POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PRIJEDLOZI!!

Go down 
+13
sofi
arijana
melsas
jaca
DaDa
Jasmina
alma
velja
San
farah
t_bejbe
Hitman
tinchy
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptyThu Nov 29 2007, 23:00

melsas (citat):
@ tinchy, na sta se to pitanje odnosi? na bilo sta da se odnosi, treba da se pravi sto prije, ja se recimo prpremam za ovu subotu u art marketu...

@ laro, slazem se za narukvice, to je sad popularno, ustvari bilo je ljetos, sada ih manje nose, ali uglavnom djeca...

imam jos jednu kocku, nije vezana bas za zivotinja, ali kao ona kocka sto se baca, samo ljubicasta sa plavim tufnama, kad postavim sliku bice super !!!

Pa odnosi se na ove narukvice, nausnice i to.... Ko pravi i kako se moze pomoci mislim treba li ti pomoc.. A i ove subote je udomljavanje u Parku..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptyThu Nov 29 2007, 23:09

treba da kupis fimo masu u facti i treba malo kreativnosti, pa ces tajko pomoci, uostalom se mozemo dogovoriti pa da zajedno pravimo Very Happy Wink Smile
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 12:58

evo slika i te famozne kocke o kojoj pricam, slika losa, ali se vidi..

PRIJEDLOZI!! - Page 3 29621151ik3

cudi vas podloga, ali ta je najbolje, ne pravi odsjaj Wink

svidja li vam se?
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptyFri Jan 18 2008, 22:11

Eh, meni je pala jedna ideja na pamet prije par dana.. Vidite, posto mi stalno na Udomljavanjima nosimo one kartice ORGANIZATOR Sos.. Mogli bismo da napravimo neke gdje ce sa strane biti npr neka nasa slika ispod nje nas nadimak ili ime kako ko zeli, dok sa druge strane moze pisati CLAN/ICA ili ORGANIZATOR kao i dosada. Sta mislite?? Onda to lijepo uplastificiramo i da ima jedna rupa kroz koju provucemo onaj privjesak kao za mobitele i okacimo oko vrata kad su Akcije Udomljavanja????
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptyFri Jan 18 2008, 22:32

a kako to ide u prilog SOS-u?
by the way, to plastificiranje ce te doci skuplja pita nego tepsija.
moja tinchy, niti jedna ideja se nije realizovala, 100 projekata rezultat 0
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptyFri Jan 18 2008, 22:40

LaRa.2311 (citat):
a kako to ide u prilog SOS-u?
by the way, to plastificiranje ce te doci skuplja pita nego tepsija.
moja tinchy, niti jedna ideja se nije realizovala, 100 projekata rezultat 0


Pa ne mislim ja sad da SOS placa te troskove, mislim ko hoce tu karticu neka da svoj dio... Ko nece ne mora. Pa dobro sta imamo 100 ideja, ali kako i sama vidis nije do mene sto se nije realizovala ni jedna. Hajde vratimo se na pocetak i sve prekontrolisati i poceti REALIZOVATI!!! Prvo taj prilog i ta kasica sto je trebala da bude u nekim pet shopovima, pa cemo dalje... Evo, npr. ko bi sa mnom otisao do nekih pet shopova i zamolio da bar PETICIJA stoji tokom sedmice u shopu na pultu i na kraju sedmice se podijelimo i svako pokupi potpisane peticije..?
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptySat Jan 19 2008, 01:44

nisam ni rekla da je iskljucivo do tebe, nego je do sviju nas.
Na vrh Go down
acva
aktivisti
aktivisti
acva


Broj komentara : 33
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-29

PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptySun Jan 20 2008, 17:37

Moj prijedlog: demonstracije protiv krzna i okrutnosti nad životinjama... preta2.com dijeli besplatne plakete i sl. za takve akcije, vidio sam na web stranici da je to i bilo u programu prošle godine... svi članovi koji bi htjeli učestvovati, da naprave plakate i primjere s slikama...
možda je ovo već i u programu nekad ove godine Smile nadam se da nisam zakasnio s ovim prijedlogom....
Na vrh Go down
http://alen.acva.googlepages.com
Gost
Gost




PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptyMon Jan 21 2008, 02:06

acva (citat):
Moj prijedlog: demonstracije protiv krzna i okrutnosti nad životinjama... preta2.com dijeli besplatne plakete i sl. za takve akcije, vidio sam na web stranici da je to i bilo u programu prošle godine... svi članovi koji bi htjeli učestvovati, da naprave plakate i primjere s slikama...
možda je ovo već i u programu nekad ove godine Smile nadam se da nisam zakasnio s ovim prijedlogom....

uclani se u prijatelje zivotinja, oni ti to rade
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptyMon Jan 21 2008, 03:12

nije da mi ne bismo, ali pored ovoliko zivotinja na ulicama?
Na vrh Go down
Gost
Gost




PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptyMon Jan 21 2008, 03:44

pa dobro arijanice, PZ imaju to vec sve organizovano, uclani se kod njih, ne znam tacno gdje su im prostorije, mislim da im je hare krisna ili ko vec dao par prostorija.
Na vrh Go down
Nosty
aktivisti
aktivisti
Nosty


Broj komentara : 18
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-23

PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptyWed Jan 23 2008, 18:09

Moj prijedlog je slijedeci:
Znate kako firme prave logo na olovkama, tako se moze nesto isto napisati pa stampati po istima u stilu: ''I zivotinje trebaju nasu pomoc!''
Ovako nesto slicno sam radila na jednom od mojih projekata pa smo dijelili, s time da vi mozete ponuditi neki veci broj olovaka nekim firmama, evo ja bih ubijedila svog direktora da kupi koji paket Very Happy
Nije lose i stampati kesice za secer s nekim slicnim sloganom i dijeliti po kaficima, prodati ili slicno...
Izvinjavam se ako je neko imao slicnu ideju, stvarno ne stigoh sve procitati evo
Na vrh Go down
Gost
Gost




PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 EmptyThu Jan 24 2008, 04:11

moram priznati dosad najbolja ideja (bar meni)
Na vrh Go down
Sponsored content





PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI!!   PRIJEDLOZI!! - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
PRIJEDLOZI!!
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: