POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 POMOZITE NOVOSADJANIMA

Go down 
+2
arijana
veselko
6 posters
AutorPoruka
veselko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2007-11-15

POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty
KomentarNaslov komentara: POMOZITE NOVOSADJANIMA   POMOZITE NOVOSADJANIMA EmptySat Dec 15 2007, 17:29

Molim clanove foruma da nam pomognu potpisivanjem peticije. Verovali ili ne u gradu koji "nema" ni kinte za spas zivotinjama, ovo se dogadja godinama (uz dodatne stalne ceste vatromete u ime...???? )

Pronasla sam ovo na sajtu Radio 021, prenosim u celosti.

Molim vas sve, da podrzite peticiju, jer je i proslogodisnji "prvi novogodisnji" valcer sa Zeljkom Joksimovicem kojeg "nasa Maja" jako voli, placen, kako kazu 200.000 eura:
PROTIV "HLEBA I IGARA" 15.12.2007.

09:24 - Peticiju protiv održavanja preskupog novogodišnjeg koncerta na Trgu slobode potpisalo je oko hiljadu Novosađana. Inicijatorka akcije Tatjana Vehovec kaže za 021 da je peticija namenjena gradonačelnici Maji Gojković kao odraz građanske odgovornosti i svesti Novosađana.

"U gradu koji je potpuno devastiran i u kojem se dešavaju užasne stvari u poslednje vreme, koji je raskopan i više ne liči na sebe, deca stradaju u nekakvim priručnim, improvizovanim staništima, prosto zazvučalo je suviše oholo i bahato izdvajati toliki novac poreskih obveznika i praviti ne znam kakve zabave. To tako licemerno, ima se može se, zamazivanje očiju sa potpuno nenormalnim i nepristojnim iznosima potaklo je jednu grupu novosadskih blogera da pokrenu peticiju koja je više u smislu metafore i podizanja svesti", kaže Tatjana Vehovec.

Ona naglašava da peticija nema za cilj da ukine doček Nove godine na Trgu slobode, već da ukaže da sve može da se organizuje za mnogo manje para.

Podsetimo, novogodišnji program, na kom je glavna zvezda Zdravko Čolić, Novosađane će koštati skoro 300.000 evra. Inicijatori peticije izračunali su da se za samo 20 odsto od 112.000 evra, koliko iznose honorari izvođača, može kupiti stan od 22 kvadrata.

Peticija se može potpisati na adresi http://www.petitiononline.com/Davidns/petition.html (021)
[ Komentari (17) ]

Molim podrsku svih forumasa, i ako je neko clan drugih foruma, molim sirite dalje, pomoc je novosadjanima neophodna.

Hvala svima unapred lol! PODRZITE NAS, IMA VEC VISE OD 1.200 POTPISA !
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOZITE NOVOSADJANIMA   POMOZITE NOVOSADJANIMA EmptySat Dec 15 2007, 18:03

ev ja potpisala Very Happy
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOZITE NOVOSADJANIMA   POMOZITE NOVOSADJANIMA EmptySat Dec 15 2007, 19:46

I ja...nazalost u nas u Gracanici se nikad nece promijeniti...kakvi su ljudi...


: komentar modifikovan dana: Sun Dec 16 2007, 17:44; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOZITE NOVOSADJANIMA   POMOZITE NOVOSADJANIMA EmptySun Dec 16 2007, 17:22

I ja potpisala Smile
Bila sam prije nekih 10-ak dana u NS-u i onako se malo raspitivala,konkretno cula sam da imaju lijep azil confused confused confused i htjela sam ga vidjeti i udomiti jednog psa kojeg sam htjela pokloniti tetki.
Ali nakon nekoliko pokusaja da doznam gdje je azil od ljudi koji zive tu,shvatila sam da azila uopste nema.... Rolling Eyes
Prosto ne mogu da vjerujem da tako veliki grad nema azil,a da kao sintori sluze radnici komunalnog preduzeca confused affraid

Nadam se kad iduci put dodjem u NS da ce biti,ako ne neka vrsta azila,bar plan da se izgradi....I da cu moci obradovati tetku jednim malim psicem spasenim iz tog azila Smile

Sretno....
Na vrh Go down
veselko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2007-11-15

POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOZITE NOVOSADJANIMA   POMOZITE NOVOSADJANIMA EmptySun Dec 16 2007, 18:36

Mad kakav azil ti spominjes? confused

Nema ga niti ce ga biti u bliskoj buducnosti, "sirot" grad moze da odvoji "bednih" 200.000 eura godisnje na ubijanje zivotinja, oko 12.000.000 na izujedano gradjanstvo (dokazano u Pasterovom zavodu da je 80% ujeda od strane vlasnickih pasa, a ne tih jadnih i napacenih dusa koje su izbacene na ulicu), ima za bezbroj vatrometa godisnje u ime nekih Evil or Very Mad "festi", ima 300.000 eura za docek Nove godine, ali, za azil, "jadni oni" nemaju Arrow godinama.... za zivot ni kinte, za "ciscenje ulica od lutalica scratch " se uvek i stalno ima. Mora se imati, pa gradska cistoca(tu spada i sinteraj) dobija "po glavi" 50 eura!

Jedno od "vodecih" novosadskih drustava, dobro poznato i vama kao ARKA-VARKA affraid , samo "tenderise", frljaci se sa nekim glamuroznim projektima iz velelepnog azila u Brckom-to je primer kako treba raditi, inace nemaju ni kuceta ni maceta, kad ih zoves ne javljaju se, oni su "nemocni" Twisted Evil ....ako ih slucajno dobijes!

Vi bar imate azil kako vidim, imate volontere, radite i borite se, a mi smo, kao i zivotinje o kojima se brinemo, saterani u misiju rupu i moramo da cutimo. Ni jedna tacka, zarez, bilo sta od zakonskih ili podzakonskih akata nas ne stiti! Sve sto "postoji" - mrtvo slovo na papiru...... Embarassed

Udavih vas, ali ovde je vise nego grozno! Kad vidim kako ste bar negde lepo organizovani i slozno radite, dodje mi da se preselim scratch , ionako mi je mama iz tih "inostranih" krajeva!

Sve se bojim da nam se nece uskoro "posreciti" jer i dalje cucimo sakriveni....
Hvala na podrsci. I love you
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOZITE NOVOSADJANIMA   POMOZITE NOVOSADJANIMA EmptySun Dec 16 2007, 19:45

veselko (citat):
Mad kakav azil ti spominjes? confused

Nema ga niti ce ga biti u bliskoj buducnosti, "sirot" grad moze da odvoji "bednih" 200.000 eura godisnje na ubijanje zivotinja, oko 12.000.000 na izujedano gradjanstvo (dokazano u Pasterovom zavodu da je 80% ujeda od strane vlasnickih pasa, a ne tih jadnih i napacenih dusa koje su izbacene na ulicu), ima za bezbroj vatrometa godisnje u ime nekih Evil or Very Mad "festi", ima 300.000 eura za docek Nove godine, ali, za azil, "jadni oni" nemaju Arrow godinama.... za zivot ni kinte, za "ciscenje ulica od lutalica scratch " se uvek i stalno ima. Mora se imati, pa gradska cistoca(tu spada i sinteraj) dobija "po glavi" 50 eura!

Jedno od "vodecih" novosadskih drustava, dobro poznato i vama kao ARKA-VARKA affraid , samo "tenderise", frljaci se sa nekim glamuroznim projektima iz velelepnog azila u Brckom-to je primer kako treba raditi, inace nemaju ni kuceta ni maceta, kad ih zoves ne javljaju se, oni su "nemocni" Twisted Evil ....ako ih slucajno dobijes!

Vi bar imate azil kako vidim, imate volontere, radite i borite se, a mi smo, kao i zivotinje o kojima se brinemo, saterani u misiju rupu i moramo da cutimo. Ni jedna tacka, zarez, bilo sta od zakonskih ili podzakonskih akata nas ne stiti! Sve sto "postoji" - mrtvo slovo na papiru...... Embarassed

Udavih vas, ali ovde je vise nego grozno! Kad vidim kako ste bar negde lepo organizovani i slozno radite, dodje mi da se preselim scratch , ionako mi je mama iz tih "inostranih" krajeva!

Sve se bojim da nam se nece uskoro "posreciti" jer i dalje cucimo sakriveni....
Hvala na podrsci. I love you
ma dragi moj veselko, nemamo mi nista. ali se borimo da imamo, vec je deseta godina. sve improvoziramo.
znas li ti ovu osobu http://www.mica-maca.com/felix.htm
i ona je u teskim mukama boreci se sa svim i svacim kako bi spasila sto vise zivota. bar mi je tako rekla.
zasto se ne ujedinite, prevazidjete medjusobne, eventualne animozitete i zajednicki u borbu za prava zivotinja.
nama je igledalo blesavo i to smo branki pasko iz arke rekli u lice tokom dvosatne emisije na tv pinku: kako to da je dosla spasavati zivotinje u bih praveci azil u brckom a u novom sadu i citavoj srbiji, katastrofa.
ona je profesionalac i sposobna osoba za stvari koje radi kako radi. jesu li joj zivi oni medvjedi na fruskoj gori?
Na vrh Go down
veselko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2007-11-15

POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOZITE NOVOSADJANIMA   POMOZITE NOVOSADJANIMA EmptySun Dec 16 2007, 20:48

sunny znam je Veljo, znam kroz sta prolazi, sta probava, ali nista ne uspeva - ni makac! Niko nece da pomogne, donatora ni na vidiku!

Prvo pitanje koje nam svi kojima se obratimo za pomoc je: " A kakve veze vi imate sa ARKOM?" affraid .

Ispadosmo svi "grbavi" zbog necije internacionalne "reputacije" Twisted Evil

Ja sam zaista stekla utisak da ste se izborili za Azil - ajaoj confused pa zar ni vi????

Sad si me dobro rastuzio i stvarno mi pozlilo od svega! No
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOZITE NOVOSADJANIMA   POMOZITE NOVOSADJANIMA EmptySun Dec 16 2007, 20:58

veselko (citat):


Jedno od "vodecih" novosadskih drustava, dobro poznato i vama kao ARKA-VARKA affraid , samo "tenderise", frljaci se sa nekim glamuroznim projektima iz velelepnog azila u Brckom-to je primer kako treba raditi, inace nemaju ni kuceta ni maceta, kad ih zoves ne javljaju se, oni su "nemocni" Twisted Evil ....ako ih slucajno dobijes!
drsci. I love you


Ja sam ih pokusavala dobiti i nisam uspjela Mad
Zar oni nisu u Somboru confused
Na vrh Go down
veselko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2007-11-15

POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOZITE NOVOSADJANIMA   POMOZITE NOVOSADJANIMA EmptySun Dec 16 2007, 21:18

confused Mad ljudi moji, vi ne mozete zamisliti kakva je ovde papazjanija Sad !!

Veljo, da li su joj medvedi zivi - pojma nemam, to je bio neki "rehabilitacioni centar" - da se oporave pa ce biti pusteni (ne znam gde, kad se zna gde im je prirodno staniste), u to se prihvatiliste nije nikad moglo uci, sem toga vidim ovde po raznim forumima, izbio neki skandal oko Vuka Bojovica, Arke, medveda -navodno neke prodaje, preprodaje, pravo da ti kazem, nisam upucena, sta mi vredi i tu gubiti zivce!

tau_tau, neces ih nikad ni dobiti, pogotovo posle neuspele akcije-protesta koju su imali na celu sa PR Jelenom Tinskom - hteli opet neki tender, pa ljudi provalili svega i svacega u vezi Brckog, sem toga oni nisu ni u Novom Sad, ni u Somboru - ispada da nisu nigde jer nigde nista nemaju sem tog oporavilista za medvede u nekom selu blizu Novog Sada. Imaju doduse brojeve mobilaca i mail, ali se tu niko ziv ne javlja (tako kazu ljudi koji su probali!). Od tog neuspelog protesta u Novom Sadu, nema im ni traga ni glasa... Mad Evil or Very Mad

A mi smo i dalje tu, bijemo neke bitke koje ko zna da li cemo ikad dobiti, jer nema apsolutni nikakve dobre volje gradskih vlasti da pomognu u bilo cemu (mislim sto se tice odrzanja zivota i humanog resavanja ovog problema).
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOZITE NOVOSADJANIMA   POMOZITE NOVOSADJANIMA EmptySun Dec 16 2007, 22:44

potpisala!
Na vrh Go down
Sponsored content





POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOZITE NOVOSADJANIMA   POMOZITE NOVOSADJANIMA Empty

Na vrh Go down
 
POMOZITE NOVOSADJANIMA
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» pomozite mi da pronadjem taru

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: