POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 šintori ne žele psa dati sos-u

Go down 
+2
barby02
jaca
6 posters
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptyThu Jan 10 2008, 14:12

U Vogosci_Rosulje zivi Jelena Bešlija, zena koja zove sintore da ubiju kijicu koja je vec 10 godina tu, u raji.
Zahvaljujici gospodji Delic Latifi koja je njene mlade sklonila a skloonit ce privremeno i mamu po nasem dogovoru dok se ne snadjemo.
Ovom prilikom su sintori bili kooperativni i vratili su ekipu za hvatanje te gospodju Delic uputili na SOS da zajednicki iznadjemo rjesenje.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptyThu Jan 10 2008, 14:13

Sada mi je gospodja Delic javila da su je jutros uhvatili i da ona nema 250-300 KM za otkup jer su dolazili nekoliko puta da je hvataju.
iako sam jucer dao potreban pribor za drzanje psa pod kontrolom nisu na vrijeme to ucinili, a ova jelena pritisce sintore.
sada sam razgovarao sa mustafom iz sinteraja i on psa neda SOSu.
onda sam razgovarao sa gospodjom Delic, ali je ona cini mi se izgubila volju za borbom, a mustafa insistira da samo ona moze da ga uzme i da donese pare.
ljudi ovo je vec katastrofa sa sintorima.
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptyThu Jan 10 2008, 14:59

jaca (citat):
U Vogosci_Rosulje zivi Jelena Bešlija, zena koja zove sintore

Na vrata, direktno,danas ne mogu, u subotu mogu. . .Ko ce sa mnom?
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptyThu Jan 10 2008, 15:03

jaca (citat):

Zahvaljujici gospodji Delic Latifi

Njoj pare, i iz njene ruke da da sinteraju, ako tako zahtjevaju. . .
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptyThu Jan 10 2008, 15:18

barby bojim se da ce u subotu biti kasno jer ih taj dan ubijaju. jedino mozda ujztro rano da se ode
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptyThu Jan 10 2008, 16:16

jaca (citat):
Sada mi je gospodja Delic javila da su je jutros uhvatili i da ona nema 250-300 KM za otkup jer su dolazili nekoliko puta da je hvataju.
iako sam jucer dao potreban pribor za drzanje psa pod kontrolom nisu na vrijeme to ucinili, a ova jelena pritisce sintore.
sada sam razgovarao sa mustafom iz sinteraja i on psa neda SOSu.
onda sam razgovarao sa gospodjom Delic, ali je ona cini mi se izgubila volju za borbom, a mustafa insistira da samo ona moze da ga uzme i da donese pare.
ljudi ovo je vec katastrofa sa sintorima.
Jelena Beslija koja zove sintore drzi granap u tim Rosuljama - Vogosca.
Treba je u najmanju ruku bojkotirati,i ne kupovati robu u njenom granapu, jer je ona ubica a sintori su egzekutori.
Na vrh Go down
alma
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 28
Registration date : 2007-08-27

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptyThu Jan 10 2008, 18:20

da da sinteraju, ako tako zahtjevaju. . .


Kojoj institucij se obratiti u slucaju ucjene , s obzirom da od policije u nasoj divnoj ne mozemo ocekivati neku pomoc.Reketari zbilja znaju doci do novca na prljav nacin s obzirom da su SOS , njegovi aktivisti veliki broj gradjana slabi na zivotinje. Biti naoruzan strpljenjem i tolerancijum , nije dovoljno ili stvara jos bolju podlogu za lopovluk od strane prljavih higijenicara kako sebe profesionalno zovu.S obzirom da imaju unosnije zanimanje od ministara mislim da ce jos dugo vladati nasim gradom ili .....da neko ...nesto..uradimo.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptyThu Jan 10 2008, 19:18

velja (citat):
jaca (citat):
Sada mi je gospodja Delic javila da su je jutros uhvatili i da ona nema 250-300 KM za otkup jer su dolazili nekoliko puta da je hvataju.
iako sam jucer dao potreban pribor za drzanje psa pod kontrolom nisu na vrijeme to ucinili, a ova jelena pritisce sintore.
sada sam razgovarao sa mustafom iz sinteraja i on psa neda SOSu.
onda sam razgovarao sa gospodjom Delic, ali je ona cini mi se izgubila volju za borbom, a mustafa insistira da samo ona moze da ga uzme i da donese pare.
ljudi ovo je vec katastrofa sa sintorima.
Jelena Beslija koja zove sintore drzi granap u tim Rosuljama - Vogosca.
Treba je u najmanju ruku bojkotirati,i ne kupovati robu u njenom granapu, jer je ona ubica a sintori su egzekutori.
Imamo jos jednog umjetnika, bivseg drota u penziji, po imenu Pero Bandic, koji redovito u Vakovo zove "higijenicare"
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptyThu Jan 10 2008, 22:41

Ovo prevrsava sve mjere.. Mislim, ako tebi smeta ne smeta drugima i ne mjesaj im se u posao. A kao sto cika Veljo kaze, idemo pred granap!? I tolike pare traze od bespomocne zene.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptyFri Jan 11 2008, 01:02

Jaco, ne znam kako to da traze tolike pare, kad je vadjenje psa iz sinteraja 80 KM, koliko se sjecam, ako nisu poskupili jel`?? A ja nisam rekla da se po tog cuku ide u subotu, nego sam rekla da sam u subotu slobodna da odem pred granap i pitala hoce li ko sa mnom.Ne znam sto je tu ideju tinci pripisala gosp. Velji,jer mozda i ne treba da ide on, jer ima pametnijeg i veceg posla , , ,


Ostatak posta je istorija, koja je dobila svoj podforum. . .


: komentar modifikovan dana: Sat Jan 12 2008, 11:41; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptyFri Jan 11 2008, 10:44

prije bilo kakvog protesta psa treba izvaditi odozgo. to je osnovni zadatak
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u EmptySat Jan 12 2008, 04:18

ako neko ode i napravi se da hoce d aga uzme sebi, a ne za sos? st amislite onda

i baj d vej mozda bi ovaj forum trebalo nekako zakljucati, ako se moze, jer bog zna ko nam sve ovo cita dok mi smisljamo planove kako i sta i gdje...
Na vrh Go down
Sponsored content





šintori ne žele psa dati sos-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: šintori ne žele psa dati sos-u   šintori ne žele psa dati sos-u Empty

Na vrh Go down
 
šintori ne žele psa dati sos-u
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: