POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kako s ljubomorom?

Go down 
4 posters
AutorPoruka
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Kako s ljubomorom? Empty
KomentarNaslov komentara: Kako s ljubomorom?   Kako s ljubomorom? EmptyTue Oct 02 2007, 12:50

Evo ja imam jedno pitanje. Molim vasa iskustva.
Imam cuku koji je star oko 2 godine. Svi ga obozavamo srculence , Ja sam planirala uzeti jos jednog (najvjerovatnije iz azila ili cu ga lijepo sama pokupiti s ulice seta ), ali mi je problem sto je moj cuko strasno ljubomoran i to ne samo na druge pse nego na sve ostale zivotinje koje uopste dodirnem. Jednom sam dovela malo stence od komsije i moj Pupi se ponasao jako cudno. Pobjegao je u jedan cosak i nije uopste dolazio koliko god da sam ga zvala. Kad sam ga ostavila nasamo s stenetom poceo je da rezi na njega. Stence sam nakon pola sata vratila gazdi jer je ovaj moj imao najtuzniji pogled na svijetu. Sad
Moje pitanje je sta ce se desiti ako dovedem jos jednog cuku, stvarno ne zelim da on pati ili povrijedi tog drugog cuku.Kako ste vi rjesavali takve stvari? Ja bih zapravo najvise voljela nabaviti mu zenku (koju bih odvela na kastraciju), da li je to bolje rjesenje?
Eto molim vase savjete i iskustva..
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Kako s ljubomorom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako s ljubomorom?   Kako s ljubomorom? EmptyTue Oct 02 2007, 12:55

To ce sigurno proci. Mi smo nakon deset godina zivota sa psom, nasli ostavljena tri macica na ulici. Uzeli smo ih. iako se na pocetku cinilo da se to nikad nece desiti, navikli su se jedni na druge. Smile
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Kako s ljubomorom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako s ljubomorom?   Kako s ljubomorom? EmptyTue Oct 02 2007, 15:40

Pa mozda da polako upoznajes svog psa sa psom kojeg mislis da udomis.. Prvo neka se upoznaju, pa poigraju, a tek kad vidis da se slazu tj. da se ne ujedaju i sl. onda lijepo uzmes tog cuku novog u kucu.. Probaj tako, vidi sta ce biti pa odluci najbolje!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Kako s ljubomorom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako s ljubomorom?   Kako s ljubomorom? EmptyTue Oct 02 2007, 15:58

tinchy (citat):
Pa mozda da polako upoznajes svog psa sa psom kojeg mislis da udomis.. Prvo neka se upoznaju, pa poigraju, a tek kad vidis da se slazu tj. da se ne ujedaju i sl. onda lijepo uzmes tog cuku novog u kucu.. Probaj tako, vidi sta ce biti pa odluci najbolje!

Problem je u tome sto kad bih vec kuci dovela drugog cuku ne mogu ga ponovo negdje odvesti ako ga ovaj moj ne prihvati. Zato me je interesovalo da li je neko od vas imao slicnu situaciju. Evo kod Jace je dobro proslo cheers i drago mi je cuti. Ja bih najvise voljela naci mu malu kujicu (i on je relativno mali, oko 10 kg) mislim da bi im bilo bas lijepo. Hvala vam na komentarima. Very Happy
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Kako s ljubomorom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako s ljubomorom?   Kako s ljubomorom? EmptyTue Oct 02 2007, 20:16

prihvatice sigurno, samo mu daj malo vremena... najbolje ih je prvo izvesti zajedno u duzu setnju, pa u park, i tek onda kuci. i potpuno nespojivi psi, koji su pokusavali da ubiju jedni druge su na kraju se socijalizirali, pa zivjeli zajedno.
Na vrh Go down
Sponsored content





Kako s ljubomorom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako s ljubomorom?   Kako s ljubomorom? Empty

Na vrh Go down
 
Kako s ljubomorom?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kako da im pomognete!
» Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce
» kako se nosite s tim?
» ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: