POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Cukica kod Muzicke skole na Grbavici

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
D.
Admin
Admin

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: Cukica kod Muzicke skole na Grbavici   Sun Feb 10 2008, 20:49

Barby mi je upravo poslala nekoliko slika cuke koji se mota oko Muzicke skole na Grbavici....
Cukica je strasno umiljata...voli djecu i naravno da se puno mazi...Barby ju je hranila, medjutim, cuko nazalost nije vidjen od subote..nadajmo se da je dobro

: komentar modifikovan dana: Wed Feb 13 2008, 01:22; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
barby02
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 215
Registration date : 2007-08-01

KomentarNaslov komentara: Re: Cukica kod Muzicke skole na Grbavici   Wed Feb 13 2008, 00:57

Losa vijest je da je nisam vidjela od subote. . niti ju je vidio cuvar. sta saznam-javim.

Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
liliput
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 44
Registration date : 2008-03-04

KomentarNaslov komentara: Re: Cukica kod Muzicke skole na Grbavici   Thu Mar 13 2008, 18:49

ja sam tog ludog cuku prije nekih mjesec dana u hrasnom vidjela, prelazio ulicu nonsalantno. ja mu stala sa autom. pravo je sladak. nadam se da ce se pojaviti ubrzo
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
vlatka
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 27
Registration date : 2007-10-05

KomentarNaslov komentara: Re: Cukica kod Muzicke skole na Grbavici   Thu Mar 13 2008, 21:02

A ja sam ga prije par sedmica vidjela u parku kod Austrijske kuće, igrao se i mazio sa mojom curicom.Hranile smo ga ali mi nije djelovao puno gladan. Pravo je fin, mazio bi se do besvijesti....
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Cukica kod Muzicke skole na Grbavici   

Na vrh Go down

Cukica kod Muzicke skole na Grbavici
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1