POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Jedno pitanje??

Go down 
+7
krompierre
amy_83
Vanna
Nosty
tinchy
[_maza_]
Kira
11 posters
AutorPoruka
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyWed Apr 16 2008, 17:22

Samo zelim da znam....da li psi mjesanci mogu da se dresiraju??....jer meni je jedan covjek rekao da posto moja Kira nije cistokrvna da se ne moze dresirati jer da su mjesanci dosta glupi Very Happy Ako neko zna da mi plss odgovori....I kad sam je usvojila,meni su rekli da je njena rasa bosansko-hercegovacki pedigre??Pa da li postoji mogucnos da jeste???Jer ona meni vise lici na nekog mjesanca....Hvala.. Smile
Na vrh Go down
[_maza_]
aktivisti
aktivisti
[_maza_]


Broj komentara : 28
Age : 36
Registration date : 2008-04-13

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyWed Apr 16 2008, 18:15

Uzas.. Rolling Eyes Kakav je to covjek kad takvo nesto moze tvrditi?! Rolling Eyes
to da se mjesanci ne mogu dresirati "objesi macku o rep".. Svaki pas se moze dresirati.

Ne sekiraj se Wink
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyWed Apr 16 2008, 18:19

Hehe...thx.. Smile
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyWed Apr 16 2008, 18:20

Kira (citat):
Samo zelim da znam....da li psi mjesanci mogu da se dresiraju??....jer meni je jedan covjek rekao da posto moja Kira nije cistokrvna da se ne moze dresirati jer da su mjesanci dosta glupi Very Happy Ako neko zna da mi plss odgovori....I kad sam je usvojila,meni su rekli da je njena rasa bosansko-hercegovacki pedigre??Pa da li postoji mogucnos da jeste???Jer ona meni vise lici na nekog mjesanca....Hvala.. Smile

Ovo podvuceno je izvala godine, prvo nisu glupi a drugo je mozda taj ciko malo poglup, jer da je pametan znao bi da se svaki pas moze dresirati Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Nosty
aktivisti
aktivisti
Nosty


Broj komentara : 18
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-23

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyWed Apr 16 2008, 18:26

Kira (citat):
Samo zelim da znam....da li psi mjesanci mogu da se dresiraju??....jer meni je jedan covjek rekao da posto moja Kira nije cistokrvna da se ne moze dresirati jer da su mjesanci dosta glupi Very Happy Ako neko zna da mi plss odgovori....I kad sam je usvojila,meni su rekli da je njena rasa bosansko-hercegovacki pedigre??Pa da li postoji mogucnos da jeste???Jer ona meni vise lici na nekog mjesanca....Hvala.. Smile

Na ove stvari koje sam boldirala poludim...
Prvo bih se obracunala s tim covjekom, a poslije me hvata ironicni smijeh... Mad Twisted Evil
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyWed Apr 16 2008, 18:47

Hehehe....ok ok ok....shvatila sam Very Happy Hvala vam...
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyWed Apr 16 2008, 19:36

Shocked pa kaze se da su mjesanci cak i pametniji od rasnik,ne uvijek...Ma pusti tog sovjeka,laze!
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyThu Apr 17 2008, 11:17

ja sad imam dvije curice i obje su spasene iz sinteraja,jedna je vuckica (koki), a druga je mjesanac (habiba) i neki je cudan mix...i habiba je punooooo pametnija, privrzenija, uljudnija,bolja od kokija..vuckica je totalno nevaspitana, ne znam cak ni najosnovnije naredbe,tako da sam ja puuuno zadovoljnija svojom mjesankom nego ovom drugom koja ima sve papire i koja je kao nesta spesl:)
pozzzz
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyThu Apr 17 2008, 11:20

ispravka...habiba je trebala zavrsit u sinteraju ali je zahvaljujuci jaci kod mene:)
a koki je dovedena iz sinteraja..
Na vrh Go down
krompierre
novi kolačić :)
novi kolačić :)
krompierre


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-02-25

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyMon Apr 21 2008, 17:03

Moja Dunja je mjesanac i slijedece godine ce diplomirati na Harwardu
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Jedno pitanje?? EmptyMon Apr 21 2008, 20:47

Aha...a moja pohađa Hogwarts(školu za čarobnjake) Laughing
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyMon Apr 21 2008, 21:03

krompierre (citat):
Moja Dunja je mjesanac i slijedece godine ce diplomirati na Harwardu
moj Chipi je sarajlijaner.
preferirao R&R i svaleraciju.
poslije koncerta u domu policije a zbog nesredjenih odnosa na estradi (kradja tantijema i tako to), sada ga samo svaleracija interesira.
Jedno pitanje?? 241peuv
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Jedno pitanje?? EmptyTue Apr 22 2008, 09:32

Jeli vaš voj lijevo?? Laughing Laughing
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyTue Apr 22 2008, 09:34

Baby (citat):
Jeli vaš voj lijevo?? Laughing Laughing

Chipi ti je ovaj sto ima kao bijelo srce na glavi, da vidis kako je on samo umiljat sunny
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Jedno pitanje?? EmptyTue Apr 22 2008, 10:14

joj kakkk je sweet....awwww
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? EmptyTue Apr 22 2008, 16:00

Ovaj ti se Chipi samo fura da je umiljat, on je jedan bezobraznik koji kokose kolje komsiluku i laje. Kako mi je to pasce koje laje, ko da nejma preceg posla.
Na vrh Go down
Edo
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Edo


Broj komentara : 2
Registration date : 2008-04-28

Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: %   Jedno pitanje?? EmptyTue Apr 29 2008, 17:50

Svejedno je, rodovnik ili izgled pasmine nije garant da je pametan pas. Odgoj, rad sa psom, ljubav i autoritet su presudni faktori, čak što više u nekim situacijama su se pokazali odaniji ukrsteni psi.
Na vrh Go down
Sponsored content





Jedno pitanje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jedno pitanje??   Jedno pitanje?? Empty

Na vrh Go down
 
Jedno pitanje??
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: