POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Maca mala crno bijela za udomiti

Go down 
AutorPoruka
Lekica
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 4
Location : Bolnicka ulica
Registration date : 2008-05-08

Maca mala crno bijela za udomiti Empty
KomentarNaslov komentara: Maca mala crno bijela za udomiti   Maca mala crno bijela za udomiti EmptyTue Jun 22 2010, 12:14

Jutros sam na putu za posao u haustoru zatekla macu u kutiji za cipele. Bila je mokra i drhtala je. Stavila sam je u vunenu kapu i cekam da dodje da je vidi veterinar i kaze koliko otrpilike ima sedmica, sta joj trebamo dati od hrane, i da joj eventualno neku injekciju, nesto protiv parazita.
Zadrzati je ne mogu jer imam dijete sa invaliditetom (vec smo jednom imali macka i to nije nikako islo).

Molim da se jave svi koji bi bili zainteresovani da je udome.
Danas i sutra je mogu drzati u svojoj kancelariji, ali putujem u cetvrtak i moram je nekome dati. Bicu sretna da dam novac za hranu i opremu.

Hvala unaprijed svima dobrog srca!!!

Zovite na 062 332 912 Smile

Probacu sada sliku postaviti...
Maca mala crno bijela za udomiti Maca10
Na vrh Go down
Lekica
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 4
Location : Bolnicka ulica
Registration date : 2008-05-08

Maca mala crno bijela za udomiti Empty
KomentarNaslov komentara: Maca nasla dom!!!   Maca mala crno bijela za udomiti EmptyWed Jun 23 2010, 10:08

Jedna dobra osoba sunny nije spavala cijelu noc nakon sto je vidjela macinu sliku. Nazvala me jutros i kaze - uzecu macu.
I maca je vec dobila ime - Lili!

Hvala puno svima na idejama i podrsci Very Happy
Na vrh Go down
 
Maca mala crno bijela za udomiti
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» mala maca trazi dom
» Mala maca hitno treba dom!
» Bijela

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: