POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Slatki ali smijesni!!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Slatki ali smijesni!! Empty
KomentarNaslov komentara: Slatki ali smijesni!!   Slatki ali smijesni!! EmptyFri Oct 12 2007, 20:46

Otvorila sam ovaj topic, kako biste pisali dogadjaje iz zivota svojih kucnih ljubimaca.. Pisite njihove nestasluke, bisere i sve sto vam padne napamet. Podijelite iskustva sa ostalim Forumashima. Ja cu poceti prva, a onda vi nastavite..

Jednom kada sam ja bila 5-6 razzred. Dosla sam kuci i objesila jaknu na steku od vrata. U jakni je bio onaj Euroblok. Poslije nekog vremena moja mama pogleda u jaknu kad moj cuko se zavukao u dzep i zvrnda nesto. Kaze mama:"Tina, sta ti je u dzepu?", ja ono smireno:"Pa Euroblok". Moja mama izvadi onu cokoladicu, kad je moj Pero-Zdero raskopusao omot i navalio na cokoladicu Laughing Laughing lol! A da ne pricam o tome kad je pojeo moju zadacu i 5 KM. lol!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Slatki ali smijesni!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatki ali smijesni!!   Slatki ali smijesni!! EmptySat Oct 13 2007, 01:49

Dobar topic sve super samo ti je prica o cokoladi,zadaci i 5km još bolja Laughing Laughing Laughing

p.s. dali si izvadila 5km iz psa? Laughing
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Slatki ali smijesni!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatki ali smijesni!!   Slatki ali smijesni!! EmptySat Oct 13 2007, 10:02

kiseljak (citat):
Dobar topic sve super samo ti je prica o cokoladi,zadaci i 5km još bolja Laughing Laughing Laughing

p.s. dali si izvadila 5km iz psa? Laughing

Ma on je meni te pare uzeo nekako, i vidim ja nema para, a cujem njega kako mljacka. I dodjem do njega kad ono papirna novcanica od 5KM, raspolovljena na dva dijela. Jedan ispred cuke drugi u njegovim ustima. I trebalo mi je dugo da otmem mu ono iz usta.. Valjda mali voli pare hahaha bounce Uzivio se pravo lol!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Slatki ali smijesni!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatki ali smijesni!!   Slatki ali smijesni!! EmptySat Oct 13 2007, 13:56

ih ja tih dozivljaja sa hranom imam koliko hocete... samo se moja dosta izvjestila, prije je ostavljala treagove a sada vise ne...

recimo prije smo je nasli kuci kada smo dosli sjedi u hrpi oljupina od kikirikija... kikiriki je bio u zdjeli na stolu, ona je fino srusila zdjelu i oljustila kikiriki. pojela je samo sredinu a ljusku je ostavila... to je isto uradila i sa orasima...

sada vise ne ostavlja tragove. prvo je jednom pojela bombone iz zdjele, al zdjela je ostala na stolu kako smo je i ostavili. a onda smo negdje iza fotelje jednom nasli kesicu od kospica... prije je ostavljala na sred sobe i poprznila kospice svuda, a sada nema ni jedne trunke, a kesa uredno sakrivena Laughing

ma zdero jedan, i ponjavu bi pojela da kako moze...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Gost
Gost




Slatki ali smijesni!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatki ali smijesni!!   Slatki ali smijesni!! EmptySun Oct 14 2007, 02:50

moja je jednoj djevojcici iz ruke ukrala (tj otudjila) kiflu... samo skocila, uzela kiflu, dok si rekao keks ona je to progutala (nije cak ni zvakala)
sreca pa je i njena mama u mladjim danima imala pinca pa joj je to bilo smijesno tongue
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Slatki ali smijesni!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatki ali smijesni!!   Slatki ali smijesni!! EmptySun Oct 14 2007, 10:19

hihih, sad si me podsjetila. ja sa nerom napolju i dolazi jedan mladi bracni par sa cerkom koja nema vise od 3 godine i lize lizalo. i nera nonsalantno pridje djetetu, polize je po licu i ukrede joj lizalo. oooo jest me bilo stid. :stidme: srecom komsije su nam i vole neru pa djete nije plakalo Laughing
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Slatki ali smijesni!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatki ali smijesni!!   Slatki ali smijesni!! EmptySun Oct 14 2007, 10:56

t_bejbe (citat):
hihih, sad si me podsjetila. ja sa nerom napolju i dolazi jedan mladi bracni par sa cerkom koja nema vise od 3 godine i lize lizalo. i nera nonsalantno pridje djetetu, polize je po licu i ukrede joj lizalo. oooo jest me bilo stid. :stidme: srecom komsije su nam i vole neru pa djete nije plakalo Laughing

Hahahhaha lol! Meni se desila slicna situacija, kad je ovaj moj Debewindzo bio mali on je tako skocio djetetu iz Zgrade i ukrao lizalo i pobjegao u kucu. Takodjer, se nisu ljutili ni dijete ni roditelji njihovi jer znaju nas. Samo su se smijali, a djetetu su oci bile pune suza..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




Slatki ali smijesni!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatki ali smijesni!!   Slatki ali smijesni!! EmptySun Nov 18 2007, 03:42

Macak u cizmama srculence
Nase cizmice koje smo kupili prosle godine, ali ih nismo nikada obuli.
Sada je pravo vrijeme za to, pao nam je snijeg!
Najsmjesnije mi je kako hoda u njima, ovo je jos i super, ustelila se pravo srce

Slatki ali smijesni!! Th_MOV01922
Na vrh Go down
Sponsored content





Slatki ali smijesni!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slatki ali smijesni!!   Slatki ali smijesni!! Empty

Na vrh Go down
 
Slatki ali smijesni!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Mali slatki cuko....
» Mali slatki zuti macak trazi dom

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Fotografski kutak :)-
Idi na: