POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!

Go down 
+7
t_bejbe
melsas
D.
jaca
animal lover
tinchy
Armin
11 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Sweety20
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Sweety20


Broj komentara : 9
Registration date : 2007-11-16

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 15:57

sofi (citat):
Koliko ja znam, iz sarajeva psi idu ponekad za njemačku.
Međutim, to je sve preskupo. Sweety, ako ga želiš, kilometri nisu problem...
Dalo bi se možda nekako organizovat....Pogotovo ako neko od tvojih prijatelja dolazi u BiH...

ne stvarno ?? mislim ja cu dole krajem godine za praznike, a sad niko bas nece dole ici nit moji prijatelji za njemacku..Sad
a ozbiljno meni je psic prirastao srcu, vec sam obavijestila dragog za to sve, on je trenutn ona poslu pa kad dodje kuci mi cemo popricati o ovome pa vam ja javim da li zaista postoji neka prilika da se onda dog. da psa mi uzmemo...il da ipak cekamo do naseg dolaska za Bosnu, a nazalost isto ovaj psic ne moze cekati Sad
Mislim jesu jedno zelje a drugo mogucnosti sad, mi bismo morali psa i odnijeti veterinaru i vidjeti da li mi njemu odgovaramo:)
ja bi iskreno bila sretna, presretna da pas bude moj jer ma ja bi ga pazila na pravi nacin,jer nisam tip onih "djevojcica" koje zele psa cisto radi neke reklame razumijes, a ne paze uopce o potrebama psica i ne shvataju da je ono zivo bice koje treba paznju i malo vece obaveze...ja to prihvatam zaista ozbiljno i s puno ma previse ljubavi... srculence
ugl. molim se da sve ispadne super na kraju i pozivitno za sve nas a najvise za malenog psica pajki evo
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 17:03

Sweety, ti ćeš mu odgovarati više nego ulica i šinteraj. Ne zaboravi da je ovo BiH. Nazovi Armina...
Arminneeeeeeeeee....ima li te?
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 17:11

Dala sam oglas u Oslobodjenje, ali nisam sigurna hoce li izaci sutra ili prekosutra Sad
Na vrh Go down
Sweety20
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Sweety20


Broj komentara : 9
Registration date : 2007-11-16

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 17:47

sofi (citat):
Sweety, ti ćeš mu odgovarati više nego ulica i šinteraj. Ne zaboravi da je ovo BiH. Nazovi Armina...
Arminneeeeeeeeee....ima li te?

vjeruj da je samo do mene i da ja imam samostalno mogucnosti za i dolazak i svu brigu ja bi sad sjela na avion i dosla dole, nasla se s vama i obavila sve potrebno da uzmem psica..Al nije nazalost i vjeruj ja citav dan sjedim za ovim pc-om na vasem forumu i osjecam se jako lose bas zbog toga sto sam dirnuta vasim aktivnostima ,i vasom dobrom voljom i divnim srcima, a ja ne mogu svu svoju ljubav i osjecaje iznijeti i pomoci isto kao i vi a to silno zelim... ma jako sam osjetljiva na zivotinje, i kako iz teme u temu ulazima na ovom forumu tako srcem zelim svakom psicu pomoci, svakoj zivotinji...a jako boli kad zans da u sustini sad to nisi u stanju... Sad
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 17:51

biće prilike, ako ne sad, onda kada dođeš za praznike.Smile
ovih mališana ima na stotine...Sad
Na vrh Go down
Sweety20
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Sweety20


Broj komentara : 9
Registration date : 2007-11-16

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 22:11

nadam se da cu uskoro bit sretnik jednom malenom jadnom napustenom psicu, ja njemu a i on meni...Smile
Na vrh Go down
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 EmptySun Nov 18 2007, 17:46

samo da se zahvalim svima na pomoci... cuku sam smjestio kod prijateljice, i ona ceka covjeka iz mostara da dodje u ovoj sedmici po njega. takodjer je zvala neka curica i dao sam joj broj da vidi, mozda i ona cak danas uzme cuku....

hvala svima....

obavezno moram svratit do azila i donjeti vrecu hrane za cuke a to preporucujem i ostalim koji vole zivotinje a nemogu da ih udome
Na vrh Go down
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 EmptyMon Nov 19 2007, 10:50

Ovaj mali je tako sladak, a chini se da nece biti veliki pas kada odraste. Zar je toliki problem udomiti takvog psa? Htjela bih napomenuti da ni sluchajno ne smije otici nekome ko bi ga drzhao u dvorishtu, jer je isuvishe slab za takve uslove zhivota.

EDIT: @Sweety_Mozhe li ovako - ukoliko ga ne uspijemo udomiti do praznika, kada bi ti dolazila ovamo, neka bude kod mene? Nije mi frka, jer je skroz mali, ne zauzima mnogo prostora, ne jede mnogo, a do tada ce nauchiti i gdje se pishki i kaki
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 EmptyTue Mar 25 2008, 17:14

proslo je dosta vremena,da li se stanje promijenilo>??
Na vrh Go down
Sponsored content





Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!!
» HITNO POTREBAN PRIVREMENI SMJESTAJ ZA GARU IZ SINTERAJA!!!!
» Hitno potreban pomoc tornjaku!
» HITNO potreban dom za prekrasnog PULINA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: