POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 njemački ovčar (vučijak)

Go down 
+4
jaca
tau_tau
barby02
saaba
8 posters
AutorPoruka
saaba
aktivisti
aktivisti
saaba


Broj komentara : 21
Age : 41
Registration date : 2007-10-03

njemački ovčar (vučijak) Empty
KomentarNaslov komentara: njemački ovčar (vučijak)   njemački ovčar (vučijak) EmptyThu Feb 21 2008, 11:20

jucer i danas sam na vise mjesta vidjela njemačkog ovčara. prvi put na tramvajskoj stanici kod kampusa ja sam bila na suprotnoj strani i strepila da njega ili nju ne udario auto međutim na moj veeeeeeeliki šok: pas je usao u tramvaj i odvezao se Shocked Shocked opet sam je vidjela ispred predsjednistva i tada je otisao iza higijenskog zavoda i jutros opet sam ga vidjela na marin dvoru kod kaiser pekare.

pas ne prilazi ljudima već u trku obicno projuri ali primjetila sam da ne izlijeće na cestu pred auta vec čeka...

ocigledno je prosao neku vrsu obuke jer malo pasa bi uljudno cekalo tramvaj i provozalo se par stnica do predsjednistva i to sve bez vlasnika!!!!

nisam sigurna da li je muzijak ili zenka mada mislim da je zenka jer je nesto sitnija..nisam je uspjela zovnuti jer bi svaki put samo projurila i to na suprotnoj strani od moje...

nadam se da je nece sintori pokupiti... Sad
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

njemački ovčar (vučijak) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: njemački ovčar (vučijak)   njemački ovčar (vučijak) EmptyThu Feb 21 2008, 12:56

Da se nije izgubio i trazi vlasnika?? Sta god je, posto se tako socijalizirano ponasa, bojim se da su mu odbrojani sati Sad i spremno mjesto u sinteraju jer ce "ljudi "zvati. . . cccccccc
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

njemački ovčar (vučijak) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: njemački ovčar (vučijak)   njemački ovčar (vučijak) EmptyThu Feb 21 2008, 13:18

jao slatka je,cuj usla u tramvaj Laughing

ma vratice se ona kuci,mozda je uzela godisnji Razz
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

njemački ovčar (vučijak) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: njemački ovčar (vučijak)   njemački ovčar (vučijak) EmptyThu Feb 21 2008, 13:20

ja sam cula za nacin na koji ljudi cesto ostavljaju pse. dodju s njima do stanice, udju u tramvaj a pse ostave na stanici Sad
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

njemački ovčar (vučijak) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: njemački ovčar (vučijak)   njemački ovčar (vučijak) EmptyThu Feb 21 2008, 20:04

jaca (citat):
ja sam cula za nacin na koji ljudi cesto ostavljaju pse. dodju s njima do stanice, udju u tramvaj a pse ostave na stanici Sad

Ma daj... ne mogu da vjerujem... To isto kao da bih ja ostavila svoje dijete.... Cccccccccc.... Mad
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

njemački ovčar (vučijak) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: njemački ovčar (vučijak)   njemački ovčar (vučijak) EmptyFri Feb 22 2008, 00:44

ja konkretno znam za dva slucaja, prijatelj mi je pricao kako su dva tipa s alipasinog ostavili na isti nacin muzjaka vucjaka kojeg su kasnije sinteri pokupili, i zna se sta je bilo..kaze dovukli ga do trole kod robota oni usli njega ostavili, prica mi da je cuko nekoliko dana kao sumanut setao po stanici i vrzmao se okolo dok ga jedan dan ovi nisu pokupili
na isti nacin ostavljena je crna pudla, na tram stanici na otoci, cuko je pokusao da predje cestu da bi ga nekoliko auta doslovce pregazilo,

nije to tako rijetko...nazalost..
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

njemački ovčar (vučijak) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: njemački ovčar (vučijak)   njemački ovčar (vučijak) EmptyFri Feb 22 2008, 10:50

D. (citat):
ja konkretno znam za dva slucaja, prijatelj mi je pricao kako su dva tipa s alipasinog ostavili na isti nacin muzjaka vucjaka kojeg su kasnije sinteri pokupili, i zna se sta je bilo..kaze dovukli ga do trole kod robota oni usli njega ostavili, prica mi da je cuko nekoliko dana kao sumanut setao po stanici i vrzmao se okolo dok ga jedan dan ovi nisu pokupili
na isti nacin ostavljena je crna pudla, na tram stanici na otoci, cuko je pokusao da predje cestu da bi ga nekoliko auta doslovce pregazilo,

nije to tako rijetko...nazalost..
i jasam jednog takvog pokupio. dva dana se nije micao sa tram. stanice i spavao je pored stanicnog kioska. svaka stanica u gradu ima takvu pricu.
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

njemački ovčar (vučijak) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: njemački ovčar (vučijak)   njemački ovčar (vučijak) EmptyFri Feb 22 2008, 11:56

svaki put kad procitam bilo sta o njemackom ovcaru uzasno se osjecam,svaki put pomislim da nije moj..
Na vrh Go down
Sponsored content





njemački ovčar (vučijak) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: njemački ovčar (vučijak)   njemački ovčar (vučijak) Empty

Na vrh Go down
 
njemački ovčar (vučijak)
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Izgubljeni ljubimci!!!! :: Izgubljeni psi !!!-
Idi na: