POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prirodna kozmetika?

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Prirodna kozmetika? Empty
KomentarNaslov komentara: Prirodna kozmetika?   Prirodna kozmetika? EmptyMon Jan 21 2008, 11:11

Slucajno naletih na stranicu sa ponudom BIOmedis prirodne kozmetike, pa me zanima da li je neko vec koristio njihove proizvode? Koliko vidim, cijene su povisoke u odnosu na neke standardne kreme (npr. Nivea ili AVON koje ja koristim), pa me zanima kvaliteta.

http://www.biomedis.eu/katalog.aspx

U svakom slucaju, ima zanimljivih stvari za procitati.

"Potpuno prirodna kozmetika mora u 100% udjelu sadržavati prirodne komponente. Ne smiju se koristiti umjetni i sintetički stvoreni sastojci“, pojašnjava g. Sadiković. "Najveći problem upotrebe kozmetike sa sintetički stvorenim sastojcima je da je vrlo teško korisnicima ukazati na moguće probleme dok šteta već ne nastane.“ Prirodna kozmetika ne stvara ovisnost kože i za razliku od svoje kemijske alternative umanjuje rizik od oboljenja od karcinoma kože.

i ono sto ja nisam znala, iz jednostavnog razloga sto nisam o tome ni razmisljala previse:

Znate li prave razloge zašto morate svakih nakoliko mjeseci zamijeniti kremu koju koristite sa nekom drugom?

Ljudski organizam se bori protiv kemijskih sastojaka i tijekom borbe se stvaraju anti-tijela koja neutraliziraju djelovanje kemijske tvari koju ste nanijeli na kožu. Tako Vam krema koju ste kupili i bili oduševljeni njezinim djelovanjem nakon samo par mjeseci više ne odgovara. Tijelo je stvorilo obrambeni sustav protiv kemikalija koje sadrži krema i tada po preporuci prijateljice kupujete novu kemijsku kremu itd.
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Prirodna kozmetika? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prirodna kozmetika?   Prirodna kozmetika? EmptyMon Jan 21 2008, 13:29

jasmine, ja sam dugo vremena koristila dr hauschka kozmetiku, i necu reci da nisam bila zadovoljna, ali i to sam morala mijenjat na kraju jer vise nije djelovalo, znaci ta teorija se moze odnositi i na prirodnu kozmetiku.

sto se tice prirodne kozmetike, gotovi preparati su JAKO skupi, eto vidis tu, a i hauska je bila masala poskupa, tako isto i weleda. imaju oni prirodni phyto samponi za kosu koji su takodjer skupi. fazon je sto sve to mozes sam sebi napraviti sa baznim i etericnim uljima, koja te nece ni blizu cijenom doci ko sto dodju gotove kreme i to.
Na vrh Go down
 
Prirodna kozmetika?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: