POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

NINA TRAZI DOM

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: NINA TRAZI DOM   Fri Mar 28 2008, 15:01

Ja se zovem NINA i žrtva sam neodgovornog čovjeka koji mi kao kučetu dao nadu u život, da bi me, iz samo njemu znanih razloga, kada sam odrasla, izbacio na ulicu.
Od smrti u sarajevskom šinteraju spasila me je članica SOSa i privremeno zbrinula u svom domu.
Po procjeni veterinara stara sam 10 mjeseci.
Socijalizirana sam za život u čovjekovoj sredini, veterinarski obrađena, sterilisana i imam potrebne higijenske navike.
Onome, ko mi pruži normalan život bez lanca u svom domu, vratit cu vjernošcu koju samo pas čovjeku može dati.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
velja
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: NINA TRAZI DOM   Sat Apr 05 2008, 17:47

velja (citat):
Ja se zovem NINA i žrtva sam neodgovornog čovjeka koji mi kao kučetu dao nadu u život, da bi me, iz samo njemu znanih razloga, kada sam odrasla, izbacio na ulicu.
Od smrti u sarajevskom šinteraju spasila me je članica SOSa i privremeno zbrinula u svom domu.
Po procjeni veterinara stara sam 10 mjeseci.
Socijalizirana sam za život u čovjekovoj sredini, veterinarski obrađena, sterilisana i imam potrebne higijenske navike.
Onome, ko mi pruži normalan život bez lanca u svom domu, vratit cu vjernošcu koju samo pas čovjeku može dati.

NINA OD DANAS IMA STALNI DOM. USVOJIO JU JE EDIN HADZIC.
HVALA MU
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

NINA TRAZI DOM
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1