POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Pronadjen zuti labrador!!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
darja
novi kolačić :)
novi kolačić :)

Broj komentara : 5
Registration date : 2007-11-14

KomentarNaslov komentara: Pronadjen zuti labrador!!!   Wed Nov 14 2007, 19:35

Danas vec cijeli dan srecem zutog labradora (muzjak, sa crnom koznom ogrlicom, vec malo starije djeluje) kako luta po kisi, djeluje prepadnuto, ne zna ulicu preci i rijesim da ga povedem kuci da ne bi istrcao pod auto. Prvi put sam ga srela na ciglanama kod austrijske kuce oko 13h, poslije na Čobaniji.

Kad bih znala postaviti sliku to bih ucinila ...

Pas je veoma umiljat i mazan, u dobroj je formi. djeluje zdrav i fino je uhranjen. Kad se ne zabavljamo s njim odmah cvili. Ako neko ima ikakvih saznanja čiji bi mogao biti, molim da se hitno javi na broj 033 226 486! Ja ga ne mogu dugo zadrzati, a ne mogu ni pomisliti na to da ga ponovo pustim na ulicu!
Pozdrav
Darja
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 472
Registration date : 2007-08-22

KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zuti labrador!!!   Wed Nov 14 2007, 19:46

primjecen je i kod katedrale, isao je ka Bascarsiji

Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zuti labrador!!!   Wed Nov 14 2007, 19:57

Darja, meni posalji slike na mail, sad cu ti ga preko PP poslati, pa da postavim cim cim prije tim tim bolje!
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zuti labrador!!!   

Na vrh Go down

Pronadjen zuti labrador!!!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1