POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pas u Radicevoj

Go down 
+4
D.
Vanna
tinchy
velja
8 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptyTue Apr 15 2008, 20:58

danas oko 14 sati snimio sam ovog mladog psa u radicevoj.
nije se micao od semafora. ako neko zna nesto vise o njemu neka javi.

Pas u Radicevoj 30xeiif
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptyThu Apr 17 2008, 22:05

To je husky, i moja mama je vidjela huskyja tamo kod zlatarskih radnji na Bascarsiji.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptyThu Apr 17 2008, 22:15

pa bas je mlad...Neka neko ode i vidi sta je sa njim(neko ko je u mogucnosti,ako je blizu)
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptyThu Apr 17 2008, 22:51

E ovako, ukoliko je imao ogrlicu (crvena cini mi se)onda je rijec o haskiju kojeg vlasnik/vlasnica pusta da sam lunja po gradu, ovo mi je potvrdila drugarica koja zivi relativno blizu, on izadje i tako seta i ocigledno se naposlijetku vrati kuci jer meni je uvijek izgledao cist, uredan i sit..
to je ono sto ja znam, mozda ne govorimo o istom psu, ali sumnjam jer je ovaj isti o kojem govorim..
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptyThu Apr 17 2008, 22:53

pa koliko ja vidim nema crvenu ogrlicu scratch
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptyThu Apr 17 2008, 23:08

Ako je ovaj haski napušten i treba dom,ja cu ga uzeti pa cu ga pokloniti nekome od prijatelja.
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptyFri Apr 18 2008, 00:07

pa to bi bilo lijepo
on je stvarno divan
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptyFri Apr 18 2008, 01:13

Javite sto prije,samo da ga šintori ne uhvate...
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptyFri Apr 18 2008, 10:01

Pas o kojem ja govorim, ˝stanuje˝ negdje oko Vrazove koliko sam mogla shvatiti iz prica drugih ljudi....
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptyFri Apr 18 2008, 20:52

Onaj husky kog je moja mama vidjela nije imao nikakvu ogrlicu, a izgledao je cisto i relativno mlado.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
liliput
aktivisti
aktivisti
liliput


Broj komentara : 44
Age : 39
Registration date : 2008-03-04

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptySat Apr 19 2008, 14:25

ja stalno po gradu vidjam manjeg haskija, kao ovoga. doduse, mislim da je imao crvenu ogrlicu. sam seta po titovoj, i obliznjim ulicama.
cist i uredan
Na vrh Go down
vlatka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 27
Registration date : 2007-10-05

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptySat Apr 19 2008, 20:35

Danas u gradu sretnem ženu sa ovakvim psom i kažem joj da je takav viđen sam u Radićevoj. Ona mi kaže da je to taj njen pas i da njen suprug često tuda šeta sa njim i da ga ne veže. Tek sad prepoznajem da je ovaj visoki čovjek okrenut leđima njegov vlasnik. Kažu i da ga često puštaju samog i da se sam vrati kući, kao i da je na ogrlici broj telefona u slučaju da se izgubi.
(Ja cijelo vrijeme pišem u muškom rodu, a mislim da je ženkica.)
Na vrh Go down
bocky
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 3
Registration date : 2008-06-20

Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj EmptyFri Jun 20 2008, 20:51

Gospodin u odjelu koji stoji iza psa je vlasnik. Pas je u super uslovima i tako je naučen da ide sa gazdom nekad uz nogu nekad petanest metara ispred ali uglavnom stalno je pod nadzorom Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





Pas u Radicevoj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pas u Radicevoj   Pas u Radicevoj Empty

Na vrh Go down
 
Pas u Radicevoj
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom-
Idi na: