POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 od ovoga gore ne moze....

Go down 
+7
blackladyy
DaDa
San
t_bejbe
tinchy
53m!r
D.
11 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyMon Sep 17 2007, 00:12

dno dna...

Zenica, mjesec juli 2003.
bebe koje su uspjele preživjeti manijačku hajku odstrela pasa
doje ubijenu mamu...

od ovoga gore ne moze.... Zenica01072003

bolje im je da metke krenu trositi na odstrel psihopata koji su u stanju ovako nesto uciniti....
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyMon Sep 17 2007, 00:16

jao koji je ovo debil uradio
jao pa imal on srce
vidi mladuncadi jaoooo
maleni nisu ni svjesni samo su gladni joooj
strava Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Gost
Gost




od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyMon Sep 17 2007, 00:26

ma mi ljudi smo najgore zivotinje
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyMon Sep 17 2007, 00:41

Cccc Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Jezim se na samu pomisao na ovako monstruozan cin Evil or Very Mad Evil or Very Mad , a ne jos sliku da gledam Sad Sad Pa gledaj bebica dushe drage... Jadnici majeni No a mamica im je bila ljepotica prava, steta sto je vise nema No No Sad . Strava i uzassss!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyMon Sep 17 2007, 00:47

ovo da vide na Zapadu ne samo da bi se sokirali, nego bi 30 000 se diglo na noge i reklo ne moze to vise ovako!!!!

UZAS JEDAN!!!!
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyMon Sep 17 2007, 00:57

na zapadu ce svaki covjek uzet zivotinju sa ulice nece gledat vrstu
a nasi samo da je neke vrsta

TU SE MI RAZLIKUJEMO

i kad se nadje neka zivotinja bolesna ili povrijedjena on ce nazvat i reci da je tu i tu i kasnije ga briga za njeg on misli da je svoj dio posla uradio

ccc
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyMon Sep 17 2007, 10:23

od ovoga gore ne moze.... Zenica-Oslobodjenje-02-07.2

(www.animalsosa.ba - MEDIJI)
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
San
aktivisti
aktivisti
San


Broj komentara : 28
Location : NT
Registration date : 2007-08-05

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyMon Sep 17 2007, 20:37

:cry: Jao, ovo je grozno! Ne mogu sebi doci! :cry:
Na vrh Go down
Gost
Gost




od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyMon Sep 17 2007, 23:46

mene stvarno interesuje jel osoba koja je ovo ucinila uradila to brzo ili je cak gustala dok je neciju mamu ubijala.
Zar ljudi nemaju savjest??
Svi se mi nesto borimo za ljudska prava, ali zar nije i ovo zivo bice??
Pa zaboga, to je necija mama, ja se vodim tim da pomognem kad kujica ima malene i da joj dam sto kvalitetniju hranu, cak sam ovoj jednoj Mazi nosila Mimicin Proplan i meso, nije mi bilo zao ni sekunde i nakon par dana cujem da su "dobre mi komsije" zvale sintore!!!!
Ma bravo!
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyTue Sep 18 2007, 01:03

vjeruj mi, pricala sam sa nekoliko osoba koje smatraju da su zivotinje "zivotinje", to nisu ljudi i zato misle da uopste nije bitno kako se ponasamo prema njima. sasvim im je svejedno da li je pas ubijen metkom u glavu i ostavljen ovako na ulici ili je uklonjen na neki humaniji nacin. kazu da imamo previse socijalnih problema da bismo jos i o zivotinjama razmisljali...

meni licno je ovaj stav totalno odvratan i retardiran. pokusala sam da im objasnim neke stvari i da im barem malo promijenim misljenje, ali nije mi poslo za rukom. stvarno ne znam na koji nacin se necija svijest moze promijeniti, kada rijeci i zdrav razum ne pale... ponekad pomislim da se nikada necemo pomaci iz ove mrtve tacke i to me jako rastuzi. pomislim samo kako mi je odvratan ponekad ljudski rod i nacin na koji se ponasamo prema ovoj planeti, tim zivotinjama koje su tu bile puno prije nas, a na kraju krajeva i prema nama samima... ma zasluzujemo mi ove prirodne katastrofe... to samo priroda vraca dug...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 36
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptySun Sep 23 2007, 16:46

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... ma ne mogu da vjerujem... jadne bebace Sad
Sta bih ja tek uradila tim "ljudima" koji su sebi dali za pravo da oduzmu neciji zivot Twisted Evil
Na vrh Go down
blackladyy
aktivisti
aktivisti
blackladyy


Broj komentara : 27
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-13

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyTue Sep 25 2007, 20:36

uzas Sad :jadan: :jadan: :jadan: :jadan:
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyTue Sep 25 2007, 21:18

Ne znam ko je ovo uradio, ali sta bih dao samo da mi dodje u ruke...
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyTue Sep 25 2007, 21:31

a joj... Sad Sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Boze stvarno ne mogu da shvatim da ovo moze neko uraditi......kako tuuuuuzno
Na vrh Go down
maharet
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2007-09-08

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptyTue Sep 25 2007, 23:09

ovo je prestrasno Sad Sad

definitivno ne mogu da shvatim da neko moze uraditi nesto ovakvo....pa kakvi su to ljudi, da li ih mozemo nazvati ljudima?!? Ma ovo su monstrumi...neka se srame svoga postojanja Evil or Very Mad
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... EmptySun Nov 18 2007, 13:07

Sto god da se kaze premalo je za ovakav zlocin... Sad Sad
Na vrh Go down
Sponsored content





od ovoga gore ne moze.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od ovoga gore ne moze....   od ovoga gore ne moze.... Empty

Na vrh Go down
 
od ovoga gore ne moze....
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Moze li par slicica :)
» Ovako vise ne moze

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: