POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Zuti labrador trazi vlasnika

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
darja
novi kolačić :)

Broj komentara : 5
Registration date : 2007-11-14

KomentarNaslov komentara: Zuti labrador trazi vlasnika   Fri Nov 16 2007, 12:25

Dragi ljubitelji pasa,

ponovo pisem na istu temu. Prije 2 dana sam s ulice pokupila zutog labradora muzjaka, jer mu je malo falilo da podleti pod auto i jer se ocigledno nikako ne snalazi sam na ulici. To govorim jer ja inace zaista nemam mogucnosti da ga uzmem, jer sama u stanu imam crnog labradora, koji je odmah reagovao katastrofa ljubomorno i njih dvojica se nikako ne slazu (to je jos blago receno, s tim sto je uzrocnik definitivno moj, ovaj novi bi se kao i igrao...). Sad sam ja svog vlastitog privremeno dala svojim starcima, a ovog jadnika zadrzala, u nadi da ce se njegovi vlasnici javiti. Zasad medjutim nista...
U medjuvremenu se on ispostavio kao nevjerovatna maza, strasno strpljiv i poslusan pas, mekog karaktera i blage naravi! Veterinar ga je procijenio na 2 godine i par mjeseci. Iz razloga sto ga nikako ne mogu zadrzati pored mog vlastitog muzjaka, hitno trazim nekog ko bi ga udomio. I dalje se nadam da ce se neko njegov javiti, jer ovakvog psa, koji ne pravi nikakve probleme, niko normalan ne bi namjerno izbacio na ulicu.
Nazalost je sva moja tehnika otkazala. Aparat ne radi, a iz nekog razloga kompjuter nije u stanju prepoznati mobitel da prebacim slike sa telefona, da vidite da se radi o pravom slatkisu I love you koji bi svaku familiju usrecio!

Pomozite ako mozete!

Pozdrav svima, Darja
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
darja

Broj komentara : 5
Registration date : 2007-11-14

KomentarNaslov komentara: Javio se vlasnik!!!!   Fri Nov 16 2007, 13:46

Dragi forumasi,

prije sat vremena se ipak javio vlasnik, koji je preko sinteraja dobio moje podatke... Ispostavilo se da se iza svega krije jedna dirljiva prica.
Naime, vlasnik je jedan divan stari gospodin od 80 godina! Kaze da mu je, nakon smrti supruge, pas jedini drug i da ga odrzava vitalnim u svakodnevnici. Ipak, kad je pobjegao bas po ovom snijegu, covjek nije imao hrabrosti da ga previse trazi iz straha da ce se okliznuti i pasti... Nadao se da ce sam pronaci kuci, ali valjda je i jadnog kuku ovaj snijeg zbunio i sakrio mu trag.
Uglavnom su obojica bili sretni sto su se ponovo nasli, a ja jos vise, jer mi je vec bio uzasno prirastao srcu! Bolje me je slusao od mog vlastitog Smile a i bio je veca maza...

Hvala svima koji su bili spremni da pomognu!
Darja
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 173
Registration date : 2007-08-09

KomentarNaslov komentara: Re: Zuti labrador trazi vlasnika   Fri Nov 16 2007, 15:18

super plese
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://www.nolimit.co.ba
celine
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 51
Registration date : 2007-09-28

KomentarNaslov komentara: Re: Zuti labrador trazi vlasnika   Fri Nov 16 2007, 15:21

Super! cheers Baš je lijepo ovako nešto pročitati... zaljubljen
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Zuti labrador trazi vlasnika   Fri Nov 16 2007, 17:33

divnoooooooooooooooooooo
a tebi hvala sto si ih uspjela spojiti, nije mala stvar I love you
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 513
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Zuti labrador trazi vlasnika   Fri Nov 16 2007, 18:17

Kako volim sretan kraj cheers
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Zuti labrador trazi vlasnika   

Na vrh Go down

Zuti labrador trazi vlasnika
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1