POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu

Go down 
AutorPoruka
Gost
Gost




UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu Empty
KomentarNaslov komentara: UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu   UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu EmptyWed Nov 14 2007, 17:23

Ilegalno posjedovanje oružja i rukovanje oružjem šesnaestogodišnjeg dječaka umalo je tijekom prijepodnevnih sati nedjelje u Vašarovićima kod Ljubuškog završilo tragično. Naime, stariji maloljetnik cijeli se dan “igrao” oko obiteljske kuće nišaneći i ubijajući mačke ...


... iz lovačke puške marke Crvena zastava koju ilegalno posjeduje njegov otac Žarko Vegar (52).

U jednom trenutku odbijeni komad sačme pogodio je u predio vrata Ljubicu Lauc (56) koja se nalazila u blizini. Promašivši mačku koja se šetala po betonskom zidu, dio sačme se odbio od zida i završio u vratu nesretne žene, piše današnji Dnevni list.

Susjedi su ranjenu Ljubicu prevezli u Dom zdravlja Ljubuški gdje joj je ozljeda obrađena i sanirana te je upućena na daljnju obradu u Kliničku bolnicu Mostar. Doznajemo da žena nije ozbiljnije ozlijeđena i život joj nije u opasnosti, prenosi Dnevni list.

Po nalogu županijskog tužitelja očevid su izvršili policijski službenici PU-a Ljubuški, a po završetku kriminalističke obrade tužitelju će biti podneseno izvješće protiv maloljetnika za kojega se osnovano sumnja da je počinio kazneno djelo izazivanja opće opasnosti djelom počinjenim iz nehaja. Policijska postaja Ljubuški će, također, podnijeti Općinskom sudu u Ljubuškom zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka protiv Žarka Vegara iz Vašarovića zbog ilegalnog posjedovanja oružja.

(Poskok.info)
Na vrh Go down
Gost
Gost




UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu   UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu EmptyWed Nov 14 2007, 19:31

i dobro ljudi, sta vi mislite kakav ovo monstrum moze da uradi???
Ja sad ne bih gnjavila sa njegovim psiholoskim profilom, ali mene je iskreno strah ovakve djece....
Bas sam jucer pricala s jednom osobom sta sve mora dovesti do ovakvog ponasanja, i dosla sam do zakljucka da samo edukacija moze prevenirati a psiholozi i psihijatri lijeciti ovakve poremecene licnosti.
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu   UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu EmptySun Nov 18 2007, 00:43

ma daj ovo je preslo svaku mjeru.....nema mi nista mrze nego kad vidim djecu kako macke ili pse ganjaju i sutaju....
tako je prije nekoliko sedmica 5 ili 6 djece mozda 4 razred ganjalo mace s velikim listovima i oce da udaraju,a ono se jadno pod automobil zavuklo,oni za njim i morala sam ih rastjerat....reko zvat cu vam policiju a djeca ko djeca mislila stvarno...
Na vrh Go down
Sponsored content





UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu   UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu Empty

Na vrh Go down
 
UBIJAO MAČKE pa upucao susjedu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: