POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Cukica kod Muzicke skole na Grbavici

Go down 
4 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Cukica kod Muzicke skole na Grbavici Empty
KomentarNaslov komentara: Cukica kod Muzicke skole na Grbavici   Cukica kod Muzicke skole na Grbavici EmptySun Feb 10 2008, 20:49

Barby mi je upravo poslala nekoliko slika cuke koji se mota oko Muzicke skole na Grbavici....
Cukica je strasno umiljata...voli djecu i naravno da se puno mazi...Barby ju je hranila, medjutim, cuko nazalost nije vidjen od subote..nadajmo se da je dobro

Cukica kod Muzicke skole na Grbavici 08022008024-1
Cukica kod Muzicke skole na Grbavici 08022008028


: komentar modifikovan dana: Wed Feb 13 2008, 01:22; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Cukica kod Muzicke skole na Grbavici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cukica kod Muzicke skole na Grbavici   Cukica kod Muzicke skole na Grbavici EmptyWed Feb 13 2008, 00:57

Losa vijest je da je nisam vidjela od subote. . niti ju je vidio cuvar. sta saznam-javim.

Smile
Na vrh Go down
liliput
aktivisti
aktivisti
liliput


Broj komentara : 44
Age : 39
Registration date : 2008-03-04

Cukica kod Muzicke skole na Grbavici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cukica kod Muzicke skole na Grbavici   Cukica kod Muzicke skole na Grbavici EmptyThu Mar 13 2008, 18:49

ja sam tog ludog cuku prije nekih mjesec dana u hrasnom vidjela, prelazio ulicu nonsalantno. ja mu stala sa autom. pravo je sladak. nadam se da ce se pojaviti ubrzo
Na vrh Go down
vlatka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 27
Registration date : 2007-10-05

Cukica kod Muzicke skole na Grbavici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cukica kod Muzicke skole na Grbavici   Cukica kod Muzicke skole na Grbavici EmptyThu Mar 13 2008, 21:02

A ja sam ga prije par sedmica vidjela u parku kod Austrijske kuće, igrao se i mazio sa mojom curicom.Hranile smo ga ali mi nije djelovao puno gladan. Pravo je fin, mazio bi se do besvijesti....
Na vrh Go down
Sponsored content





Cukica kod Muzicke skole na Grbavici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cukica kod Muzicke skole na Grbavici   Cukica kod Muzicke skole na Grbavici Empty

Na vrh Go down
 
Cukica kod Muzicke skole na Grbavici
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Cukica
» Mucenje mace na Grbavici
» NASLA SAM MALOG DALMATINERA na grbavici kod shopping centra

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Odrasli psi-
Idi na: