POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prava slika Bosne...

Go down 
+6
Dijanam
Pitdog
alma
velja
designerlejla
t_bejbe
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Prava slika Bosne... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prava slika Bosne...   Prava slika Bosne... - Page 2 EmptyFri Nov 02 2007, 01:17

Danas kad se decko vracao kuci s posla vidio je kako se frajer zatrcao i nasutao psa u stomak Mad Evil or Very Mad !!Kaze da tip nije dobar s mozgom, ali zar je to opravdanje confused .E to je prava slika Bosne!!!!
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Prava slika Bosne... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prava slika Bosne...   Prava slika Bosne... - Page 2 EmptyFri Nov 02 2007, 11:34

animal lover (citat):
Danas kad se decko vracao kuci s posla vidio je kako se frajer zatrcao i nasutao psa u stomak Mad Evil or Very Mad !!Kaze da tip nije dobar s mozgom, ali zar je to opravdanje confused .E to je prava slika Bosne!!!!
sta je tvoj decko uradio? tebi ispricao da decko nije dobar.
zasto ga nije prijavio policiji da nije dobar sa mozgom i da je opasan po okolinu?
i to nije slika bosne nego bosanaca. Bosna je mnogo ljepsa
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Prava slika Bosne... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prava slika Bosne...   Prava slika Bosne... - Page 2 EmptyFri Nov 02 2007, 17:12

Citat :
sta je tvoj decko uradio? tebi ispricao da decko nije dobar.
zasto ga nije prijavio policiji da nije dobar sa mozgom i da je opasan po okolinu?
i to nije slika bosne nego bosanaca. Bosna je mnogo ljepsa

Da, bas prijaviti policiji scratch .Da crknu od smijeha kad se i sami tako ponasaju.Njima kad prijavis napad na ljude nista ne poduzimaju a kamo li napad na zivotinje Evil or Very Mad .Nemojte biti smijesni.Kad sam ja prijavila komsiju koji je ofarbao mog macka samo su se nasmijali.Naravno da nista ne zele uciniti dok se ne usvoji zakon.Do tada su zivotinje nezasticene i osudjene na izivljavanje kompleksasa, a mi koji to prijavljujemo budale!Naravno da je upozorio momka ali sta je time postigao confused .Nedavno sam i ja vidjela zlostavljanje psa od strane dvojice momaka i prisla im i upozorila ih na njihovo ponasanje a oni su se poceli cerekati i zauzeli borbeni stav prema meni.Nije mi bas bilo prijatno.Onda sam ih fotografisala a oni su se poceli cerekati i govoriti "Sad cemo biti popularni.Izaci cemo u Dnevnom Avazu" Mad i fotografisali mene Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad .Jos su bili glupi i rekli da ih mogu naci u biciklistickom klubu pro bike, pa sad jos samo da ulovim slobodan dan i otici cu njihovom treneru i prijaviti ih ljutica .
Na vrh Go down
Gost
Gost




Prava slika Bosne... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prava slika Bosne...   Prava slika Bosne... - Page 2 EmptySat Nov 03 2007, 02:28

Ja znam za jedan slucaj u Hrvatskoj, jedna divna mlada zena je prijavila policiji da je jedan siledzija u stanu ispod nje ubio macku tako sto je pucao u nju.
Tamo je situacija bila potpuno drugacija, lijepo su je primili, podnijela je tuzbu, i sad ce se tom covjeku suditi, ukljucile su se i organizacije za zastitu zivotinja,
Bosna kao bosna je krasna drzava, problem su oni bosanci o kojima sam pricala u prethodnim postovima (a ne znam jesu li izbrisani, kao da je i bitno - procitali su oni koji su trebali procitati) koji su puni primitivizma koje su donijeli od ne znam ni ja odakle vec.
Oni su naucili tako da se ophode ne samo prema zivotinjama nego i prema ljudima, ponasaju se i u 21. stoljecu kao pecinski ludi, pa to je ljudi moji prestrasno!!!!!
Sto si ti rekla, nasmijali su se i policajci, naravno draga da ce se nasmijati znam za jedan slucaj da je covjek koji je STOLAR, u ratu dobio (kojim putem ne znam) diplomu policajca!!!!!!
Mislim da sam ti sve rekla....
Tvoj decko nije mogao nista uraditi, jer u svijetu u kakvom zivimo, najvjerovatnije da bi dobio metak u celo ili noz u trbuh...
s ovakvim divljacima i pecinskim ljudima ne treba ulaziti u razgovor, oni ne poznaju taj termin (naravno druga je prica o neartikulisanim zvukovima koje svakodnevno cujem po gradu - a to im je vid komunikacije - valjda od predaka)
Na vrh Go down
Sponsored content





Prava slika Bosne... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prava slika Bosne...   Prava slika Bosne... - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Prava slika Bosne...
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Evo slika.... :) :) :)
» Malci iz sinteraja
» Potrebna slika mace

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: