POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!

Go down 
+8
jaca
DaDa
Darius_Maximus
D.
53m!r
Hitman
t_bejbe
tinchy
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyWed Oct 10 2007, 19:52

velja (citat):
tinchy (citat):
LaRa.2311 (citat):
Vijest je predivna!
ja samo moram naglasiti da su pomoc oko ove zenkice ponudili i BH TORNJAK i velika im hvala na tome!!!!! Na svoj site su stavili slike i direktan link na ovaj topic, lijepo su naveli da je napustena i da trazi dom!!!!!!
Hvala jos jednom!

tinchy, ima li ona kakvu oznaku, tetovazu, bilo sta, jer su me iz bh tornjak pitali da li ima, jer ako ima to nam moze reci iz koje je uzgajivacnice.

Evo i ja im se punoooooooo zahvaljujem.. VELIKA IM HVALA NA SVOJ POMOCI!!! Ja primijetila nisam nista na njoj, nikakvu oznaku, nista... Svejedno HVALA JOS JEDNOM!! andjelak
kuca jednostavno nije htjela u auto a nismo je htjeli dodatno traumatizirati.
njeni maleni su stigli na odrediste.
tinchi bi sutra trebala asistirati da transportiramo i mamu.
kafilerija je obavijestena pa je nebi trebali dirati dok je ne transportiramo.

Pa ona se boji.. Sutra Vam mogu doci, danas nisam mogla zbog testa iz matematike. Cika Veljo saljem Vam pm.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyThu Oct 11 2007, 00:37

Tinchy zaboravila si reci da je to samo PRIVREMENI smjestaj, ja cu opet kontaktirati neke ljude da joj pokusamo naci trajni smjestaj
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyFri Oct 12 2007, 17:30

LaRa.2311 (citat):
Tinchy zaboravila si reci da je to samo PRIVREMENI smjestaj, ja cu opet kontaktirati neke ljude da joj pokusamo naci trajni smjestaj
da smjestaj je privremen.
problem je oko njenog transporta jer je izuzetno strasljiva. danas je izludjuju petarde. tinshi je danas povremeno sa njom i pokusava joj staviti ogrlici i naprasiti je protiv buha. isao sam tamo no za tih sat vremena je nisam vidio. tinchi mi kasnije kaze da je bila sa njom sklonjena na mjestu koje ja nisam vidio. sutra je moramo transportiratipa makar je blago sedirali. ako neko ima vremena da pomogne neka se javi tinchi.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyFri Oct 12 2007, 20:29

velja (citat):
LaRa.2311 (citat):
Tinchy zaboravila si reci da je to samo PRIVREMENI smjestaj, ja cu opet kontaktirati neke ljude da joj pokusamo naci trajni smjestaj
da smjestaj je privremen.
problem je oko njenog transporta jer je izuzetno strasljiva. danas je izludjuju petarde. tinshi je danas povremeno sa njom i pokusava joj staviti ogrlici i naprasiti je protiv buha. isao sam tamo no za tih sat vremena je nisam vidio. tinchi mi kasnije kaze da je bila sa njom sklonjena na mjestu koje ja nisam vidio. sutra je moramo transportiratipa makar je blago sedirali. ako neko ima vremena da pomogne neka se javi tinchi.

Eh da, danas sam ja bila povremeno sa njom.. Pokusala sam na hiljadu i jedan nacin da stavim ogrlicu makar protiv buha, ali cim je vidi bjezi.. Pa sam kupila i konzervu hrane pa dok bude jela da tad stavim. Medjutim, skontala je sta ocu nije ni pomirisala hranu.. Kasnije sam je nekako naprasila i bila sam na dobrom putu da joj stavim ogrlicu medjutim petarda je i mene prepala, a kako nece i nju i onda je pobjegla. Plasili su je neki momci pa se pocela sakrivati oko mene. Maloprije sam je opet vidjela i malo naprasila po zadnjem dijelu, ali ne vjerujem da djeluje jer treba taj prah dobro utrljati u njenu dlaku i zaviti je u peskirich nekih 20-30 minuta, pa dooooooobro iscetkati da bi joj uklonili te buhe.. Ali eto bolje ista nego nista.. Pa eto ko zeli da pomogne sutra oko nje neka se javi Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptySun Oct 14 2007, 00:36

Danas cijeli dan prodezurala sam pored nje.. Stvorila sam se u golu vodu.. Prvo kad sam dosla. Jedan ciko ju je drzao ali ogrlica koju sam joj nabacila na glavu spadne jer se ona pocela trzati. Zatim 2 apaurina, nista je smirilo nije. Taman je zaspala pored mene, i puknu dvije petarde probude je i ona pobjegne.. Zatim smo se ganjale i oborila me jednom, pocela mi je gristi pantole Very Happy Onda je popila 2 leksilijuma od 3 mg. Malo je bila usporena ali nam ni to nije pomoglo da je uhvatimo. Zna sta je ogrlica i nece da pridje cim je vidi.. Ne znam sta i na koji nacin je umiriti. Cika Velji hvala za danas, a poslacu i privatnu poruku vezanu za kujicu i dva prijedloga kako je smiriti..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptySun Oct 14 2007, 02:45

kontaktiraj nekog veta da joj da injekciju, ta sredstva za umirenje idu po kilogramima, mozda joj je bilo malo... ili da je jednostavno uspava s nekim sedativom.
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptySun Oct 14 2007, 09:32

ovako...slazem se sa larisom, upravo sam to htjela i sama napisati...postoje injekcije koje se daju cukama recimo prije transporta kao blagi sedativ koji cuku ne mora uspavati skroz nego ga samo smiri, ali to veterinar treba odredti dozu..
neka veljo nazove nekog veta tipa amara ili sl. ...ovako s apaurinima i lexiliumima ja se ne bih igrala..
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptySun Oct 14 2007, 10:32

D. (citat):
ovako...slazem se sa larisom, upravo sam to htjela i sama napisati...postoje injekcije koje se daju cukama recimo prije transporta kao blagi sedativ koji cuku ne mora uspavati skroz nego ga samo smiri, ali to veterinar treba odredti dozu..
neka veljo nazove nekog veta tipa amara ili sl. ...ovako s apaurinima i lexiliumima ja se ne bih igrala..
i veterinari daju nam daju apaurine prije transporta. mogli smo je uhvatiti specijalnom omcom no to bi za nju bila trauma. ostaje puhaljka ili svakodnevno privikavanje na jednu osobu.
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptySun Oct 14 2007, 22:03

velja (citat):
D. (citat):
ovako...slazem se sa larisom, upravo sam to htjela i sama napisati...postoje injekcije koje se daju cukama recimo prije transporta kao blagi sedativ koji cuku ne mora uspavati skroz nego ga samo smiri, ali to veterinar treba odredti dozu..
neka veljo nazove nekog veta tipa amara ili sl. ...ovako s apaurinima i lexiliumima ja se ne bih igrala..
i veterinari daju nam daju apaurine prije transporta. mogli smo je uhvatiti specijalnom omcom no to bi za nju bila trauma. ostaje puhaljka ili svakodnevno privikavanje na jednu osobu.

sta patite psa tok se vi prekonate ona ode u sintoraj. Injekcijom skratite stvar, a poslje joj stavljaj ogrlicu.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyMon Oct 15 2007, 00:15

RAMBO (citat):
velja (citat):
D. (citat):
ovako...slazem se sa larisom, upravo sam to htjela i sama napisati...postoje injekcije koje se daju cukama recimo prije transporta kao blagi sedativ koji cuku ne mora uspavati skroz nego ga samo smiri, ali to veterinar treba odredti dozu..
neka veljo nazove nekog veta tipa amara ili sl. ...ovako s apaurinima i lexiliumima ja se ne bih igrala..
i veterinari daju nam daju apaurine prije transporta. mogli smo je uhvatiti specijalnom omcom no to bi za nju bila trauma. ostaje puhaljka ili svakodnevno privikavanje na jednu osobu.

sta patite psa tok se vi prekonate ona ode u sintoraj. Injekcijom skratite stvar, a poslje joj stavljaj ogrlicu.

Gore pise da je sintoraj obavijesten o tome da je ne diraju, dok je mi ne pokupimo... I sigurno bi ujela kad bi joj neko inekciju dao, ili bi pocela bjezati.. nije jednostavno kao sto mnogi misle.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyMon Oct 15 2007, 00:44

tinchy (citat):
RAMBO (citat):
velja (citat):
D. (citat):
ovako...slazem se sa larisom, upravo sam to htjela i sama napisati...postoje injekcije koje se daju cukama recimo prije transporta kao blagi sedativ koji cuku ne mora uspavati skroz nego ga samo smiri, ali to veterinar treba odredti dozu..
neka veljo nazove nekog veta tipa amara ili sl. ...ovako s apaurinima i lexiliumima ja se ne bih igrala..
i veterinari daju nam daju apaurine prije transporta. mogli smo je uhvatiti specijalnom omcom no to bi za nju bila trauma. ostaje puhaljka ili svakodnevno privikavanje na jednu osobu.

sta patite psa tok se vi prekonate ona ode u sintoraj. Injekcijom skratite stvar, a poslje joj stavljaj ogrlicu.

Gore pise da je sintoraj obavijesten o tome da je ne diraju, dok je mi ne pokupimo... I sigurno bi ujela kad bi joj neko inekciju dao, ili bi pocela bjezati.. nije jednostavno kao sto mnogi misle.

Kako je onda mislis uhvatiti? Ocito da nemas iskustva u tim stvarima. Zasto ti SOS veternar ne pomogne? Veterinar ili bilo ko stariji ko zna dao bi joj znao dati injekciju bez da te ujede. Dzaba maltretiras pasa,a sebe.
Na vrh Go down
Gost
Gost




OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyMon Oct 15 2007, 01:36

Ma ne vjerujem da bi ikoga ona ugrizla. Veterinar ipak najbolje zna kako je smiriti i dati joj injekciju. Tinchy, jesi li ti uopce kontaktirala veterinara?? Meni je bezveze da cekate da se ona smiluje i udje u auto, jer ona to nece nikad dobrovoljno, apsolutno joj nista nece biti ako dobije sedativ, pa to je za njeno dobro!
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyMon Oct 15 2007, 01:39

Ja isto mislim da je jedino rjesenje veterinar Neutral

Ovakvo pokusavanje ce je još više isprepadati affraid
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyMon Oct 15 2007, 15:18

RAMBO (citat):
tinchy (citat):
RAMBO (citat):
velja (citat):
D. (citat):
ovako...slazem se sa larisom, upravo sam to htjela i sama napisati...postoje injekcije koje se daju cukama recimo prije transporta kao blagi sedativ koji cuku ne mora uspavati skroz nego ga samo smiri, ali to veterinar treba odredti dozu..
neka veljo nazove nekog veta tipa amara ili sl. ...ovako s apaurinima i lexiliumima ja se ne bih igrala..
i veterinari daju nam daju apaurine prije transporta. mogli smo je uhvatiti specijalnom omcom no to bi za nju bila trauma. ostaje puhaljka ili svakodnevno privikavanje na jednu osobu.

sta patite psa tok se vi prekonate ona ode u sintoraj. Injekcijom skratite stvar, a poslje joj stavljaj ogrlicu.

Gore pise da je sintoraj obavijesten o tome da je ne diraju, dok je mi ne pokupimo... I sigurno bi ujela kad bi joj neko inekciju dao, ili bi pocela bjezati.. nije jednostavno kao sto mnogi misle.

Kako je onda mislis uhvatiti? Ocito da nemas iskustva u tim stvarima. Zasto ti SOS veternar ne pomogne? Veterinar ili bilo ko stariji ko zna dao bi joj znao dati injekciju bez da te ujede. Dzaba maltretiras pasa,a sebe.

E pa izvini molim te ona je toliko istraumatizirana, da bi se bojala i veterinara.. Inace meni lijepo prilazi i mazi se, ali nije tako lako kao sto pola ljudi misli daj inekciju.. Zovi veterinara.. Pa vidite li da je Cika Veljo napisao da bi rekli da damo apaurin. Probacu jos da se s njom sprijateljim, jer ne vjeruje svakome ali treba intezivno biti s njom da bi nekome vjerovala..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyMon Oct 15 2007, 16:31

tinchy (citat):
RAMBO (citat):
tinchy (citat):
RAMBO (citat):
velja (citat):
D. (citat):
ovako...slazem se sa larisom, upravo sam to htjela i sama napisati...postoje injekcije koje se daju cukama recimo prije transporta kao blagi sedativ koji cuku ne mora uspavati skroz nego ga samo smiri, ali to veterinar treba odredti dozu..
neka veljo nazove nekog veta tipa amara ili sl. ...ovako s apaurinima i lexiliumima ja se ne bih igrala..
i veterinari daju nam daju apaurine prije transporta. mogli smo je uhvatiti specijalnom omcom no to bi za nju bila trauma. ostaje puhaljka ili svakodnevno privikavanje na jednu osobu.

sta patite psa tok se vi prekonate ona ode u sintoraj. Injekcijom skratite stvar, a poslje joj stavljaj ogrlicu.

Gore pise da je sintoraj obavijesten o tome da je ne diraju, dok je mi ne pokupimo... I sigurno bi ujela kad bi joj neko inekciju dao, ili bi pocela bjezati.. nije jednostavno kao sto mnogi misle.

Kako je onda mislis uhvatiti? Ocito da nemas iskustva u tim stvarima. Zasto ti SOS veternar ne pomogne? Veterinar ili bilo ko stariji ko zna dao bi joj znao dati injekciju bez da te ujede. Dzaba maltretiras pasa,a sebe.

E pa izvini molim te ona je toliko istraumatizirana, da bi se bojala i veterinara.. Inace meni lijepo prilazi i mazi se, ali nije tako lako kao sto pola ljudi misli daj inekciju.. Zovi veterinara.. Pa vidite li da je Cika Veljo napisao da bi rekli da damo apaurin. Probacu jos da se s njom sprijateljim, jer ne vjeruje svakome ali treba intezivno biti s njom da bi nekome vjerovala..

Cika Veljo zna da Verinar kosta da bi dao injekciju za psa, zato ti je rekao da hvatas psa da mu das tabletu. Kakav prica da ce ujesti, ma daj zar si toliko naivina. Kako inace veteriari rade sa psima,da je tako ne bi sigurno imali posla, daj malo ukjuci mozak bez uvrede. Znas li samo koliko vremene treba da se radi sa psom koji je istraumatiziran
za to trebaju mjeseci, ako je tako budes hvatala neces je stici do proljece. Poslusaj sta ti Dunja rekla, ako hoces mogu ti ja pomoci.
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyTue Oct 16 2007, 12:53

Slazem se za to da se veterinar uzme... evo ako ti nemas dovoljno para za veterinara, imam ja nesto, pa mozemo skontati.... Samo to se mora sto prije rijesiti, da poslije ne bude kasno
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyTue Oct 16 2007, 13:04

DaDa (citat):
Slazem se za to da se veterinar uzme... evo ako ti nemas dovoljno para za veterinara, imam ja nesto, pa mozemo skontati.... Samo to se mora sto prije rijesiti, da poslije ne bude kasno
ne spekulirajte vise ni sa veterinarom niti o tome da on kosta. sve kosta i to je u ovoj situaciju najmanji problem.
kako je transportirati bez dodatne traume, to je problem.
Na vrh Go down
Gost
Gost




OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyTue Oct 16 2007, 14:53

veca joj je trauma dane provoditi na ulici
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyTue Oct 16 2007, 15:09

apsolutno...mislim radije psu dati sedativ te staviti u auto nego sve kao zvaku razvlacit..
neka joj neko koga zna pridje sa veterinarom, veterinar da sedativ spengat i staviti u kombi ili auto u cemu ce vec ici i pravac kiseljak..
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyTue Oct 16 2007, 16:50

D. (citat):
apsolutno...mislim radije psu dati sedativ te staviti u auto nego sve kao zvaku razvlacit..
neka joj neko koga zna pridje sa veterinarom, veterinar da sedativ spengat i staviti u kombi ili auto u cemu ce vec ici i pravac kiseljak..
nije nikakva zvaka, nego joj ne moze prici ni veterinar i radim po njegovim savjetima, a vet.koji ima puhaljku mi je nedostupan.
danas je malo ocetkana od osobe u koju ima povjerenje. na fol joj je stavljana ogrlica protiv buha no odmah ju je zgulila.
nepovjerenje prema ljudima kod ovakvih zivotinja nije neuobicajeno. cim joj se pridje sa bilo kakvim predmetom u ruci (i hranu uzima nepovjerljivo), bjezi
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyTue Oct 16 2007, 17:26

ovo mi pravo lici na Charlie koja je transortovana u Italiju u isto vrijeme kada i Pasha. Zbog straha od ljudi je stalno bjezala. Auto je udarilo pa joj je malo sapa bila zgnjecena, a jedan momak i ja smo dane provodili moleci je da nam pridje. Jedva je antibiotik popila. A na polazak transporta se cekalo 4h jer je zbrisala sa lanca i nikom nije htjela prici... Cak je ni sedativi nisu mogli omamiti... Jedini nacin je bio da cekamo da udje u kucicu i tu joj nabacimo ogrlicu i povodac. Mozda da i vi probate nesto slicno? Charlie je bila agresivna i kada smo joj pokusavali nabaciti ogrlicu, ali je to bio jedini nacin...
Za sve su krivi ljudi koji su je vjerovatno udarali na sve moguce nacine...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyTue Oct 16 2007, 21:42

velja (citat):
DaDa (citat):
Slazem se za to da se veterinar uzme... evo ako ti nemas dovoljno para za veterinara, imam ja nesto, pa mozemo skontati.... Samo to se mora sto prije rijesiti, da poslije ne bude kasno
ne spekulirajte vise ni sa veterinarom niti o tome da on kosta. sve kosta i to je u ovoj situaciju najmanji problem.
kako je transportirati bez dodatne traume, to je problem.

Mislim da je ovdje problem sto se nista ne poduzima... kao sto je Rambo napisao ako se ovako nastavi jadnica ce docekati proljece na ulici, a to je ono sto je stvarni problem.... i prije bih rizikovala s veterinarom, nego da se eksperimentise s tableticama i kojekakvim cudima.... najvaznije je da jadnica napokon stigne do kiseljaka, na sigurno
Na vrh Go down
Gost
Gost




OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyTue Oct 16 2007, 22:07

jeste li razmisljali da joj stavite brnjicu??? Znam da je nepovjerljiva ali jednom kad joj stavite brnjcu mozete joj dati i sedativ.
ja stvarno nemam ideje vise, ali sve je bolje nego da spava na ulici i da zivi od danas do sutra
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyTue Oct 16 2007, 23:02

LaRa.2311 (citat):
jeste li razmisljali da joj stavite brnjicu??? Znam da je nepovjerljiva ali jednom kad joj stavite brnjcu mozete joj dati i sedativ.
ja stvarno nemam ideje vise, ali sve je bolje nego da spava na ulici i da zivi od danas do sutra

Ma cim vidi nesto u ruci.. zna ona sta je sta.. sve smo probali.. vidjecemo jos!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 EmptyWed Oct 17 2007, 09:26

a kako je hranis? hoces da probamo sa hranom, mogu ti donijeti nekih mirisnih kostiju ili nesto slicno pa da je ti pokusas uhvatiti na taj fol?
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Sponsored content





OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! - Page 4 Empty

Na vrh Go down
 
OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!
Na vrh 
Stranica 4/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Okotila se kujica na Chwilli
» Izgubljena dva tornjaka
» trazim stene tornjaka
» trazim stene tornjaka ili retrivera
» CRNI PAS LICI NA TORNJAKA! SLUSA KOMANDE!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: