POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go down 
+2
mima
RAMBO
6 posters
AutorPoruka
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 02:42

Dragi moji forumasi veliki i mali,

dobila sam infor. da se povredjeni pas koji ne moze na noge (prednje ili zadnje neznam) nalazi u azilu kod Keme. Gospodja Melita ga je nasla i trenutno se brine o njemu. Slucaj je slican vucici Mili, molim sve vas koji imate vise detalja ovom slucaju da se jave na moj pm. Jako me cudi zasto i iz kojih razloga se takvi i slicni slucajevi ne objave na forumu pogotovo kada se radi o povredjenoj zivotinji kojoj treba pomoc. Stvarno zalosno.
Na vrh Go down
mima
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 10
Registration date : 2007-12-25

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 11:53

ej sorry.. nisam u toku koji je koji azil???
posto sam ja bila dole u azilu na ch. vili jucer...
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 12:20

cuko je imao povrijeđene prednje šapice, veterinarski je obrađen i sada je dobro:

(vučjak na slici)
POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IMG_0001


: komentar modifikovan dana: Thu Dec 27 2007, 12:38; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 12:38

mima (citat):
ej sorry.. nisam u toku koji je koji azil???
posto sam ja bila dole u azilu na ch. vili jucer...
govori o azilu u kojem si bila. da li si vidjela psa sa polomljenom kicmom?????? (govori o psu koji lici na vucjaka u drugom boxu sa lijeve strane.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 13:42

zar opet? pa kako se pas zagrije tokom noci? ne moze se smotati... a kako ide vani?
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 13:53

Dijanam (citat):
zar opet? pa kako se pas zagrije tokom noci? ne moze se smotati... a kako ide vani?
dijana, pas je sada ok,sem gute koju ima pod vratom i koja ce se,kako haris kaze, povucu.
to je pas gore na slici u sredini.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 14:07

ok. malo me bunilo sto je ista tema 2x postavljena. Hvala
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
mima
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 10
Registration date : 2007-12-25

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 15:41

jesam jesam... izgledao je relativno ok... sad neznam da li skrecem s teme... ali koliko ljudi ide gore redovno raditi? ili da to prebacimo na novu??da se znam orijentisati...
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 16:30

mima (citat):
jesam jesam... izgledao je relativno ok... sad neznam da li skrecem s teme... ali koliko ljudi ide gore redovno raditi? ili da to prebacimo na novu??da se znam orijentisati...
jucer nas je bilo dvoje. aldin i ja. ti si dolazila iza 14 sati.
za danas je isto zavrseno. trebaju nam kartoni i novine.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 16:33

Ja cu veceras ostaviti novine prd ofis. Jutros nisam sitgla i izvinjavam se javno zbog tog propusta ali zaista nisam stigla. Cak sam i na posao zakasnila.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 16:35

Ja cu veceras ostaviti novine prd ofis. Jutros nisam sitgla i izvinjavam se javno zbog tog propusta ali zaista nisam stigla. Cak sam i na posao zakasnila.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Dec 27 2007, 16:42

jaca (citat):
Ja cu veceras ostaviti novine prd ofis. Jutros nisam sitgla i izvinjavam se javno zbog tog propusta ali zaista nisam stigla. Cak sam i na posao zakasnila.
no sikiriki
Na vrh Go down
Sponsored content





POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty

Na vrh Go down
 
POVRIJEDJEN PAS U AZILU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» POVRIJEDJEN PAS NA SOCIJALNOM
» Povrijedjen pas na Baricama
» Povrijedjen pas na bascarsiji
» povrijedjen pas nalik na jazavcara
» macic ozbiljno povrijedjen

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: