POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sunny iz Azica

Go down 
+11
Pitdog
velja
barby02
Hitman
Jasmina
D.
ToLive4
jaca
celine
arijana
Dijanam
15 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 15:44

e, ova tema ima dvije pod-teme:
- info o novom clanu moje prodice, slicice slijede
- zasto ljudi misle da nas neko za ovo placa

prije sat vremena zove neka zena (u daljem tekstu: zenturaca) Velju kaze da je vidjela psa kog je auto udarilo, nije mogla stati, ja razumjela prosla u autobusu. Ulica Bojnicka, ja najbliza, taman mislila zivot se smirio, ali nije, pa sa Scottom odem po psa. Cujem se sa tom Sanjom Dzankovic i zaista pas tamo. Na ulici lezi. Malo mu krv tece iz usta, nepokretno lezi, mislili mrtav i idemo da ga bar sa ulice sklonimo. Okrenuli auto i uto zove ona opet, kaze da je OPET prosla pored njega i on dize glavu. Kaze mi ona pas je ziv, dize glavu!!!! Naravno iznerviram se i pitam je kad se tako voza okolo zasto nije stala sam i nesto uradila umjesto za zove. Ona RADI, a NAMA JE OVO POSAO!!! Kome je ovo posao??? Ako bilo koga do vas neko placa za sve sto radimo, dajte mi recite gdje novici idu da odem podici...
Razgovor zavrsio kada sam je pitala kakav je to ona covjek ako nije mogla stati na sekundu (bar da ga sa ulice sklonu na travu jer je lezao na uskoj dvosmjernoj ulici, ispod pruge kod Azica, gdje kamioni voze 100 na sat), kaze ona radi, ima klijente i sputila slusalicu. FUJ!!! Jedni sto se pitam je da ga ona nije udarila autom... Sami mozete zamisliti koliko me je iznervirala.
Ali, nema veze. Pas je ziv, zauzeo Milicino mjesto u supi (zidana supa, ustvari ostava sa prozorom u koju se ulazi samo iz kuce). Kada smo ga tek nasli bio je agresivan, gricnu Scotta, ali se smiro, pusti me da ga pomilujem. Veterinar ce navratiti veceras da ga pogleda.
slike slijede:
<Sunny iz Azica Img_1310

Sunny iz Azica Img_1311

Sunny iz Azica Img_1312

ja bi dakle da otvorim dvije teme:
- imamo novog clana
- zasto su ljudi ovako bezobrazni i bezosjecajni


: komentar modifikovan dana: Sun Feb 10 2008, 12:30; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 15:52

prelijep je. jel puno povrijedjen?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 15:57

cekamo veterinara, ali nije izgleda. samo je osamucen(a).
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 15:59

Draga Dijana, nekim ljudima treba objasniti da u momentu kad se svaki mjesec bude izdvajalo od njihovih plata, penzija ili drugih primanja za neku organizaciju o zaštiti životinja tek tada će imati pravo da nešto zahtijevaju od tih organizacija... Ali na neke osobe očigledno riječi ne treba trošiti...
A zašto su ljudi tako bezosjećajni ni ja sama ne znam. Dugo sam radila u jednoj humanitarnoj organizaciji koja je pomagala ljudima, tamo sam se svega nagledala i naslušala, bezbroj puta ostala zatečena ljudskom bezosjećajnošću, zlobom da me više apsolutno ništa ne može iznenaditi.
Malom želim sve najbolje... Tebi takođe da izdržiš i nađeš snage za još jednog pacijenta...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 16:16

Dijana, pricati o ljudskoj bezosjecajnosti je suvisno. Na to smo cini se navikli.
A tebi i tvom novom sustanaru sretno. ako sta treba pomoci zovite
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 16:31

Suvisno je komentarisati ZENTURACU, ali opet hvala joj pa je pomislila da smo mi kafilerija ( oni primaju platu za to ), pa je nazvala nas, a ne njih. Znajuci kako je bilo Milici, ja se ne sekiram za ovog Azica Smile

p.s. Dobrica je ljepsi, a sigurno i pametniji, ali necu da se mijenjam Smile
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 16:38

krava jedna... Ustvari bila je ok kad je javila, ali kada mi je rekla da se voza tuda okolo a ne moze cuku podici, iznervirala sam se... Nadam se da se i ona iznervirala, ali sam zato i sigurna da je pronasla dobro opravdanje za sebe, takvi uvijek nadju - ipak je vaznije puno para zaraditi, a pasa svakako ima i previse Mad
Sto se mene tice, bude (cini mi se ONA) dobro, ali ima onih 24h cekanja tj bar da malo zaspe. Veceras ili sutra ujutro cu znati vise, dok se ona malo smiri. Tek smo je donijeli prije sat vremena...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 17:44

novi, tuzni update.
Muzjak je, ali uopste ne mice repom niti su mu zadnje sape pokretne. Nadam se da sam u krivu, ali Mila se bar pokusavala "sakriti" repom... Ja cu se roknuti...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 17:57

Dijana da li je dolazio veterinar??? treba li ti nesto za njega?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 18:01

dodje vet veceras, onda cu znati sta se tacno desava.
Hvala na podrsci u svakom slucaju...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 18:07

A joj.

Ti si jedna divna osoba i iako je tesko, sad kad si nam se izjadala oko te zene, pokusaj da ne trosis vise svoje zivce na nju. Cukica je vazan u cijeloj toj prici, a ti si se po njega na kraju i vratila zahvaljujuci tom drugom pozivu, kakav je da je bio.

Please javi nam kad saznas vise o povredi. I drzi se, mozda i nije tako ozbiljno kako se cini (iako se ja ne razumijem u tematiku)...
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 18:46

nisam se ja javila zahvaljujuci drugom pozivu, vec sam bila tamo, ja sam prosla pored kuce, mislila da je mrtva pa se vratila da tjelo bar sklonim sa ulice, da po njemu ne gaze auti. Ne mogu vjerovati da ta zena ni to nije bila u stanju uraditi...
Mislim da se trebam iskljuciti iz ovog foruma jer smo svi ludi, niko od nas ne zna koliko je koji mjesec potrosio na pse, niti koliko je kome pasa proslo kroz kucu... Enes garant ne zna ni koliko pasa ima u kuci/dvoristu, Mladen bar o tome vodi evidenciju... Ljudi poput te zene me podsjete da nase, ljudsko drustvo na prvo mjesto stavlja novce, pa zivot... Mi smo nesto fulili...
Malo mi je lakse kad sam o njoj napisala, ali me sludi mogucnost da mu (musko garant, provjerila) je kicma slomljena. Nadam se da nisam u pravu, i da je pas samo preumoran da se samnom gurka... Sad sam vidjela da mu iz cune curi krv. Garant ima unutrasnje povrede...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 18:51

e joj uzas. kad ce veteinar, da bar saznamo sta mu je. Jadnicak. Draga Dijana ne nerviraj se zbog ženturače. sta bismo rekli za tog koji ga je udario. zašto nije stao provjeriti sta je s jadnom zivotinjom
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 18:59

molim te izvjesti nas o posjeti veta. i njegovom misljenju. i ako treba pomoc, tu smo
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 19:13

Jadni pas,k****n koji ga je udario ostavio je jadnicka da umre na ulici od udara drugih auta ali ja sam izvukao iz prve price zakljucak da ga je ta žena sigurno udarila i prebacila je odgovornost na druge...neznam ne zelim nikog optuživati ali tu nešto smrdi.
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 21:28

Dijana, nadam se da ces izdrzati a preko trece slike- mislim da je tezak slucaj. . . nadam se najboljem ko i ti. .
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 21:31

pricala sam sa dva veterinara i oba kazu da sacekam do sutra ujutro jer ako se ne digne na noge onda ce mi dati broj telefona nekog momka koji radi na vet fakultetu da slika. Cuna moze biti mali udar, sve ce se tek znati ujutro. Vazno je da je pio vode... I malo je rep pomjerio, vidjela sam. A zadnje nogice su mu malo toplije. eto, jos cu ga paziti
e da sada neko hoce umjesto mene spremiti ove silne ispite koje spremam... ali nece...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 21:35

Ako je magistarski, svaka cast a ako je diplomski- ja diplomirala sa 32. godine, da se ne sekiras Laughing
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 21:37

ja cu ako bogda diplomirati tek sa 33. poslije 105 godina vrijednog studiranja..
tjesim se da imam puno staza, i da sam jos mlada... ali ne pije bas vode Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptyFri Jan 25 2008, 21:38

Dijanam (citat):
ja cu ako bogda diplomirati tek sa 33. poslije 105 godina vrijednog studiranja..
tjesim se da imam puno staza, i da sam jos mlada... ali ne pije bas vode Smile

pa mlada si ti jos...hmm
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptySat Jan 26 2008, 01:19

Dijanam (citat):
e, ova tema ima dvije pod-teme:
- info o novom clanu moje prodice, slicice slijede
- zasto ljudi misle da nas neko za ovo placa

prije sat vremena zove neka zena (u daljem tekstu: zenturaca) Velju kaze da je vidjela psa kog je auto udarilo, nije mogla stati, ja razumjela prosla u autobusu. Ulica Bojnicka, ja najbliza, taman mislila zivot se smirio, ali nije, pa sa Scottom odem po psa. Cujem se sa tom Sanjom Dzankovic i zaista pas tamo. Na ulici lezi. Malo mu krv tece iz usta, nepokretno lezi, mislili mrtav i idemo da ga bar sa ulice sklonimo. Okrenuli auto i uto zove ona opet, kaze da je OPET prosla pored njega i on dize glavu. Kaze mi ona pas je ziv, dize glavu!!!! Naravno iznerviram se i pitam je kad se tako voza okolo zasto nije stala sam i nesto uradila umjesto za zove. Ona RADI, a NAMA JE OVO POSAO!!! Kome je ovo posao??? Ako bilo koga do vas neko placa za sve sto radimo, dajte mi recite gdje novici idu da odem podici...
Razgovor zavrsio kada sam je pitala kakav je to ona covjek ako nije mogla stati na sekundu (bar da ga sa ulice sklonu na travu jer je lezao na uskoj dvosmjernoj ulici, ispod pruge kod Azica, gdje kamioni voze 100 na sat), kaze ona radi, ima klijente i sputila slusalicu. FUJ!!! Jedni sto se pitam je da ga ona nije udarila autom... Sami mozete zamisliti koliko me je iznervirala.
Ali, nema veze. Pas je ziv, zauzeo Milicino mjesto u supi (zidana supa, ustvari ostava sa prozorom u koju se ulazi samo iz kuce). Kada smo ga tek nasli bio je agresivan, gricnu Scotta, ali se smiro, pusti me da ga pomilujem. Veterinar ce navratiti veceras da ga pogleda.
slike slijede:
<Sunny iz Azica Img_1310

Sunny iz Azica Img_1311

Sunny iz Azica Img_1312

ja bi dakle da otvorim dvije teme:
- imamo novog clana
- zasto su ljudi ovako bezobrazni i bezosjecajni
zvali su i iz vlade FBiH da im sa ociju sklonimo lokalnog psa.
sta sam im sve izgovorio nije za ovaj forum. katastrofa..............
ako vlada nije u stanju da zbrine jednog zdravog psa, sta SOS da radi sa ovako unesrecenim. katastrofa....................................
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptySat Jan 26 2008, 03:52

http://www.radiosarajevo.ba/#modt_h=action%3Anews%2Ckategorija%3A24&modr_h=action%3Anews%2Ckategorija%3A24&modm_h=action%3Anews%2Ckategorija%3A24%2Cid%3A3378&modl_h=action%3Anews%2Cid%3A3378

hocu li ikada docekati da pisem o tome kako su dijana i scott dobili neko priznanje za ovo sto rade ili nagradno putovanje oko svijeta? ili bar da nemam vise sta da pisem o njima, jer nema unesrecenih pasa. Sad dijana, evo ti mali vid podrske od mene i radio sarajeva, nacepio sam onu kozu kolko sam mogao.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptySat Jan 26 2008, 11:20

gledaj Pitdog, ako objavis da je kod Enesa onaj "pas na tri noge" odaberi litar cega pijes (moze i benzina Smile)
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptySat Jan 26 2008, 11:51

taj pali samo na kerozin i aceton shinesmile

kako je jutros blento taj?
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica EmptySat Jan 26 2008, 12:54

ne da mi enes da ga spomenem Sad
Na vrh Go down
Sponsored content





Sunny iz Azica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica Empty

Na vrh Go down
 
Sunny iz Azica
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: