POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Da se malo upoznamo

Go down 
+26
edin
anel
acva
melsas
Selena
Logistika
drift_kraljica
Ms_Antrophy
sofi
suzana
maya_o
celine
DaDa
tau_tau
Pitdog
jaca
Hitman
t_bejbe
masse
53m!r
San
Dijanam
designerlejla
D.
tinchy
Darius_Maximus
30 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyTue Sep 11 2007, 18:45

Kako budu pristizali novi clanovi bilo bi lijepo da se malo predstavimo i bolje upoznamo.
Ja cu biti prva, sudent sam 4 godine psihologije, jos malo pa gotovo. Obozavam zivotinje i imam pat. pinca Minnie i papagaje.
Svake subote s Dunjom (admin) idemo u pohode ciscenja azila i mazenja sa pesekima.
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyTue Sep 11 2007, 19:38

Hajd' da ja budem drugi... Wink

Zovem se Dario i studiram engleski, ali ne znam koja sam godina ( 3. sam odslusao, ali nisam dao uslov, pa sad cekam da vidim hoce li nas uslovno prebaciti na 4. da ne bi pali na Bolonju... Very Happy ) Sto ti je uzoran student... Wink

Imam kuci macka Boleta, kojeg sam prije nepune tri godine donio iz kontejnera, a na zemljistu trenutno 4 cuke... Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyTue Sep 11 2007, 19:42

oooo pa super, mi smo kolege Very Happy
Mozda smo se na faksu i 100 puta mimoisli
A ne mozes ti biti po Bologni nikako, ti ces da upises 4. godinu cheers
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyTue Sep 11 2007, 19:47

LaRa.2311 (citat):
oooo pa super, mi smo kolege Very Happy
Mozda smo se na faksu i 100 puta mimoisli
A ne mozes ti biti po Bologni nikako, ti ces da upises 4. godinu cheers

Hehehe, iz tvojih usta u Bozije usi, sto kazu... Very Happy

Vjerovatno smo se mion puta sreli, Filozofski k'o Filozofski... Very Happy

Mada, moram ti reci, ne znam nikoga sa Psihologije. Znam sa Francuskog, Njemackog, Arapskog, Historije, ali Psihologije...? Hmmm, osim ako Andrea iz moje srednje nije upisala Psihologiju, da je ne znas slucajno? Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyTue Sep 11 2007, 19:50

imamo neku andreu ali ne znam sad je to tvoja andrea Smile Ova trenira karate ha hu :bball:
A cuj, mi imamo na odsjeku momka koji nije ocistio ni prvu godinu a upisuje cetvrtu. Ti si po starom planu i programu tako da te ne mogu baciti sad na bolognu. Ako si odslusao 3. onda mislim da upisujes cetvrtu Arrow
jesi li predao u studentsku???
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyTue Sep 11 2007, 19:57

Eh sad ne znam cime se danas bavi, ali sumnjam da se bavi karateom, ne lici mi na nju nikako... Very Happy Sve pokusavam da se sjetim kako se preziva... I got it! Andrea Soldo, mislim da je upisala ili psihologiju ili filozofiju, nisam siguran... Very Happy

Nisam nista predao na studentsku, hocu da jos jedan ispit pokusam poloziti, pa cu onda gledati sta i kako... Pricalo se da se ceka odluka nekoga, Parlamenta valjda, da odluci sta ce se desiti sa onima koji ne daju uslov... Ali posto im je isplativije da im placamo ispite, ako nas puste na 4., mislim da ce se tako nesto i desiti... Very Happy
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyTue Sep 11 2007, 21:29

Ewo ja sam trecha.. Zovem se Tina, idem u drugi razred srednje. I ja takodjer, volim zivotinje I love you i zbog toga su mi roditelji nabavili madjarskog pulija. On se zove Benny. I love you I love you I love you I love you Da, volim sto sam u SOS Udruzenju, jer tamo ima dosta ljudi s kojima mogu pricati o zivotinjama a da mi nikad ne dosadi.. To bi bilo to Very Happy
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyTue Sep 11 2007, 22:17

Hehehe, dobar dan ovdje Dunja Very Happy
eto,
kobajagi nesto s kolegicom mi larom studijarlim (to cisto malo da se napravimo vazne Razz ) salim se...eto 21 mi je (tek Very Happy )
najvise na svijetu volim nekoliko ljudi koji to zasluzuju i svoga cuku I love you I love you I love you
A sta mislite da stavimo i svoju slikicu Smile ???
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyTue Sep 11 2007, 22:52

volim i ja tebe seki moj hihihihi (ja se nasla u ovo nekoliko ljudi)
ovo sam dakle ja sa Minnie i tu je nas slavni kiss u usta.
Da se malo upoznamo Qmv_JidUy6CNrsDv.v


Da vidimo vas lol!
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 51
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyWed Sep 12 2007, 11:29

Pozdrav svima,
Svidja mi se ideja da se clanovi upoznaju na ovaj nacin.
Moje ima je Lejla, po znaimanju sam modni dizajner. Ove godine upisujem diplomski studij dizajna na TTF-u u Zagrebu (zavrsila sam preddiplomski studij)...
...
Imam oko 10 macaka (broj varira zbog novih bebica i udomljenih maca). Jedino Budjo zivi sa mnom u stanu, a ostali su na nasem imanju van grada. Na zalost macak kojeg sam udomila prosle godine u Sarajevu (radila sam nekoliko mjeseci u SA) je odlutao...
...
Voljela bih doci jedne subote u Sarajevo da upoznam clanove udruzenja.
...
Pozdrav svima iz Tuzle,

Lejla

p.s. kada nabavim (dobar) kompjuter mogu vam pomoci oko izrade ( dizajna) plakata i letaka jer imam 3 godine radnog iskustva u grafickoj pripremi
:farao:
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyWed Sep 12 2007, 19:04

super, znam kome se obratiti kad mi bude trebalo nesto dizajnirati :geek:
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: upoznavanje   Da se malo upoznamo EmptyWed Sep 12 2007, 22:09

Ja sam Dijana, imam ubjedljivo najvise godina... Ali sam bila ovdje u ratu pa mi je zbog hladnoce lice ostalo mladje
Smile
i ja studiram, isto engleski, prebacila se iz mostara sa 3. na 2. po bolonji. Koje olaksanje, kraj je na vidiku Smile. Danas sam imala ispit iz uvoda u knjizevnost. Mozda prodjem iz 3. puta... I radim. I imam psa, Bila rotwaillera, i Tatarinu dosadnu cuku koja trazi da se mazi...
I sama cu da budem u azilu ove nedjelje.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyThu Sep 13 2007, 00:49

Citat :
I sama cu da budem u azilu ove nedjelje.

A mi u subotu :bball:
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 51
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyThu Sep 13 2007, 10:07

Citat:
LaRa.2311 Wed Sep 12, 2007 5:04 pm

--------------------------------------------------------------------------------

super, znam kome se obratiti kad mi bude trebalo nesto dizajnirati


samo se ti meni obrati Very Happy :queen:

...
Dijana, morat cu te razocarati -starija sam od tebe :farao:
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: upoznavanje   Da se malo upoznamo EmptyThu Sep 13 2007, 10:09

uh. Ne bi se ni na tvoj licu to reklo
Smile
ti si moja nova drugarica sa +30 godina
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 51
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyThu Sep 13 2007, 10:15

Hvala Dijana Very Happy
ali slika je obradjena u photoshopu :joker: to mi je bio najdrazi dio (retusiranje) kada sam radila u grafickoj pripremi, jer smo imali posebnih zahtjeva za uklanjanje borica i nedostataka od strane nekih poznatih faca sa estrade :santa:
...
jesi li i ti sad na poslu? zao mi je sto nisam u SA ali doci cu jedne subote da se upoznam sa svima
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: upoznavanje   Da se malo upoznamo EmptyThu Sep 13 2007, 11:14

jeste, na poslu sam. Jos 2 sedmice pa kraj... Jedva cekam da malo za promjenu radim ono sto volim
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyFri Sep 14 2007, 02:08

taj cudesni photoshop...
moram nabaviti tutoriale pa da i sebe sredim Laughing
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 51
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyFri Sep 14 2007, 09:24

Very Happy Lara ti super izgledas, ne treba ti sredjivanje u Photoshopu
...
Photoshop je super program, da nema njega vecina poznatih ne bi imali onako savrsen ten i figuru :queen:
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyFri Sep 14 2007, 16:31

hvala na komplimentu I love you
Na vrh Go down
San
aktivisti
aktivisti
San


Broj komentara : 28
Location : NT
Registration date : 2007-08-05

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptyFri Sep 14 2007, 21:05

Ima nas jos sa Filozofskog! I sa 30+ Smile .Engleski, al vanredno) Iz Novog sam Travnika, tako da nazalost nisam jos imala priliku ukljuciti se u aktivnosti subotom ili oko ciscenja. Nadam se da ce biti prilike. Imam macu, perzijku, srce moje drago. Dosla je kod mene kad je imala oko godinu dana, mami od prethodne vlasnice je dosadilo cistiti kucu od dlaka Rolling Eyes Nisam nikad mislila da cu imat macu, jer obozavam pse.
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptySat Sep 15 2007, 00:37

Haj evo da se i ja upoznam
Zovem se Semir.8 sam razred.Imam 14 godina.Treniram nogomet.Zivim u hrasnom.Azil vidim sa balkona.Ako bogda cu upisat 2 gimnaziju.
i najvaznije VELIKI SAM LJUBITELJ ZIVOTINJA
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
masse
novi kolačić :)
novi kolačić :)
masse


Broj komentara : 8
Age : 37
Location : sarajevo :D
Registration date : 2007-08-03

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: madafaka :D   Da se malo upoznamo EmptySat Sep 15 2007, 21:08

Moje je ime Semir i imam 20 godina.Ne studiram. Imao sam do 20 aug. dalmatinera zenku staru 5 mjeseci ,ali nazalost ugrizao je poskok u gorazdu(i uginula je nakon 2 dana) dok sam je vodio u setnju... jebga Sad inace imam 2 baraka i sada planiram uzeti malamuta Very Happy Very Happy pa se nekada vidimo na wilsu ili gdje na planini Very Happy
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptySat Sep 15 2007, 21:37

hajd evo i ja cu:

ja sam tanja. imam 22 god i studiram ekonomiju. 2 godina po bolonji, 2 puta cistila prvu godinu, popizdila sam vise...

imam zenkicu crnog labradora. zove se nera i ima 6 godina ali izgleda i ponasa se puno mladje. stalno se igra i mazi. jedino je ters kada su mladi muzijaci u pitanju jer joj dosadjuju i zaskacu je stalno, a ona je fina cura pa im ne da Smile

nisam dolazila na udomljavanja i cescenja azila jer vikendom nemam vremena i nisam obicno u sarajevu (skacem po planinama... www.nolimit.co.ba). malo sam se zadala oko nove web stranice SOS-a www.animalsosa.ba ali se nadam da cu se uskoro pridruziti i volontiranju u azilu. samo da malo u'fatim vremena.

OBOZAVAM ZIVOTINJE I JEDVA CEKAM DAN KADA CE KOD NAS BITI KAO STO NA TV-U GLEDAMO. ja sam prva koja se prijavljuje da radi onaj posao policajca ko na animal planet-u!
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo EmptySat Sep 15 2007, 23:02

joj i ja se prijavljujem kako bi volio ono je extra stvar
Dao bi sve za onaj posao
Dzaba bi radio xD
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Sponsored content





Da se malo upoznamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo Empty

Na vrh Go down
 
Da se malo upoznamo
Na vrh 
Stranica 1/6Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Stene slatko malo...
» HITNO malo stence!!
» Malo preslatko stene trazi dom!! HITno!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: