POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Momak opet luta???

Go down 
3 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Momak opet luta??? Empty
KomentarNaslov komentara: Momak opet luta???   Momak opet luta??? EmptyWed Oct 03 2007, 23:20

Sjećate se Momka, zlatnog retrivera..
koji je navodno bio ukraden vlasnicima kojima je vraćen???
E pa viđen je ponovno ...
...Ovo sam snimio ujutro 3. oktobra. dvorište škole kod malezijskog mosta na Čengić vili. da li to Momak opet na cesti. lici, no nisam siguran jer sam snimio sa druge strane Miljacke. ima ogrlicu i igrao se sa kucom lutalicom. neka obrate pažnju oni koji stanuju u blizini.
vp


Momak opet luta??? Momak12
Na vrh Go down
Gost
Gost




Momak opet luta??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Momak opet luta???   Momak opet luta??? EmptyWed Oct 03 2007, 23:31

pa dajte sta je ovo???
Ovo se ne bi trebalo desavati, pogotovo sto je meni bilo sumnjivo kakvi su ljudi dosli po psa i kako su se ponasali prema teti meliti.
Mozda grijesim, ali njoj su rekli da zive u hrasnom, a c. vila nije daleko.....
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Momak opet luta??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Momak opet luta???   Momak opet luta??? EmptyWed Oct 03 2007, 23:35

Ccc, pa kako se to moze potrefiti da im dva puta ode cuko! Onda to nije do cuke Shocked Shocked .. A ovog drugog cuku sam ja jutros meni se cini vidjela na otoci, umalo ga auto nije udarilo, ali na srecu presao je ulicu.. i ima ogrlicu..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




Momak opet luta??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Momak opet luta???   Momak opet luta??? EmptyWed Oct 03 2007, 23:37

ma sigurno je taj jer su teti meliti bili sumnjivi, kad ga je pitala jel vas pas, on joj je odgovorio u smislu nije to tvoja stvar....
I bili su uzasno arogantni, ja ne bih bila takva da mi se minnie izgubi i neko mi je nadje?
jel do mene ili???
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Momak opet luta??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Momak opet luta???   Momak opet luta??? EmptyWed Oct 03 2007, 23:57

LaRa.2311 (citat):
ma sigurno je taj jer su teti meliti bili sumnjivi, kad ga je pitala jel vas pas, on joj je odgovorio u smislu nije to tvoja stvar....
I bili su uzasno arogantni, ja ne bih bila takva da mi se minnie izgubi i neko mi je nadje?
jel do mene ili???

Pa prvo ne daj Boze da se izgubi.. Ja bi poludila kad bi se moj vragolan izgubio. A takodjer, bih se zahvalila ljudima koji bi ga pronasli. Mislim, ako vec volis svog ljubimca, onda je osn. kultura da se zahvalis..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




Momak opet luta??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Momak opet luta???   Momak opet luta??? EmptyThu Oct 04 2007, 00:05

moja tinchy, kad imas ljubimca kojeg volis kao sto je recimo Momak (ako je uopce tvoj) onda ces ga cuvati, i sto ti kazes zahvaliti se osobi koja ga je danima cuvala!!!
I jos jedna stvar, on je dugo lutao prije nego je dosao kod tete Melite, na forumu je bilo da je nestao hajmo reci prije 10 dana (sad lupam) mada je on lutao vise vise vise od tih 10 dana.
I vlasnici su rekli da je nestao prije 10 dana....
zar to nije sumnjivo u najmanju ruku
ja ne zelim uopce da razmisljam o cinjenici da su se tamo neki ljudi ciji Momak nije bio kucni ljubimac, javili da je njihov, jer je to prevara!!!!!
I sta radi zlatni retriver koji je by the way identican Momku na ulici bez vlasnika?????????
Ja ne znam imamo li u udruzenju broj telefona da lijepo kontaktiramo navodne vlasnike.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Momak opet luta??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Momak opet luta???   Momak opet luta??? EmptyThu Oct 04 2007, 00:09

Ma znam.. Ali nije mi jasno, reci to da je neciji pas tvoj a uopste nije i onda opet zavrsi na ulici..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




Momak opet luta??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Momak opet luta???   Momak opet luta??? EmptyThu Oct 04 2007, 00:12

ljutica ljutica ljutica ljutica NI MENI ISTO NIJE JASNO? Ja hocu objasnjenje!!!!!! I mislim da imam pravo na to, neka se lijepo ti ljudi nazovu i neka dokazu da je pas njihov! Onakav ljepotan ne zasluzuje opet ulicu! ljutica ljutica ljutica
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Momak opet luta??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Momak opet luta???   Momak opet luta??? EmptyThu Oct 04 2007, 00:15

A vala i ne zasluzuje da ga tako vlasnici tretiraju..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 36
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Momak opet luta??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Momak opet luta???   Momak opet luta??? EmptyThu Oct 04 2007, 16:54

Joj boze kakvim se ljudi prevaram sluze.... cccccccc....
hajd ako su ga vec na prevaru dobili, mogli su se bar potruditi oko njega ljutica ljutica ljutica
Na vrh Go down
Sponsored content





Momak opet luta??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Momak opet luta???   Momak opet luta??? Empty

Na vrh Go down
 
Momak opet luta???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Izgubljeni pekinezer luta po Vilsonovom!
» Pas luta na relaciji Vilsonovo- Grbavica Soping centar
» GARO OPET
» Garo iz sinteraja OPET TRAZI DOM!!!
» LACI TREBA OPET DA BUDE SPASEN!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: SOS video, audio, foto zapisi..-
Idi na: