POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 psi samosetaci

Go down 
3 posters
AutorPoruka
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

psi samosetaci Empty
KomentarNaslov komentara: psi samosetaci   psi samosetaci EmptyFri Dec 07 2007, 18:07

znate vec ovo, ljudi sebi nabave psa, pa im ga je mrsko izvoditi vani, i onda ih same pustaju da se setaju okolo.

naravno ovo je lose iz vise razloga, prvo sto je pas odmah na meti kojekakvih huligana koji jedva cekaju da se izivljavaju na slabijima, drugo, sto je na meti lutalica u coporima, trece moze ga zgaziti auto, cetvrto moze se izgubiti i bla bla...da ne nabrajam dalje...

eh sad, znam da u hr muku muce s istim problemom, htjeli su uvesti nekakvu novcanu kaznu za vlasnike, pa su im htjeli davati zabrane za drzanje ljubimaca i svasta nesta (nisam u toku s tim da li je zakon usvojen..prosao il sta se vec sa zakonima radi).

znam da ovo kod nas nije ni blizu najveceg problema ali ja mislim da je ipak problem...
Na vrh Go down
Gost
Gost




psi samosetaci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: psi samosetaci   psi samosetaci EmptyFri Dec 07 2007, 19:50

to su bolesnici kojima je fazon imati psa da bi se mogli folirati, a poslije nek se snalazi sam... ono neka se sam proseta, sta ce mu biti.. BOLESNICI!
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

psi samosetaci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: psi samosetaci   psi samosetaci EmptyFri Dec 07 2007, 20:04

Znam da nije tema, ali mene boli i ono - nešetači...
Ne znam kako neko može svezati psa i nikad ga ne prošetati...U blizini ima jedan njemački ovčar, pa, pošto jadan nikad nije prošetao, vrlo je agresivan. Lanac mu je užasno kratak, tako da samo leži...
Nekad ga nahranim, mada ga ti idioti čiji je fino hrane.
Juče, trči momak i pita, jesi li mi gdje vidjela psa? Ja kažem : Nije ni čudo što je pobjegao od tebe kad ga zlostavljaš.Smile I dolazi s psom na povodcu nakon pet minuta i kaže: Još jedan sličan komentar i vidjećeš ko će koga zlostavljat!
nemampojma
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

psi samosetaci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: psi samosetaci   psi samosetaci EmptyFri Dec 07 2007, 20:42

ti jadni samosetaci su ustvari naj neagresivniji psi. U mom komsiluku ima jedan Juicy, kastrirani pticar, sav divan. Djeca ga ceskaju i maze uvijek. Ali ga je nedavno ipak napao stafford...
Medjutim, meni su gori oni sto imaju agresivne pse tipa stafforda i pitbulla, i koji te pse onako lezerno s povodca puste bilo gdje. Jutros sam se jedva kuci vratila jer je u malom parkicu pored moje kuce tip pustio pita da seta... parkic tipa 10m2, ljudi setaju okolo. Ne znam sta je gore, da takav pas napadne mog psa ili nekog drugog. U svakom slucaju ja sa rotwailerom donja...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

psi samosetaci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: psi samosetaci   psi samosetaci EmptyFri Dec 07 2007, 20:48

sofi! ne mogu da vjerujem! to je otvorena prijetnja!

i da, slazem se sofi, i to je stvarno grozno. razumjem ja kad je neko bolestan pa ne moze dan-dva da izvede-proseta psa, ali da ga nikad ne izvodi? pa to je katastrofa.
takvi psi postanu najagresivniji.

a dijana, i to mi je skroz grozno. ja sa svojim lopticama od kojih je jedna onako prirodno laje na sve sto se pomjera i zamisli sad taj neki grmalj kad mi naidje, ja ne znam kako da nas odbranim od toga. dole po dobrinji na jednoj livadi se tih ljudi uvjek skuplja tako i pustaju pse, i svi su skroz fini - to jest bar se cine, igraju se i to, al ja se nikad nisam usudila prici bas zbog toga...
Na vrh Go down
Sponsored content





psi samosetaci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: psi samosetaci   psi samosetaci Empty

Na vrh Go down
 
psi samosetaci
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: