POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Troje ih je

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
pufnica
novi kolačić :)
novi kolačić :)

Broj komentara : 7
Registration date : 2008-02-04

KomentarNaslov komentara: Re: Troje ih je   Fri Apr 04 2008, 16:59

eee ajd ak se sazna sta o njoj javite mi....il ako ima neki drugi cukica jer ta cura fkt oce nekog cukicu da usvoji imala je prije cuku al ugino je jer je bio pravo star Sad ....pa eto ona bi nekog za vani u dvoristu da ga drzi i da ne naraste bas prevelik...ne znam da joj kaem sutra da dodje u veliki park ocel biti udomljavanja sutra il da dodje dole do prihvatilista??

pozdrav:D
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
arijana
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Troje ih je   Fri Apr 04 2008, 17:02

pufnica (citat):
eee ajd ak se sazna sta o njoj javite mi....il ako ima neki drugi cukica jer ta cura fkt oce nekog cukicu da usvoji imala je prije cuku al ugino je jer je bio pravo star Sad ....pa eto ona bi nekog za vani u dvoristu da ga drzi i da ne naraste bas prevelik...ne znam da joj kaem sutra da dodje u veliki park ocel biti udomljavanja sutra il da dodje dole do prihvatilista??

pozdrav:D

draga pufnice, odvedi je ili u azil, ili kod cika velje pa nek se zdogovore. takodjer subotom (svake druge subote) ima udomljavanje kod velikog parka.

i na kraju, imas i ovdje tonu tema s psima koje treba udomiti...

i na kraju, najbolje sto moze uraditi mozda, je otici u sinteraj i vidjeti ima li tamo koji pesek kojem bi spasila zivot (iako ovo ne preporucujem ako zeli samo jednog, tesko je izaci od tamo samo s jednim psom...)
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

KomentarNaslov komentara: akcija udomljavanje   Sat Apr 05 2008, 12:29

Hitman (citat):
Ova curica još uvijek traži dom Smile zar nije prekrasna srce

ako nije udomljen donesi ga danas u park da ga pokusamo udomiti od 1do 3 pooooooooooooooozzzz
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
barby02
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 215
Registration date : 2007-08-01

KomentarNaslov komentara: Re: Troje ih je   Sat Apr 05 2008, 14:48

Vec sam pisala o ovoj curici, da je nestala, da su je izgleda otudjili i molim moderatora da zatvori temu. Meni je zao ali je tako nema ni nje ni njene sestre a lokacija gdje su se nalazile je Buća potok. . . .
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Troje ih je   

Na vrh Go down

Troje ih je
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2