POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Trazi se Leon-crni labrador!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: TRAZI SE LEON   Sat May 24 2008, 18:43

LEON CRNI LABRADOR, STAR 1.3 GODINE, PRESTRAVLJEN OD UDARA AUTOMOBILA LUTA ILI SE KRIJE NA TERITORIJI OPCINE CENTAR.
KO NESTO SAZNA ,NEKA JAVI TANJI NA 061 803 384, KOJA GA TRAZI CIJELI DAN.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
tinchy
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 645
Registration date : 2007-08-01

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi se Leon-crni labrador!   Sat May 24 2008, 18:59

velja (citat):
LEON CRNI LABRADOR, STAR 1.3 GODINE, PRESTRAVLJEN OD UDARA AUTOMOBILA LUTA ILI SE KRIJE NA TERITORIJI OPCINE CENTAR.
KO NESTO SAZNA ,NEKA JAVI TANJI NA 061 803 384, KOJA GA TRAZI CIJELI DAN.

Ja sam vidjela prosli put kad sam isla na udomljavanje sa Nermom crnog labradora sa nekom metalnom ogrlicom tamo oko CM-a. Polako je hodao i svakoga je njuskao i onako dobronamjerno mahao repicem. Nikog nije bilo oko njega.. Sad

Leon
novi kolačić :)

Broj komentara : 4
Registration date : 2008-05-25

KomentarNaslov komentara: Trazi se Leon-crni labrador!   Sun May 25 2008, 17:51

Molim da mi se jave svi koji su vidjeli ili nasli crnog labradora koji se odaziva na ime Leon na tel 061-803-384.Unaprijed zahvalni svi koji ga vole jer je pas stvarno predivan star 15 mjeseci.Izgubljen je na teritoriji opstine Centar, a jadnicka prije nego je pobjegao,udario je auto dok se igrao sa drugim cukama.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
tinchy
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 645
Registration date : 2007-08-01

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi se Leon-crni labrador!   Sun May 25 2008, 19:37

tinchy (citat):
Ja sam vidjela prosli put kad sam isla na udomljavanje sa Nermom crnog labradora sa nekom metalnom ogrlicom tamo oko CM-a. Polako je hodao i svakoga je njuskao i onako dobronamjerno mahao repicem. Nikog nije bilo oko njega.. Sad

Leon

KomentarNaslov komentara: Leone,vrati nam se,volimo te!   Thu May 29 2008, 10:33

Evo vec sesti dan ne mozemo da nadjemo naseg leona,crnog labradora...kao da je u zemlju propao...Kako bi samo bili zahvalni i sretni da ga nadjemo uz pomoc dobrih ljudi koji znaju koja je tuga izgubiti tako dragu zivotinju!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
jaca
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 513
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi se Leon-crni labrador!   Thu May 29 2008, 14:53

Jeste pokusali i kafileriji. broj je 450-269. zovite odmah
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Leon

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi se Leon-crni labrador!   Thu May 29 2008, 17:04

Njih smo odmah zvali, ali nista. Nema ga vec sesti dan, ne znam vise sta da radimo...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
slavica jaksic zilic

Registration date : 2008-05-28

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi se Leon-crni labrador!   Tue Jun 03 2008, 11:00

Leon (citat):
Njih smo odmah zvali, ali nista. Nema ga vec sesti dan, ne znam vise sta da radimo...
I meni se izgubio pas. Ustvari, pukla je alka na ogrlici i on je otrčao rema kući, ali se na putu izgubio. A tek je bio došao kod nas, pa nije znao ni okoliš. Tvoj je ipak stariji i bolje poznaje okolinu. Marcosa nije bilo sedam dana i poludila sam za to vrijeme i pala s nogu od aktivnosti. Oblijepila sam pola grada plakatima, dala oglas na sve lokalne stanice, obavjestila veterinare, zoo oaze, poslala poruke na najčitanije blogove, forume, tražila čopore pasa oko jevrejkog groblja, išla u romsko naselje iznad Željinog i obećala nagradu. I neki dobri čovjek je vidio letak na banderi i psa i tri dana nas je obavještavao da je vidio psa. Treći dan smo ga našli. Krio se u razrušenoj kući. Nije prilazio ni ljudima ni psima. Noć prije nego što smo ga pronašli, javili su nam da je došao do zgrade, ali neki momci ispred zgrade su ga preplašili i opet je pobjegao u brdo. A skočila sam u dva po ponoći u pidžami i trčala oko zgrade i bližoj okolini. Marcos je vjerovatno svaku noć po malo silazio dok nije našao na poznate zgrade. Eto šta sam ja sve pokrenula i isplatilo se. Čopor je na okupu. Puno sreće u tvojoj potrazi.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vanna
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-22

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi se Leon-crni labrador!   Tue Jun 03 2008, 16:37

a da li je imao metalnu ogrlicu???
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi se Leon-crni labrador!   

Na vrh Go down

Trazi se Leon-crni labrador!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1