POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 gracanica...

Go down 
+8
Pitdog
sofi
Hitman
barby02
tinchy
velja
drift_kraljica
melsas
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyWed Nov 28 2007, 22:59

svi, nadam se da moji tu ne spadaju...

uglavnom, mi sad pokusavamo nesto, tbejbe, je li znas nekoga u gracanici ?

jer ja o tebi nista ne mislim, barem nista lose, ta niti te ne poznajem, a koliko sam vidjela i ti pomazes...

da li bi mogla prihvatiti onog psa ako ne uspijem produziti kod gospodje ?
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyWed Nov 28 2007, 23:02

na zalost, ne znam nikoga u gracanici. osim elvira iz big brtother-a Smile sala... mislim da osnivanje udruzenja nije samo po sebi nikakav problem. ako ce vam pomoci roditelji oko same registracije onda to nije problem... teze ce biti nakon toga, sta dalje...

cukicu ne mogu uzeti kod sebe , ali mogu pokusati da ga prevezem kod nekoga ko se javio da moze kod njega na privremeno da dodje. Sad
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyWed Nov 28 2007, 23:06

imas auto, pa super..

to sto kazes, sta dalje, i to sam skontala, ali treba spasavati zivotinje od ogromne okrutnosti !!!!

koja je ogromna, stvarno..
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyWed Nov 28 2007, 23:23

ako imas ideju i ljude koji su voljni da rade GO FOR IT!
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 00:53

Neki dan sam zvala na emisiju radioGracanica,kada je bio gradonacelnik,i upitala sam o pokusaju da rijesimo problem pasa lutalica,i cula sam ono sto sam i ocekivala,DA IM TO SADA NIJE U BRIZI UOPSTE... Shocked Boze moj,nakon toga se javljaju ljudi i govore da to samo treba rijesiti ubijanjem... Mad Ja opet nazovem i kazem da to ipak nije rijesenje i tako kazem rijec dvije i onda kaze IZVINI MOLIM TE ALI TO SADA UOPSTE NIJE NASA STVAR!!! Mad
Boze dragi.... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyTue Dec 11 2007, 01:20

pa kako ti ljudi stvarno nista ne kontaju..
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyMon Dec 17 2007, 18:21

Budale...ali ima jos nesto..kao sto sam rekla za one prezentacije...
Sada u Subotu ce se opet odrzati neke prezentacije priredbe za neku knjizevnost u skoli
To je bilo i prosle subote..dosli su i neki poznati pisci,ljudi iz hrvatske,ma svega je bilo ali...
Ja sam bila pitala za onu Subotu bili ja mogla da napravim jednu prezentaciju o okrutnostima prema zivotinjama...ali naravno to direktor ne odobrava..danas pitala za sljedecu subotu,kaze ne moze...mi se bavimo vaznijim stvarima...ja stala gledam u njega mislim se dal da mu sta kazem,a ako kazem nagrabusit cu u skoli...samo sam rekla da im to nije ffer...on nista,smije se,,, Mad
Boze dragi...ovo nije normalno...
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyMon Dec 17 2007, 18:43

mislim da direktor mora prihvatiti nesto kao sto je prijedlog djaka, makar u razmatranje.. ccc Mad

a nista, kako se ponasaju djeca u tvojoj skoli, mislim, problem je jer je direktor, da je zensko mozda bi se slozila..
znas, mozda da probas kroz neki zanimljiv rad animirati malu djecu (jos neiskvarenu, 1.2. razred)..
ali to isto mora ici preko direktora..
sastavi i posalji direktoru pismo, ako hoces sastavit cu ti ja pa sutra poslati na pp..
mislim ono, vazno je da mladi narastaji shvate kako se treba odnositi prema zivotinjama.
mozes i sa nastavnicima probati, recimo ja svoje animiram dosta...
mozes probati sa razrednikom/razrednicom, na casovima odjeljenske zajednice...

kazem, ako ti treba pomoc oko sastavljanja "govora", kontaktiraj me slobodno Very Happy
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyMon Dec 17 2007, 19:07

ma nije to preblem vec direktor to ne zeli a sve to organizuje i placa jedan profesor Bosanskog jezika,ali ni on ne zeli nista o tome da cuje...
Laughing A ja sam 1 razred Laughing Tako da ove starije 2,3 i 4 nije uopste briga...svi znate kakvi su srednjoskolci...mislim vecina njih...kud su sve neke "face"...
a kad sam tako pricala sa drustvom iz razreda oni nista ne shvataju ozbiljno... No
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyMon Dec 17 2007, 19:39

joj, ja pisala kao da si osnovna, boze moj Laughing
onda ces morati preci na osnovnu skolu, jer ovim ne vrijedi govoriti..
imas li ti neke prijatelje koji vole zivotinje?
mislim, i izvan skole i svog razreda?
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyMon Dec 17 2007, 20:39

trudila sam se i zaobilazila ovu temu samo da ne bih nista napisala ali stvarno moram.

Citat :
mislim da direktor mora prihvatiti nesto kao sto je prijedlog djaka, makar u razmatranje..

direktor nista ne mora, ovo ti je tako djetinjasto gledanje na citavu situaciju, mislim ono, nidje veze dijete drago, zamisli da djaci predloze da se radi samo srijedom i da nema jedinica, i direktor naravno poletio bi da to "razmatra" jer su djaci predlozili. jjojojojojojo.

dalje, melsas draga, bez obzira koliko entuzijazma imaju osnovci, tesko da ce ista postici (cak i srednjoskolci) bez nekog odraslog. bas ce ona sad ic po osnovnim skolama i trazit ko ce s njom osnovat azil i to. ma daj, spusti se malo. bez nekog odraslog to nista ne bi funkcionisalo. ustvari, bez puno odraslih, tesko da bi ista funkcionisalo. bas ce safatat prvacice i drugacice i s njima ici da hvata cuke po ulicama, pravit boxove, hraniti ih i setati svakodnevno...

joj. fakat. mislim to je sve tako sci-fi da ja nemam rijeci na tvoje prijedloge i to.

istina, situacija u citavoj bosni je takva kakva je, kriticna.

Citat :
zahtijevam da se nesto poduzme, a jedino kvalitetno je osnivanje udruzenja i azila u gracanici, jer ga nema.

ljepoto moja, azila nema U SARAJEVU. azila nema u MOSTARU. u ZENICI. BIHACU. azil ima jedino u tuzli. i to na jedvite jade i tamo. bilo bi sve to fino da mi mozemo sad razmisljat o otvaranju azila u gracanici, u zivinicama, u svakom manjem i vecem mjestu u bosni i hercegovini, ali kakva je situacija sta ti mislis da ce gradonacelnik gracanice docekat nas sviju (koje bi nas ti tamo poslala) otvorenih ruku i rec EVO VAM LJUDI ZEMLJA, PARE GRADITE STA HOCETE.

ja fakat vise ne znam ni sta da ti napisem...da ti shvatis da svijet bas nije onakav kakvim ga ti vidis kroz oci 12godisnjakinje...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyMon Dec 17 2007, 20:43

Arijana nemoj, molim te, biti gruba. Pa melsas je djevojcica i barem se trudi. Nije ona ko mi starohani Laughing
A ako neko od nje puno ocekuje, nije ona kriva.
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyMon Dec 17 2007, 20:49

fazon je u tome sto niko od nas ne ocekuje puno od nje. ona sama od sebe ocekuje nesto cemu ne moze nikako da dodje.

nisam ja gruba, ja sam samo realna. razumjem da je ona djevojcica i sve to, necu da joj ubijem taj njen duh ali ako je vec ovako aktivna u svemu ovome vrijeme je brate da otvori oci i vidi da te astronomske ideje bas ne funkcionisu tako lako.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyMon Dec 17 2007, 21:08

moram smiriti svoj ogromni entuzijazam jer mi to svi iskusniji i stariji govore i jer je moj entuzijazam i moji prijedlozi cesto nerealni, zbog silne zelje da pomognem, a ustvari nisam shvatala sta to znaci.. Sad

a tema moze pod kljuc, mooderaaatoooriiii........
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyMon Dec 17 2007, 21:14

Melsas,, jednom ces svakako shvatititi da stvari se idu tako lako. Ali entuzijazam je svakako pozitivna osobina. Mozda malo da ga smiris Wink
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 EmptyMon Dec 17 2007, 21:20

da, da, to radim Very Happy

pogledajte pricu koju sam napisala u zanimljivi clanci&co, prezentirat cu je recimo u svom razredu...
to nije svemirska ideja Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





gracanica... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gracanica...   gracanica... - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
gracanica...
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: