POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Pronađen pas sinoć u travmaju 5 oko 23.00h kod Lisinskog

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Snowdog
novi kolačić :)

Broj komentara : 3
Registration date : 2008-03-12

KomentarNaslov komentara: Pronađen pas sinoć u travmaju 5 oko 23.00h kod Lisinskog   Wed Mar 12 2008, 17:04

Kao što naslov kaže pronašli smo psa u tramvaju sinoć kod Lisinskog, očito je nečiji jer mu je dlaka glatka i zna naredbe. Ako je itko ćuo nešto ili zna čiji je pas molim Vas da me nazovete na 098 382 761.
Hvala

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
krompierre

Broj komentara : 8
Registration date : 2008-02-25

KomentarNaslov komentara: Re: Pronađen pas sinoć u travmaju 5 oko 23.00h kod Lisinskog   Wed Mar 12 2008, 18:00

je li zenka slucajno?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Snowdog

KomentarNaslov komentara: Re: Pronađen pas sinoć u travmaju 5 oko 23.00h kod Lisinskog   Wed Mar 12 2008, 18:03

Ups, zaboravio sam napisati da je mužjak.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
krompierre

Broj komentara : 8
Registration date : 2008-02-25

KomentarNaslov komentara: Re: Pronađen pas sinoć u travmaju 5 oko 23.00h kod Lisinskog   Wed Mar 12 2008, 18:05

da li si primjetio mozda oziljke na zadnjim sapama?

edit: tek sam sad skuzio da je ZG u pitanju:S tako da sumnjam da je to pas na kojeg mislim.

sa slika mi se cini da bi mogao biti flat coat retriever, oni su poprilicno rijetki i ima uzgajivacnica u Varazdinu. Vjerujem da bi oni mogli znati nesto vise ukoliko sam dobro prepoznao pasminu

krompierre: komentar modifikovan dana: Wed Mar 12 2008, 18:09; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
arijana
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Pronađen pas sinoć u travmaju 5 oko 23.00h kod Lisinskog   Wed Mar 12 2008, 18:07

jesi li pogledao ima li cip?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Snowdog

KomentarNaslov komentara: Re: Pronađen pas sinoć u travmaju 5 oko 23.00h kod Lisinskog   Wed Mar 12 2008, 18:56

Upravo smo stigli iz Veterinarske, nema čip Sad Teta u Veterinarskoj je rekla da ima oko godinu dana, možda godinu i pol.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pronađen pas sinoć u travmaju 5 oko 23.00h kod Lisinskog   

Na vrh Go down

Pronađen pas sinoć u travmaju 5 oko 23.00h kod Lisinskog
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1