POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Slike vasih kucnih ljubimaca:):)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 645
Registration date : 2007-08-01

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Thu Dec 06 2007, 22:26

Eh ewo jedna slicica mog malog Cuponje srculence poljubac srce kad je imao kratku frizuru SmileSmile

A ovo je nas drug, Sony koji voli da se jubii i mazi, a pogotovo da krade krekere mog Chupavca da

Eto kad popravimo aparat jos slika cemo postaviti haha da have a nice day
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://www.sossarajevo.blogger.ba
melsas
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 368
Registration date : 2007-11-07

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Thu Dec 06 2007, 22:37

evo da ne bude da pisem..

i jos, a to je moja princeza Very Happy

stavila sam slike danas odmah..

da li je ovaj cuko slucajno, sasvim slucajno bio kod vas u azilu ili gdje vec???

prvi put kad sam isla na udomljavanje, njega sam vidjela..

sorry sto sam malo offtopic, ali nemam gdje drugo postaviti..
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 224
Registration date : 2007-11-17

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Thu Dec 06 2007, 22:53

Tinchy,pravo ti je sladak cuko... Laughing
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
arijana
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Thu Dec 06 2007, 23:33

svi su pekinezeri isti vala
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
tinchy
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Fri Dec 07 2007, 11:55

@drift_kraljica: hvalaaaa da
@arijana: aha, isti su osim nekih varijacija kod boje, a faca im je glavna SmileSmile I da kazem da je ovo jedini pekinezer koji se da maziti, gnjaviti koliko hoces i nikad nije zarezao na to a pogotovo nije ujeo. Smile
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Fri Dec 07 2007, 14:26

ja muku mucim sa svojim, on se ne da pipnut. cak ni meni ne da. samo sestra moja ga moze peglat i gnjavit kolko hoce i nista joj nece. mene je dosad petsto puta ujeo (to jest, ustinuo, dje ce me ono malo nako ujest). a ja samo htjela da se igram Sad
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 224
Registration date : 2007-11-17

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Fri Dec 07 2007, 23:42

ovo kada sam se danas igrao malo u dvoristu...

a sad sam umoran,pa sam malo zmirnuo haha

a ovdje sam ljut,prala mi ona sape Embarassed

Sleep
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sat Dec 08 2007, 01:45

arijana (citat):
ja muku mucim sa svojim, on se ne da pipnut. cak ni meni ne da. samo sestra moja ga moze peglat i gnjavit kolko hoce i nista joj nece. mene je dosad petsto puta ujeo (to jest, ustinuo, dje ce me ono malo nako ujest). a ja samo htjela da se igram Sad

mozes sa mojom sestrom pod ruku, ja mikicu mogu gnjaviti, na glavi joj sjediti, ona uziva, nek joj je ova prisla odmah hoce da je pojede Shocked
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sat Dec 08 2007, 01:49

ja sam vec odustala od prevaspitavanja tog cudovista. kad mu se da on mi pridje pa se mazimo. kad ne da...ni ja njega ne diram i gotovo.

al da mi je neko pricao da nako malesno a moze bit onako ljuto...ne bi vjerovala...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sat Dec 08 2007, 02:32

arijana (citat):
ja sam vec odustala od prevaspitavanja tog cudovista. kad mu se da on mi pridje pa se mazimo. kad ne da...ni ja njega ne diram i gotovo.

al da mi je neko pricao da nako malesno a moze bit onako ljuto...ne bi vjerovala...

hahaha ja neki dan bila kod Armana i ona Benija ganja po radnji, ono rezi na njega. Bendzi se sakriva iz Armana, ovaj ga gura i govori e klipane jedan, curica od 5 kila te prepala, idi se bori, sta se sakrivas...
govorim ja, pa nisam je ja tako odgojila Shocked Shocked
eeeeeeeeeeeeee, PINC je to... tad mi je bilo jasno da neke vrste jednostavno ne mozes staviti pod konac, kao sto je pravilo da su retriveri dusice od pasa koje mozes razvlaciti do besvjesti, tako pekiji, pincevi i ostali mali otrovi su jednostavno takvi kakvi jesu...
ona recimo pridje na ulici nekome, mazi se svega 3 mikrosekunde i pocne rezati na covjeka????? mislim, stvarno grozno... a da je to nasljedno, Mrvica (minnie joj je tetka) je istaaaaaaaa ko Minnie, zapravo ne znam koja je gora, nekad kao da se natjecu u "izludi pa vladaj"
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sat Dec 08 2007, 02:34

upravo to! ne mozes ti to koliko god pokusavas. znas koliko sam ag ucila da ne piski po kuci. jok. ja ga izvedem vani, on piski, pa onda dodje kuci i mami se na fotelju popiski.

IZ CISTA MIRA.

a pekinezeri su poznati po tome, pogotovo muski.

tako da, ponekad stvarno ne mozes protiv naravi. bez profesionalne pomoci, naravno.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sat Dec 08 2007, 02:47

Minnie i Mrvica - haj ti budi pametan pa izaberi od dva zla manje, ali meni su one prekrasne, najvise ih volim

Nekad sam bila lijepa i fina, sad sam prelijepa ali nisam bas tako fina zaljubljen

Macak u cizmama (kaputic smo prerasli, ali nigdje nema malih brojeva da se kupi, ko zna, neka nam javi)

Moja princeza srculence
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sat Dec 08 2007, 02:49

ma prelijepa je. obje su.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sat Dec 08 2007, 02:50

Draga arijana prije ce biti da nama treba psiholoska pomoc, ova moja je profesionalni skijac po mojim zivcima, ovih dana se izgleda priprema za nekakve olimpijske igre, nepodnosljiva jeeeee.
moramo napraviti poseban topic gdje cemo jedni drugima biti podrska u ovim strasnim trenucima kad nas nasi dragi ljubimci dovode do ludila Laughing
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sat Dec 08 2007, 02:55

hvala arijanice, Mrvica je i bila povod i razlog zbog cega ja sad imam Mikija svog I love you
Naime, meni je Mrvica odmah pokazala zube i svoju narav, i ja sam ostala PAF srculence srculence srculence
obozavam pse koji su sa stavom, a njih dvije su princezice, vidjeces ti tog stava, hoda, foliranja srculence
Ali, nema sanse da ih neko zafrkava, odmah ljutica bicefrke
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sat Dec 08 2007, 12:27

Laro imas da kupis preprepreslatkih kaputica u prodavnici zivotinja iza Robne kuce... Od rozih boja do smedjih i crnih... A materijali su razliciti plis, pa sve do kao "koza" futrovani.. mislim da su cijene tih kaputica zavisno od vrste od 37 KM pa nadalje.. Nisam sigurna. SmileSmileSmile

P.S. Swatka ti je Minnica Smile
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sat Dec 08 2007, 12:31

kad sam ja kupovala kanzu cijena je zavisila od velicine.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
mery
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 55
Registration date : 2007-11-14

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sat Dec 08 2007, 13:11

ja sam gledala i nemaju bas malih brojeva,npr za pudle i maltezere,a za picna mozda imaju i cijena zavisi od velicine
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
amilaa
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 41
Registration date : 2007-12-03

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sun Dec 09 2007, 22:11

kako ja mogu stavit sliku svoga psa??
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
melsas
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 368
Registration date : 2007-11-07

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Sun Dec 09 2007, 22:30

odes na imageshack.us
uploadas sliku, resize na for message boards, host it, i kad ti se otvori stranica, ides na dno i zadnji link (direc link to image), prekopiras ovdje, i oznacis, te pritisnes image.

vec negdje pise jednostavno je...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Mon Dec 10 2007, 00:53

curice, bila sam tamo kod robne, rekli su da ce robu dobiti za 7 dana (to je bilo prije 3 sedmice) i da ce me nazvati bla bla bla jer dobiju samo po jedan broj svakog kaputica, nisu nikad nazvali...
Ne znam vise sta da radim, u Zagrebu da kupim, ili da narucim od rodbine koja je po inostranstvu...
Uzas!
hvajooooooo
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Mon Dec 10 2007, 00:54

najlakse ti je naruciti ili uzeti vani. inace, imas u splitu isto Very Happy.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Mon Dec 10 2007, 01:08

ma znas sta i ja sam to skontala, jer ovdje vlada neprofesionalizam teski. Kod armana nema tako malih brojeva, sve je rasprodao.
Ili cu u Zg kupiti, ili u Sloveniji, uopce ne razmisljam vise da kupujem bilo sta ovdje
Dobila je ljetos krasan kaputic iz Swe, al joj premalen Shocked
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 472
Registration date : 2007-08-22

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Mon Dec 10 2007, 01:15

LaRa.2311 (citat):
ma znas sta i ja sam to skontala, jer ovdje vlada neprofesionalizam teski. Kod armana nema tako malih brojeva, sve je rasprodao.
Ili cu u Zg kupiti, ili u Sloveniji, uopce ne razmisljam vise da kupujem bilo sta ovdje
Dobila je ljetos krasan kaputic iz Swe, al joj premalen Shocked

imas kaputice za pinceve u onoj prodavnici preko puta sarajke, kada krenes od fisa ka radicevoj.

arijana
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   Mon Dec 10 2007, 01:16

sad kaze da su je od tamo izradili rekli da ce nazvat kad dobiju pa nisu zvali.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Slike vasih kucnih ljubimaca:):)   

Na vrh Go down

Slike vasih kucnih ljubimaca:):)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next