POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA

Go down 
+16
tau_tau
barby02
Darius
designerlejla
sofi
tinchy
Hitman
animal lover
drift_kraljica
t_bejbe
Dijanam
Pitdog
melsas
velja
jaca
D.
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyThu Nov 15 2007, 16:23

Pa ja bih mogla zamoliti svog momka, ali neznam kad bi mogao jer ima neki honorarni posao
Ali pitam ga pa ti ja javim
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyThu Nov 15 2007, 16:41

ja imam jos dasaka na tavanu, moram se jos zavuci, imam i ostatak onog crnog kao katrana sto ide u rolni za izolaciju, i eksera, pa se cujemo
moj mob je u tvojim pm
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyThu Nov 15 2007, 16:43

Joj nemam tvoj mob.
Hajd mi opet napisi Laughing
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 10:46

Dijana, kako je ljepotica jutros
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 12:37

je li kicma bolje?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 14:07

jutros je bolje. Nece jos uvijek da ustane, ali jede i pije vode. Necu objasnjavati kako se borim sa proizvodima njenog stomaka, ali mozete i zamisliti kako je sa nepokretnim osobama...
U svakom slucaju ja sam pozitivna. Jutros sam zvala velju da objavim sretnu vijest - kada uzmem njenu zadnju sapu u ruku ona se lagano opire bounce
i rep podvija i podize
onu hranu sa ribom od juce nije htjela pojesti odmah, ali jeste za pola sata... I ne voli mog psa pa se on jadan drzi dalje od te sobe - to je bila supa u koju se sada ulazi iz stana, sa uradjenom izolacijom pa toplota ulazi iz stana. Srecom ne moze biti toplo kao i u stanu inace bi se osusila jer ima zimsku dlaku.
Srecom ovome se nisam nadala pa svaku promjenu uzimam sa osmjehom.
ona je sva predivna i mirna i neuhranjena.
the end of mog morning apdejta Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 14:55

sve super
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 22:11

ha, da znam dakle da je bolje, evo jos samo cekam kemu da mu kazem za malene...
..i za vucicu...
da li joj je hladno, ja dolazim mislim ovaj vikend, pa cu i za nu nesto proslijediti preko velje.
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 22:16

najvjerovatnije da cemo se chwila i ja druziti preko vikenda I love you
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptySat Nov 17 2007, 10:56

Dijana, kako nam je cura?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptySat Nov 17 2007, 15:01

zar nisam napisala?
vise se ni ne sjecam... Jutros je pocela da se buni, htjela bi da ustane, mislim da je malo snagu povratila. A i mislim da joj je bilo malo tvrdo zadnjih par sati jer sam morala oprati obje vrece za spavanje pa je lezala samo na dekama. Inace je dobrica dobra.
Razmisljala sam da joj dajem malo vise caja od mente, nece li ljepse mirisati ono sto izbaci
Smile
u svakom slucaju i dalje jede veoma dobro i pije dosta vode - brze ce da ojaca.
(evo me licim na jednu curu sa kojom sam radila, i kojoj sam se uvijek smijala kada je zvala tetu koja joj je cuvala djete. Pitanja tipa - da li je kakio, kakve je boje, tvrdoce itd stolica Laughing )
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptySun Nov 18 2007, 12:39

update od danas - probudila me je jutros tihim cvilenjem. SAMA SJELA cheers
ima vise snage, odlicno jede i pije puuuno vode. Cak se jutros ponasa kao da su zadnje noge njene. Ja sam puuuuuuno sretna "mama"
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptySun Nov 18 2007, 12:43

Svaka cast... cheers
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptySun Nov 18 2007, 12:44

Dijana, odlicne vijesti. Jesam ja chwili rekla da je u dobrim rukama Smile
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptySun Nov 18 2007, 13:32

ja sam odlucila da je zovem Mila
Smile
puno mi se svidja... Iskreno, manji je teret i od Tatarine koja je stalon isla zamnom i od Dzeni koja je stalno zvala na igru...
Dakle, od danas je mozete zvati Mila Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptySun Nov 18 2007, 21:19

Super Laughing .Bas mi je drago zbog Mile....nisam ni sumnjala da ce biti drugacije uz tako dobru njegovateljicu Wink .Svaka cast Dijana cheers
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 01:59

Cestitamo Milici i tebi I love you
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 02:07

sad sam se mazila sa njom. Pravo je to tuzno. Ona jadna sama ni vode ne moze popiti, a kamo li sta drugo. Jos te bebe sto je izgubila... Ona je u kuci, vidi hodnik, nema vrata na sobi, a i grijalicu sam joj upalila, ali svejedno joj nije lako.
Mogu ljudi pricati sta hoce kako bi opravdali svoje poteze, reci da su to zivotinje, da ne osjecaju, bilo sta, ali ih to nicim nece oprati. Ona osjeca gubitak, sva je izgubljena, zbunjena.
Zbog ovoga sam i prestala jesti meso, jer oni osjecaju bol bas kao i mi, osjecaju gubitak, ali nemaju rijeci da nam to objasne. Dovoljno je pogledati ih u oci i vidjeti bol, tugu...
Postajem strasno zlobna, pocinjem zeljeti da se svima vrati onako kako su zasluzili...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 02:11

Dijanam (citat):
sad sam se mazila sa njom. Pravo je to tuzno. Ona jadna sama ni vode ne moze popiti, a kamo li sta drugo. Jos te bebe sto je izgubila... Ona je u kuci, vidi hodnik, nema vrata na sobi, a i grijalicu sam joj upalila, ali svejedno joj nije lako.
Mogu ljudi pricati sta hoce kako bi opravdali svoje poteze, reci da su to zivotinje, da ne osjecaju, bilo sta, ali ih to nicim nece oprati. Ona osjeca gubitak, sva je izgubljena, zbunjena.
Zbog ovoga sam i prestala jesti meso, jer oni osjecaju bol bas kao i mi, osjecaju gubitak, ali nemaju rijeci da nam to objasne. Dovoljno je pogledati ih u oci i vidjeti bol, tugu...
Postajem strasno zlobna, pocinjem zeljeti da se svima vrati onako kako su zasluzili...

Dijana slazem se sa tobom,zivotinje osjecaju i bol i tugu kao mi samo nam to nemogu reci jer neznaju pricati ali to pokazuju na drugi nacin koji ljudi ne shvacaju...
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 11:18

jutarnji izvjestaj - odeeee ona na dvije noge. Pokusala mi zbrisati na dvije noge!!! Nevjerovatno...
Jos uvijek joj je neugodno kada vrsi nuzdu pa je jutros pokusala to obaviti izvan svog lezaja... Buba mala.
i jutros sam joj prvi put napipala loptu na ledjima. Kao oteknuce. Dakle, jutros prijavljujem daljnji napredak
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 21:44

dragi moji i drage moje, imam super news. Zahvaljujuci ovom forumu i Pitdogu, novinari Gracije su saznali za Milu. Danas su zvali prvo Velju pa mene pa ce sutra doci do mene da naprave pricu
cheers
ima da je slikaju, i im pricam o nemanju zakona ni kazne za ovakve zlocine, i o novcu za sintore i o nasem forumu i o psima iz sinteraja i o svemu jos necemu. Bila cu staviti na izlazna vrata da ne mogu nigdje dok ne dovrsim
Smile
dakle, Pitdog, akcija radiosarajevo.ba daje prve rezultate...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 21:55

cheers
Super, bas je lijepo vidjeti rezultate. usput, kako nam je Mila?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 22:05

Mila je tuzna, nije bas dio kuce mada je u kuci. Ali se dize sama na prednje sape, i okrece se sama pa je puno lakse. Grozno je zahvalna na svemu, ali jos ne moze sama piti vode niti jesti pa idem svako malo da joj to ponudim. Nadam se da ce biti dobro
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 22:31

Pa to je super(mislim na reportazu)... Very Happy
A Miloj zelim svu srecu,i svaka cast sto se toliko brines o njoj... cheers
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 23:07

Super je ova vijest za Graciju cheers

Tebi svaka cast, jer uz nju treba dosta strpljenja i nade da ce se brzo oporaviti.. sunny Ja i tebi i Miloj zelim sve naj! Jer obje to zasluzujete sve super sve super
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA
Na vrh 
Stranica 2/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Udomljena SOS kuca Mila

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: