POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 newfoundland

Go down 
+5
Hitman
Pitdog
velja
audiophilia
D.
9 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyTue Oct 16 2007, 20:28

trebalo bi ih nazvati i provjeriti. ja bih i otisao, ali meni bas i nije preporucljivo da se tamo pojavljujem.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyWed Oct 17 2007, 21:44

pitdog znas li gdje je pas javili mi se ljudi iz Hrvatske koji razmisljaju da je uzmu Sad
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyThu Oct 18 2007, 01:19

kiseljak (citat):
pitdog znas li gdje je pas javili mi se ljudi iz Hrvatske koji razmisljaju da je uzmu Sad

Nazalost, kao da je u zemlju propala. Trazio sam je danas citav dan. Jedino nisam u sinteraju pogledao, iz poznatih razloga. Digao sam bruku ljudi na noge da je traze i jave mi ako je negdje vide, ali niko se ne javlja Sad
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyThu Oct 18 2007, 01:27

zalosno,ali eto postoji malo nade da je i nađete mozda Sad
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyThu Oct 18 2007, 01:31

Ma naci ce se... Samo neka neko ode do onih dusmana u sinteraj da provjeri je li tamo (ja ne smijem Smile ). Ako nije kod njih, neko ce je sigurno primjetiti, pa ce mi javiti. Newfoundlander je ipak prilicno rijedak pas u Sarajevu. Negdje ce vec iskrsnuti. Wink
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyThu Oct 18 2007, 14:07

a da neko nazove sinteraj? sigurna sam da Veljo ima broj. Otici cu ja po nju (naravno rado sa nekim dobrovoljcem) ako vec imate gdje da je smjestite... U subotu ce sve pse ubiti (ili uspavati kako oni to kazu...), a rasne pse drze do 3 dana u zivotu.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyThu Oct 18 2007, 17:37

Psa želi djevojka iz Rijeke koja ima labradoricu a ova pasmina su joj životna želja...ako bi je pronašli moramo nekako organizirati prijevoz da se barem nađemo na pola puta sa njom...
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyThu Oct 18 2007, 17:59

hm, nije da sam cangriz, ali Rijeka je podaleko... Hajde predji na pm
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyThu Oct 18 2007, 19:15

I zna li iko sta bi sa newfoundlendericom
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyThu Oct 18 2007, 19:50

Drug mi je zvao one dusmane. Kazu da nije kod njih.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyThu Oct 18 2007, 20:01

Pitdog (citat):
Drug mi je zvao one dusmane. Kazu da nije kod njih.

možda je neko uzeo sebi kad je vidio Rolling Eyes
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptyThu Oct 18 2007, 20:06

Vidjet ce je vec neko od ovih mojih psetara, pa ce mi javiti sta je bilo. Nije newfoundlander njemacki ovcar, pa da se utopi u masi Wink A ako je i neko uzeo, to je super, ne moramo se brinuti oko udomljavanja, buduci da vlasnika ocito nije briga.
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptySat Oct 20 2007, 00:26

Ja sam za svaki slucaj nasao i jednu porodicu, koja ce je vrlo rado udomiti Wink Samo jos i da se pas pojavi Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost




newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptySat Oct 20 2007, 03:19

Danas je bila pred Filozofskim fakultetom!!!!!!!
vidjela je moja seka iz tramvaja
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptySat Oct 20 2007, 22:51

ovako...sta recimo ja odem na faks ili Ado nije bitno i ona ispred? da li ovi ljudi u Sarajevu sto je zele uzeti bi je uzeli odmah ili kako, mislim najlakse je meni nju nahraniti ali to nije nikakvo rjesenje?
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptySat Oct 20 2007, 22:53

ovi sto sam ih ja nasao bi je odmah uzeli. ne mora se ni voditi u azil.
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 EmptySat Oct 20 2007, 23:38

Ljudi, ja ako je opet vidim, zovem Dunju, a nju cu pokusati zadrzati dok nesto ne skontamo ili neko ne dodje po nju
Na vrh Go down
Sponsored content





newfoundland - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: newfoundland   newfoundland - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
newfoundland
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Izgubljeni ljubimci!!!! :: Izgubljeni psi !!!-
Idi na: