POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Izbor veterinara!

Go down 
+17
velja
RAMBO
gost
archy
t_bejbe
mery
Hitman
tinchy
melsas
sofi
Dijanam
Pitdog
Nia
jaca
animal lover
DaDa
arijana
21 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyFri Nov 30 2007, 23:25

Tincy, za pocetak premlada si da ljubis momke okolo, jos ce jadni Pitdog zaglaviti zatvora zbog zavodjenja maloljetnica. A za kraj, on je zauzet, Lara ga je prva bookirala
Smile
ja pravo volim ovaj forum, skroz me odmara.
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyFri Nov 30 2007, 23:30

smjesko
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyFri Nov 30 2007, 23:31

Dijanam (citat):
Tincy, za pocetak premlada si da ljubis momke okolo, jos ce jadni Pitdog zaglaviti zatvora zbog zavodjenja maloljetnica. A za kraj, on je zauzet, Lara ga je prva bookirala
Smile
ja pravo volim ovaj forum, skroz me odmara.
Smile

haha haha haha
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyFri Nov 30 2007, 23:47

Dijanam (citat):
Tincy, za pocetak premlada si da ljubis momke okolo, jos ce jadni Pitdog zaglaviti zatvora zbog zavodjenja maloljetnica. A za kraj, on je zauzet, Lara ga je prva bookirala
Smile
ja pravo volim ovaj forum, skroz me odmara.
Smile

Hahaha pa ne mislim ozbiljno jojjj i tebe Smile Nisam mislila ozbiljno, eto povlacim, taj emoticon... Haha jojjjj Very Happy:D
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 01:18

a gdje rade amar i haris????
ja sam neki dan svog cukicu vodila na stup i bio je neki samir,nema on pojma o zivotu nemampojma
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 01:19

ja mislim da su njih dvojica onako DIVLJI VETERINARI. nazoves, oni dodju kuci...i to.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 01:22

ma samir je sladak, on voli mace...
Amar radi na veterini ako se ne varam, a haris bi trebao raditi za sebe. Ja jos uvijek nisam pronasla zakon koji zabranjuje veterinarima sa drzavnim ispitom da rade odnosno da im dozovljava tako da ni sama jos uvijek nisam sigurna da li zvanicni dokumenti koje oni izdaju vrijede ili ne... Ali su i haris i amar na odlicnom glasu u selu zvanom Sarajevo
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 01:24

po prici oni su najbolji
Na vrh Go down
Gost
Gost




Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 04:02

ne samo po prici, haris je veliki strucnjak. bio je ass na veterini, njega zasigurn oceka sjajna buducnost, ja sve cekam da otvori svoju privatnu kliniku da ne moram ici na rentgen ovim mesarima od nesposobnjakovica.
a kad se one jadranke docepam ljutica
i samira ljutica

ponavaljam, vjerujem samo i samo harisu ( i sebi naravno, jer ja uvijek provjerim i dijagnoze i lijekove, ako mi je nesto sumnjivo obavezno trazim drugo misljenje)
ali meni nije problem reci da cu oci iskopati onome ko se igra sa zivotom moje miki miki...
mislim da to jasno stavim do znanja kada ispitam haman sastojke lijeka a ne sta drugo...

sad sam se razljutila, kad je tema veterinar, meni u glavu ide samo to da je ona Jadranka rekla da ima miki bronhitis, na savrseno zdravim plucima, a ona jadna imala laznu trudnocu. Najgore mi je sto je nakrkala antibioticima!!!! Zdravu pravu!!!!
E neces vise, potrudila sam se da svima kazem kako je nesposobna, ja laik znam kako izgleda upala pluca, kako bronhitis, ali brate i kad su pluca zdrava.
ljuta ljuta ljuta
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 04:05

znam znam, fala bogu moji nisu bili bolesni ima ihihi al ne bih sad nikog drugog do harisa zvala.

ono sto mene maksimalno nervira kod jadranke, i onog krasnog je to sto apsolutno ne vole zivotinje. fuj.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 04:30

jesi i ti to primjetila????

ja jesam definitivno je tako.
on minnie nije izmjerio temperaturu kad je dobivala prvu zastitnu, nije je pregladao, ama bas nista.
znam samo da su me obojica pitali GDJE sam je kupila i KOLIKO sam je platila?????
ono hallo!!!!!!
samo im je to bitno.....

dok je andrej mog psa mjesanca Bonija tako pregledao od glave do pete....
on vise nije na stupu jelde????

A mene pojede to me u oci gledala i lagala mi da ima bronhitis. ja kad sam dosla kuci uzela stetoskop, slusala i slusala, govorim mami da ne cujem nikakav bronhitis, nazovem harisa, on kaze kakav crni bronhitis, ova mala zdrava ko dren....
I jos rekla da dodjemo u subotu (to je bilo u cetvrtak) da joj ona da antibiotik, vjerovatno da bi ona imala koristi od toga, tj da mi naplati ona...
FUJ
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 04:41

kolko ja znam andreja su negdje U HADZICE premjestili :S. nije mi se dalo slusat zasto kad je ona tracara sa stupa o tome pricala.

i to sam isto primjetila, nafiluju jadne zivotinje nekakvim lijekovima nidje veze, i onda bum 100KM ni za sta.

terijeru od moje prijateljice su dole na stupu dali nekakvih 5 lijekova odjednom, i jadnicak umro. navodno, bio je beznadezno bolestan. ja joj govorila da ih tuzi al jok...ona jos misli da je bio bolestan.

(btw, po izgledu, imao je demodikozu. kakve veze to ima sa injekcijama u guzu a nalazilo se na vratu ja blage nemam, ali eto po njihovom ocito ima)

a da ne spominjem kad su onom frajeru rekli da mu pas ima piroplazmozu, jer su nasli jednog krpelja na njemu, i odma dijagnoza piro a nikakvih ni testova ni nicega nisu radili...........ne moram ni spominjat da je jadni cuko imao parazite - a ne piroplazmozu, sto ej ustanovljeno na veterini nakon sto je vec zapoceta nekakva terapija (tu se moze vidjet i o kakvom se vlasniku radi...)

ma uzas. kod nas je sve to uzas.

i jos mi nije jasno zasto bi neko ko ne voli zivotinje uopste zavrsavao veterinu...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 04:55

uzas...
mozda su i voljeli zivotinje nekad, ali sad vise vole pare...
ja znam da Krasnog zovu masina za pravljenje para...

zalosno ali istinito....

zato uvijek se konsultujte sami sa sobom i naravno sa drugim veterinarom...
ja prije nego odem vetu, nadjem sve na internetu....
i naravno, kod jace mi je sve to bilo sumnjivo pogotovo sto sam je ja slusala sa stetoskopom, da sam bila naivna i vjerovala joj sad bih imala psa koji je primio antibiotike za nisa, a svi znamo da koliko su dobri, toliko i nisu...
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 05:54

phi.. mene nikad nema kad krene fina suplja rasprava Sad dijana... jel se te pive sabiraju? to su vec dvije Wink
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 11:53

andrej je odlican. ja sam neru vodila kod njega i neki dan sam cula da su ga premjestili u hadzice... confused

ali imam jednu poznanicu koja ima njegov broj, pa ga zove kad joj zatreba veterinar. samo nisam sigurna o detaljima, jel ima negdje neku ambulanticu ili dolazi kuci ili sta vec...

helem, andrej je DIIIIVAAAAN, a nisu ni hadzici daleko Smile

i kako oni to tako samo promjene doktore??? moze li se traziti da ga vrate na stup?
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySat Dec 01 2007, 15:43

ok ok, lagala sam, SLUSALA SAM STA MI JE ONA PRICALA.

razlog sto su ga premjestili je njegov otac, navodno. kao neki su ljudi bili ljuti na njega jer...pa znate vec kakav je papa krasni, uglavnom, svete mu se preko sina, pa su ga zato premjestili u hadzice.

sumnjam da mozemo ista uciniti povodom toga.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptySun Dec 02 2007, 23:31

Pitdog, imas pravo na jos jednu pivu
Smile
ako ovako nastavi mozda i dvije lol!
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyMon Dec 03 2007, 04:20

Dijanam (citat):
Pitdog, imas pravo na jos jednu pivu
Smile
ako ovako nastavi mozda i dvije lol!

scratch da mi je samo znati cime sam to sve zasluzio...
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyMon Dec 03 2007, 21:25

govorimo o veterinarima, post samo da vas podsjetim na temu!!!

da i ova ne skrene Wink

znaci, da kod krasnog (a ko je to, ne upamtih ime) i kod jadranke ne idem, a da je haris (ih jos i broj imam) dobar vet. ok. Smile

a ti pitdog, toliko vjerujes u te pive, znaci nasla sam ti slabu tacku Twisted Evil sve bi uradio..

ti znas moju ( smjesko ) to je upravo ta, samo pliz ne pisi nista smijesno, crknucu..
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyMon Dec 03 2007, 23:37

melsas (citat):
govorimo o veterinarima, post samo da vas podsjetim na temu!!!

da i ova ne skrene Wink

znaci, da kod krasnog (a ko je to, ne upamtih ime) i kod jadranke ne idem, a da je haris (ih jos i broj imam) dobar vet. ok. Smile

a ti pitdog, toliko vjerujes u te pive, znaci nasla sam ti slabu tacku Twisted Evil sve bi uradio..

ti znas moju ( smjesko ) to je upravo ta, samo pliz ne pisi nista smijesno, crknucu..

Kad ti mozes da upropastits 101 temu mozemo vala i mi jednu Wink Jadan Pitdog samo ga nesto zezas ccc No
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyMon Dec 03 2007, 23:54

upropastila pa se kajem, i to jenesto, zato vise necu upropastavati Wink

ko njega ne bi zez'oooo... tongue
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyTue Dec 04 2007, 02:15

melsas (citat):
upropastila pa se kajem, i to jenesto, zato vise necu upropastavati Wink

ko njega ne bi zez'oooo... tongue

samo probaj i izmlatit cu ti brata Razz
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyTue Dec 04 2007, 19:24

Pitdog (citat):
melsas (citat):
upropastila pa se kajem, i to jenesto, zato vise necu upropastavati Wink

ko njega ne bi zez'oooo... tongue

samo probaj i izmlatit cu ti brata Razz

nemoj. i ne skreci s teme opet, ja sam ovdje postala saobracajac, i upravo dajem znak da krenete pricat o veterinarima, laro, da li je tvoja minnie bolje?

iskreno, ne bih voljela upoznati tu jadranku, ali to je forum, jos je nisam ni vidjela kako radi, ali previse vas ptvrdjuje jednu cinjenicu, pa vjerujem, ima takvih veterinara... Mad nazalost.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyThu Dec 06 2007, 03:48

Minnie je ozdravila prije 6 mjeseci... Ne zahvaljujuci Jadranki, nego zahvaljujuci meni sto je nisam slusala!!!!
Andrej je krasan, za razliku od njegovog tate poglavice "mlatim pare"
Kojeg ti ljubimca melsas vodis kod veterinara?
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 EmptyThu Dec 06 2007, 03:50

LaRa.2311 (citat):
Minnie je ozdravila prije 6 mjeseci... Ne zahvaljujuci Jadranki, nego zahvaljujuci meni sto je nisam slusala!!!!
Andrej je krasan, za razliku od njegovog tate poglavice "mlatim pare"
Kojeg ti ljubimca melsas vodis kod veterinara?

nek si je vala pitala Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Na vrh Go down
Sponsored content





Izbor veterinara! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor veterinara!   Izbor veterinara! - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Izbor veterinara!
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Preporucite mi veterinara za sterilizaciju mace

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Veterinarski savjeti-
Idi na: