POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM!   Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! EmptySat Jan 26 2008, 13:18

Ljudi moji, uzela sam jutros psa koji je citavu noc proplakao vani na hladnom, jutros smo ga sestra i ja nasle vani jadnog i promrzlog.
Dovela sam ga kuci ali imam 2 problema.
Jedan je Minnie koja me je po licu od ljubomore izgrebala.
Drugi su moji roditelji, a oni su veci problem, ne mogu ga zadrzati cak ni privremeno.
Sta da radim s njim, ima li iko da ga uzme? Zvala sam ove sto su trazili psa po oglasu, odjednom nikom ne treba!!!
On trenutno spava.
evo slikice

Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! Dsc02753xw2


: komentar modifikovan dana: Sun Jan 27 2008, 00:16; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Gost
Gost




Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM!   Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! EmptySat Jan 26 2008, 13:50

nasli smo mu dom cheers cheers cheers cheers cheers
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM!   Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! EmptySat Jan 26 2008, 13:52

Odlicno, svaka cast!!! cheers Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM!   Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! EmptySat Jan 26 2008, 21:20

laro, a ko je ovdje stene? lijevi ili desni? Razz
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM!   Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! EmptySat Jan 26 2008, 22:29

Ma to lijevo je teror smjesko
Na vrh Go down
Gost
Gost




Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM!   Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! EmptySun Jan 27 2008, 00:16

to lijevo PASCE nije dalo deckicu da boravi u njenoj kosarici, koju ona by the way ne koristi, ali on je za razliku od nje (razmazene princeze) bio sretan i presretan i u toj kartonskoj kutiji.
Decko koji ga je uzeo ce ga drzati u kuci. Oni zive u Tarcinu, imaju ogromno zemljiste, nece biti vezan na lancu, moci ce spavati u kuci, a kad poraste nek skace po livadi....
Cijeli dan je prespavao, ja sam ga zamotala u frotirnu dekicu, on se ususkao i ukomirao.
Veterinar je trebao danas doci da ga pregleda, cim saznam novosti javim.
To je od mog dragog rodjak, pa cu mu moci ici u posjetu i naravno kontrolisati uvjete u kojima je (just in case).
Ja sam sretna i presretna zbog njega, danasnji dan mi je bio jako stresan, ali u roku od 10 minuta smo mu nasli dom pa to smatram uspjehom.
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM!   Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! EmptySun Jan 27 2008, 19:11

cheers
Na vrh Go down
Sponsored content





Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM!   Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM! Empty

Na vrh Go down
 
Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Gus je nasao dom!
» Beban nasao dom
» macke i psi koji GOVORE
» UDOMITE ME - spasen presladak psic koji trazi svoj dom

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: