POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nestao vucjak

Go down 
+14
velja
Elma
Ms_Antrophy
melsas
Jasmina
drift_kraljica
arijana
tinchy
D.
sofi
amy_83
jaca
Dijanam
leki
18 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
leki
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2007-12-23

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptySun Dec 23 2007, 13:03

Nestao vucjak na podrucju Pofalica, star godinu i po, odaziva se na ime Dik.
Zadnja informacija je, da ga je neko pokupio sa ceste i stavio u plavi kombi na raskrsnici, na Pofalicima.
Molim vas ako imate neku informaciju da mi se javite... Sad
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptySun Dec 23 2007, 14:14

jeste li zvali sinteraj? znam da ne rade vikendom, ali vrijedi probati
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptySun Dec 23 2007, 15:15

Dijana, rade oni vikendom, posebno subotom. To im je "udarni dan". Telefon je 450-269. Jest da njihov kombi nije plav.
Leki, javi ako bude informacija
Na vrh Go down
leki
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2007-12-23

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptySun Dec 23 2007, 16:44

Isli smo do sinteraja nije tamo.Rekli su nam da sutra nazovemo mozda se pojavi.
Po informacijama koje smo dobili, valjda ga je auto malo udarilo, a onda ga je neki covjek iz plavog kombija pokupio.Zvat cemo sutra i veterinarsku stanicu i sinteraj, valjda cemo ga naci.Osim ako taj lik nije odlucio da ga zadrzi.
Nadamo se da je dobro Sad
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyMon Dec 24 2007, 09:58

nema jos nikakvih informacija ako bilo ko sta sazna nek se javi,ne znam gdje bi ga jos mogla trazit??hvala unaprijed
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyMon Dec 24 2007, 10:13

jel moze neko postavit ovu temu na sarajevo x, ja ne mogu nikako da se registrujem tamo,smrc:(
hvala
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyMon Dec 24 2007, 11:19

Amy postavicu ja
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyMon Dec 24 2007, 12:57

ako nije ni u vet stanici ni u sinteraju nazovi i ovih par veterinara koje imamo u steku.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyMon Dec 24 2007, 13:15

Mozete li mi molim vas dat broj veterinarskih stanica, ja sam vucka obicno vodili kod dr.Krasnog
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyMon Dec 24 2007, 13:42

uvijek dobar link:
http://www.bhtelecom.ba/imenik_pravna.html
ukucaj: veterinarska stanica
sretno...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyMon Dec 24 2007, 16:46

zvala sam veterinarske stanice ni tamo nista..smrc Sad
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyTue Dec 25 2007, 11:38

Amy, ima li ikakvih tragova?Sad
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyTue Dec 25 2007, 12:39

nema nista jos,idem danas kod cigana vidjeti,ako tamo ne bude,pocela sam vec gubiti nadu da cu ga ikad opet vidjeti Sad
Na vrh Go down
Gost
Gost




Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyTue Dec 25 2007, 16:10

ja sam jucer u tramvaju cula covjeka koji kaze da mu je prekrasni vucjak usao u auto!!!!
i onda je stao kod onog restorana Izvor na stupu da pita vlasnika da nije njegov....
nisam sigurna na kojoj lokaciji je pas usao, mozda tu negdje....
jer ako su ga odveli na stup i pustili moze biti lako da je on....
nazovi izvor, pitaj da li je bio njihov pas....
ja sam s tim tramvajem na ilidzu dosla oko 20 h, bio je onaj novi tramvaj, to ti govorim jer vozac zna tog covjeka.... mozda je revizor, nemam pojma...
SRETNO!!!
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyTue Dec 25 2007, 16:40

sad sam zvala vlasnika ovog restorana kaze da on ima svoja dva vucijaka, i ostavila sam mu broj da mi javi ako slucajno nesta sazna,pa je rekao javiti,nadam se da hoce,pozdrav svima i hvala vam puuno na podrsci i informacijama
Na vrh Go down
Gost
Gost




Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyTue Dec 25 2007, 19:09

znaci vrlo lako moze biti da je to tvoj pas!!
nisam cula gdje mu je usao pas, na kojoj lokaciji...
valjda ces uspjeti kontaktirati tog covjeka kod kojeg je pas!
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyThu Dec 27 2007, 13:34

VUCJAK JE MALOPRIJE VIDJEN KOD ELEKTROPRIVREDE!!!!
KRENUO JE PREMA GRBAVICI!!!
(sad mi je Larisa javila )
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyThu Dec 27 2007, 13:43

Jaoojj... Ako je to taj mozda ga ja vidim blizu Treche gim. dozvacu ga i nekako zadrzati.. samo da mi je vidjeti tog psica pa bi javila nekome s Foruma!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyThu Dec 27 2007, 16:42

amy, ostavi na forumu svoj broj!!!!
možda bude prilike da odmah reaguješ...
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyThu Dec 27 2007, 17:06

tek sam sad vidjela....broj je 061/ 838-190....ako ga ko vidi pliz nek nazove,prozove...nije bitno......hvala punoooooo
Na vrh Go down
Gost
Gost




Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyFri Dec 28 2007, 01:57

eh evo da se javim, cim sam vidjela vucjaka kako pretrcava cestu kod EP, prvo mi se krv sledila u zilama jer vidi se da je izgubljen, a onda je otisao prema Vilsu....
Sigurno je to tvoj pas....
nego, ako mozete napravite potragu nek dvoje krene s jednog kraja vilsa i neka zaviri ispod svakog lista a drugo dvoje s drugog kraja...
ja sam ga vidjela danas oko11.30!!!
kretao se iz pravca pofalica prema EP!
znas sta ti je jos dobra ideja, obljepi njegove slike posvuda po vilsu, grbavici i hrasnom!
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyFri Dec 28 2007, 11:08

amy ima li novosti
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyFri Dec 28 2007, 11:38

na Vilsu je proljetos operisala ekipa malaca koji su trazili cuke sa plakatica koje su ljudi stavljali na drvece, bandere i sl. biznis im je krenuo kako su kujice usle u tjeranje pa je izgubljenih muzjaka bilo na svakom cosku, ljudi su ljepili plakatice, a na svakom je naravno pisalo- slijedi nagrada shinesmile
uglavnom, ekipa tih malaca je koliko ja znam sigurno pronasla 3 psa, prema tome istampaj i polijepi po Vilsu...!!!!!
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptyFri Dec 28 2007, 16:47

nema novih informacija Sad
veceras idemo lijepiti plakate na vils, naravno nagrada slijedi onom ko ga nadje...hvala vam
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak EmptySat Dec 29 2007, 20:49

prije svega hvala vam puno na pomoci,al nma jos nista od cuke,danas sam isla na vils i lijepila plakate,hodam non stop i trazim ga al nikako nema,ko da je u zemlju propao,jako sam tuzna,smrx,sutra cu nazvat sinteraj,rekli su mi javit,al ja njima nista ne vjerujem pa cu pokusat ponovo,mada nisu nesta posebno ljubazni...hvala vam puno na savjetima i podrsci,daj Boze da ga nadjem al pocela sam gubit svaku nadu.. Sad
Na vrh Go down
Sponsored content





Nestao vucjak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak Empty

Na vrh Go down
 
Nestao vucjak
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vucjak
» Nestao nam Izzy :(
» Izgubljen mlad vucjak
» Izgubljen Nemacki ovcar-vucjak na N.Beogradu,kod usca
» Nestao pas Tviki

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Izgubljeni ljubimci!!!! :: Izgubljeni psi !!!-
Idi na: