POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hitno! Macic trazi dom

Go down 
4 posters
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno! Macic trazi dom Empty
KomentarNaslov komentara: Hitno! Macic trazi dom   Hitno! Macic trazi dom EmptySun Nov 11 2007, 11:57


Preslatki macic, crno-bijeli, star 2-3 mjeseca trazi dom.
Bio je malo povrijedjen, no sad je pravi malisan.
Trenutno je kod mene,
no iz vise razloga ne moze tu ostati.

Hitno! Macic trazi dom Maci111
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno! Macic trazi dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Macic trazi dom   Hitno! Macic trazi dom EmptyMon Nov 12 2007, 10:50

Sad
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Hitno! Macic trazi dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Macic trazi dom   Hitno! Macic trazi dom EmptyMon Nov 12 2007, 15:43

Mačić je presladak, isti je moj mačak Tom. Žao mi je što ti ne mogu pomoći konkretno, znaš i sama da mi je puna kuća životinja. Mogu se raspitati da li bi neko htio malo mačence. Sad
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno! Macic trazi dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Macic trazi dom   Hitno! Macic trazi dom EmptyMon Nov 12 2007, 15:46

Hvala Farah, od velikog mi je znacaja i to da neko zeli pomoci barem na taj nacin. Dala sam u oglase, javila mi se jedna djevojka iz Donjeg Vakufa, samo je frka za prevoz, to je daleko, ali vidjecemo. A ti se, ako mozes, svakako raspitaj.
Usput, kako su bebice? srculence
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Hitno! Macic trazi dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Macic trazi dom   Hitno! Macic trazi dom EmptyMon Nov 12 2007, 15:59

jaco, ja idem često u Bugojno. Ako je djevojka 100% sigurna da može uzeti macu, ti je pričuvaj još 7-10 dana, dofuraj je meni u Zenicu a ja ću je voziti u Donji Vakuf. Samo ja sigurno neću ići tako brzo jer sam bila prošle sedmice ali za nekih 10-tak dana ću ići.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno! Macic trazi dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Macic trazi dom   Hitno! Macic trazi dom EmptyMon Nov 12 2007, 16:10

Ok, super. Hvala ti, bar si mi popravila raspoloženje. Bila sam tako nesretna što niko ne reaguje na temu.
Hvala, Farah. Želim ti sreću s udomljavanjem kučića.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Hitno! Macic trazi dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Macic trazi dom   Hitno! Macic trazi dom EmptyMon Nov 12 2007, 18:01

cheers
Samo potvrdi s tom curom iz Vakufa! meni se isto neka cura iz vakufa javila i rekla da će nazvati da potvrdi. međutim, nikad nije nazvala...

Kako li on jadan provodi dane s tvojim mačkama?Smile Mali novi kolač na terenu razmaženih ljubimaca.Smile
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Hitno! Macic trazi dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Macic trazi dom   Hitno! Macic trazi dom EmptyMon Nov 12 2007, 18:02

p.s. Ja sam zvala one za koje znam da vole mace. Međutim, svima sam im već uvalila mačke, tako da više ne žele...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno! Macic trazi dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Macic trazi dom   Hitno! Macic trazi dom EmptyMon Nov 12 2007, 18:11

Hvala svima. Nadam se da ce imati srece maca
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Hitno! Macic trazi dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Macic trazi dom   Hitno! Macic trazi dom EmptyTue Nov 13 2007, 00:50

Jaco raspitat cu se i ja za malo mace.Sutra mi dolazi zena kojoj sam poklonila mace iz Micikinog zadnjeg legla, pa mozda ona zna nekog....Nadam se da ce uskoro biti sretno udomljno.... maca
Na vrh Go down
Sponsored content





Hitno! Macic trazi dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Macic trazi dom   Hitno! Macic trazi dom Empty

Na vrh Go down
 
Hitno! Macic trazi dom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» dugodlaki macic trazi dom-hitno!
» Hitno se trazi dom!
» Malo preslatko stene trazi dom!! HITno!
» cicko mali razigrani macak HITNO TRAZI DOM

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: