POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyMon Mar 03 2008, 17:23

Sad dok sam se vracala iz grada, ovdje pored Drvo Prometa sam vidjela jednu macu. Prije je koliko se sjecam prilazila ljudima, a sad samo bjezi odnosno šepa. Prednja joj je nogica polomljena i visi. Donji dio šapice, gdje su oni jastucici. Sad ne zeli nikome prici SadSad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyMon Mar 03 2008, 17:51

tinchy kako izgleda ta maca? ja sam isto hranila neke mace tu kod DP-a pa me zanima. ima li ikakve sanse da je uhvatimo
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyMon Mar 03 2008, 17:56

jaca (citat):
tinchy kako izgleda ta maca? ja sam isto hranila neke mace tu kod DP-a pa me zanima. ima li ikakve sanse da je uhvatimo

Ma ima na sebi i crne, smedje, narandzaste boje.. Ako pitas za konkretnu boju po meni su one najsarenije mace. Mogla bi se uhvatiti ali polako... Mogu ja probati veceras da joj dam da jede da vidim, ali toliko joj je nogica slomljena... Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyMon Mar 03 2008, 18:03

pa sta da radimo ne znam. mogao bi je vet i pogledati, ali ne znam gdje poslije sa njom Sad
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyMon Mar 03 2008, 18:11

jaca (citat):
pa sta da radimo ne znam. mogao bi je vet i pogledati, ali ne znam gdje poslije sa njom Sad

PA znam to je najveci problem.. Sta s njom kasnije. Ali fkt joj je nogica u kriticnom stanju i strah me da ako i vet to vidi, da ne kaze mora amputacija SadSad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyMon Mar 03 2008, 20:26

Jaca je dolazila po macu. Isla je sa njom do veta. Kaze da je to stari lom, a jedino bi joj mogao amputirati nogicu, ali posto je ona na ulici, to ne dolazi u obzir jer je vec navikla da hoda sa takvom sapicom, moze se penjati uz drvo jer joj ne pravi nikakve smetnje. Malo joj je koža na nožici zguljena od hodanja i oslanjanja na sapu. Ako sam sta izostavila neka doda jaca.. A njoj HVALA i poljubac
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyMon Mar 03 2008, 20:38

tinchy sve si dobro rekla. vet kaze da je lom star nekoliko mjeseci i nogica je krivo zarasla. nista je ne boli, ali na jastucicima nema osjecaja.
vratili smo je u njenu mahalu i nahranili, vise nismo mogli Sad
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyMon Mar 03 2008, 20:40

tinchy hvala sto si cuvala macu poljubac
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyWed Mar 05 2008, 11:21

A joj, jadna macica. Imate li mozda neku sliku, mozda joj se neko smiluje? Rolling Eyes
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyWed Mar 05 2008, 22:33

tinchy jesi vidjela macu poslije onoga
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyWed Mar 05 2008, 23:02

Vracala sam se iz skole po onoj mecavi danas, i prosla sam onuda i nema maca.. Izgleda da su se sakrile, valjda im hladno.. Pa cu sutra opet pogledati i dati im one konzerve.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! EmptyThu Mar 06 2008, 10:42

ma sakrile su se one od snijega i hladnoce affraid
hv ala tinchy poljubac
Na vrh Go down
Sponsored content





MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!   MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM! Empty

Na vrh Go down
 
MACKA SA SLOMLJENOM SAPICOM!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» izgubila sam macka
» HITNO - MACKA I DANAS RODJENI MACICI IZBACENA NA SNIJEG
» 3 mala macka traze dom!
» slike macka Cupka
» Macka na Bascarsiji trazi dom (melsas)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: