POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Stene na ilidzi!

Go down 
+3
liliput
velja
Mat
7 posters
AutorPoruka
Mat
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-03-15

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptySun May 04 2008, 23:39

[size=24]Ostavljeno stene staro mjesec dana na ilidzi, autokamp oaza u luzanima, cetvrte viteske brigade 3, ako neko moze doci po njega, do 08h , ja bi ga odnio kuci ali prije 15 dana sam odnio jedno stene.


Mat: komentar modifikovan dana: Mon May 12 2008, 03:58; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptyMon May 05 2008, 11:49

Mat (citat):
Ostavljeno stene staro mjesec dana na ilidzi, autokamp oaza u luzanima, cetvrte viteske brigade 3, ako neko moze doci po njega, do 08h , ja bi ga odnio kuci ali prije 15 dana sam odnio jedno stene.
033623183
i na 636 140, Autokamp OAZA.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptyWed May 07 2008, 12:17

velja (citat):
Mat (citat):
Ostavljeno stene staro mjesec dana na ilidzi, autokamp oaza u luzanima, cetvrte viteske brigade 3, ako neko moze doci po njega, do 08h , ja bi ga odnio kuci ali prije 15 dana sam odnio jedno stene.
033623183
i na 636 140, Autokamp OAZA.

Stene (musko) je privremeno zbrinula Esadina-Seka Tanovic.
Voljna je da usvoji i Ovcicu ukoliko nadju zajednicki jezik.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptyThu May 08 2008, 14:05

velja (citat):
velja (citat):
Mat (citat):
Ostavljeno stene staro mjesec dana na ilidzi, autokamp oaza u luzanima, cetvrte viteske brigade 3, ako neko moze doci po njega, do 08h , ja bi ga odnio kuci ali prije 15 dana sam odnio jedno stene.
033623183
i na 636 140, Autokamp OAZA.

Stene (musko) je privremeno zbrinula Esadina-Seka Tanovic.
Voljna je da usvoji i Ovcicu ukoliko nadju zajednicki jezik.
Kamper Dasty se uvalio.
Seka je odlucila da mu pruzi dom kakav nije mogao ni sanjati. Na volju mu: jal kuca, jal basca. Cudni su putevi gospodnji: juce osudjenik na smrt, danas u njeznom sekinom narucju.
NEKA IH SRECA PRATI!

Stene na ilidzi! 29p99bk
Stene na ilidzi! 2d9zhwg
Stene na ilidzi! 2l92i34
Stene na ilidzi! 261lqon
Stene na ilidzi! 2hprpcy


velja: komentar modifikovan dana: Thu May 08 2008, 14:08; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
liliput
aktivisti
aktivisti
liliput


Broj komentara : 44
Age : 39
Registration date : 2008-03-04

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptyThu May 08 2008, 14:06

juuuuuuuuuupi!!!!
bounce
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptyFri May 09 2008, 10:49

velja (citat):
velja (citat):
velja (citat):
Mat (citat):
Ostavljeno stene staro mjesec dana na ilidzi, autokamp oaza u luzanima, cetvrte viteske brigade 3, ako neko moze doci po njega, do 08h , ja bi ga odnio kuci ali prije 15 dana sam odnio jedno stene.
033623183
i na 636 140, Autokamp OAZA.

Stene (musko) je privremeno zbrinula Esadina-Seka Tanovic.
Voljna je da usvoji i Ovcicu ukoliko nadju zajednicki jezik.
Kamper Dasty se uvalio.
Seka je odlucila da mu pruzi dom kakav nije mogao ni sanjati. Na volju mu: jal kuca, jal basca. Cudni su putevi gospodnji: juce osudjenik na smrt, danas u njeznom sekinom narucju.
NEKA IH SRECA PRATI!

Stene na ilidzi! 29p99bk
Stene na ilidzi! 2d9zhwg
Stene na ilidzi! 2l92i34
Stene na ilidzi! 261lqon
Stene na ilidzi! 2hprpcy

ZA NE POVJEROVAT STA NAM SE SVE DESAVA.
I SAMI STE BILI SVJEDOCI KOLIKO SMO SE TRUDILI DA OVOM STENCU NADJEMO DOM I DA LJUDE U OAZI OSLOBODIMO PROBLEMA. I USPJELI SMO.
JUTROS JE SEKA SA DASTIJEM SETALA ILIDZANSKOM ALEJOM KADA JE NAISAO COVJEK KOJI JE U AUTU IMAO ISTOG PSICA I USTVRDIO DA JE DASTY NJEGOV PAS.
RAZGOVARAO SAM SA NJIM I OBJASNIO DA SMO ZBRINULI NAPUSTENOG PSICA. TREBALI STE CUTI KAKAV GLAS I RJECNIK TAJ COVJEK IMA.
NAZOVEM OAZU DA PITAM ZNAJU LI ONI CIJI JE PAS. I AKO ZNAJU, ZASTO SU NAS ZVALI DA IM RIJESIMO PROBLEM.
ODGOVORILI SU MI DA SE ONI NECE PETLJATI U NASE AFERE I DA CE SLEDECI PUT ZVATI SINTORE. OVO AFERE MU JE SUPER BILO.

SEKA JE UPLAKANA.

PITAM SE: DA LI MI UOPSTE TREBAMO RADITI OVO STO RADIMO MEDJU LJUDIMA KOJI TRENUTNO ZIVE U SARAJEVU.
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptyFri May 09 2008, 10:59

ne mogu da vjerujem..stvarno..kakvih to ljudi ima...pa ako je bio njegov pas,nije ga trebao ostavljat..uostalom ima toliko pasa koje treba zbrinut...kakvi ljudi mogu bit... Mad
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: ..   Stene na ilidzi! EmptyFri May 09 2008, 12:10

ccc....kakvih ljudi ima,ja sad samo nekontam jeli dasty kod tog covjeka ili kod seke...???
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptyFri May 09 2008, 21:15

Baby (citat):
ccc....kakvih ljudi ima,ja sad samo nekontam jeli dasty kod tog covjeka ili kod seke...???
kod tog covjeka
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptyFri May 09 2008, 22:26

Jao pa nigdje vezee..nije mu ga trebala ni datii...jadna zena Sad i nadam se da je cukica sretan kod tog covjeka!!
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Stene na ilidzi! EmptyFri May 09 2008, 22:44

cccc......kakivh ljudi ima stvarno.....sto je najgore ,dusty-ja ce te ubrzo opet naci sigurno na ulici....mogli bi ste seki ponuditi mozda nekog od kucica koji se udomljavaju...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptyFri May 09 2008, 23:25

!?! meni nije nista jasno....
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptySat May 10 2008, 10:33

Al sta bi dobili i da su mu ponudili neko drugo stene ako se ne zna brinuti o njemu...Al isreno se nadam da je pas ok... srce
Na vrh Go down
Mat
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-03-15

Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! EmptyMon May 12 2008, 04:02

Samo da kazem da dok sam ja na poslu sintori sigurno nece uci ovdje!!!! Mad Malo se zakomplikovalo, covjek koji se javio na tel nije ljubitelj zivotinja Mad
Na vrh Go down
Sponsored content





Stene na ilidzi! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stene na ilidzi!   Stene na ilidzi! Empty

Na vrh Go down
 
Stene na ilidzi!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» STENE SAMOJEDA!!
» Na Ilidzi pored ceste lezi povrijedjen pas
» stene
» Pronadjeno stene
» Udomljavam stene !

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: