POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Draga kujica i njene bebe se bore za život

Go down 
AutorPoruka
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Draga kujica i njene bebe se bore za život Empty
KomentarNaslov komentara: Draga kujica i njene bebe se bore za život   Draga kujica i njene bebe se bore za život EmptyThu Nov 29 2007, 12:21

Opet ja sa tužnom pričom ali život je izgleda takav, jednostavno okrutan. U kvartu gdje ja radim, od kud sam i pokupila ona moja tri siročeta, živi jedna draga, mlada kujica-ovo joj je bilo prvo tjeranje i prvi okot. Okotila se prije 2-3 dana i donijela je na svijet 9 beba, od kojih su još samo 3 žive Sad . Ja je hranim, i još neki ljudi je hrane ali to nije dovoljno jer se oni smrzavaju i bojim se najgoreg. Psići i mamica su vani, imaju samo dekice na kojima leže i totalno su nezaštićeni. Molim sve moje sugrađane (mislim na grad Zenicu) a i ostale ako su u mogućnosti da pomognu i koji su aktivni na ovom forumu da im pomognemo jer je situacija zaista hitna i samo je pitanje vremena kada ih više neće biti. Moj broj je 061/189 260.
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Draga kujica i njene bebe se bore za život Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Draga kujica i njene bebe se bore za život   Draga kujica i njene bebe se bore za život EmptyTue Dec 04 2007, 12:00

Moderatori mogu ukloniti ovaj topic. Hvala.
Na vrh Go down
 
Draga kujica i njene bebe se bore za život
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Okotila se kujica na Chwilli
» kujica
» NESTALA KUJICA!
» Kujica sa Vilsonova trazi dom
» Pobjeglaaaa kujica!!! Danas

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: