POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Životinje koje se udomljavaju

Go down 
2 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Životinje koje se udomljavaju Empty
KomentarNaslov komentara: Životinje koje se udomljavaju   Životinje koje se udomljavaju EmptySat Aug 11 2007, 12:05

GARA

Ženkica stara oko 4 godine.


Životinje koje se udomljavaju DSC00008

p.s. dok ne dobijemo zvanične kontakt podatke
zainteresirani neka se jave meni na PM

Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Životinje koje se udomljavaju Empty
KomentarNaslov komentara: MALENI   Životinje koje se udomljavaju EmptySun Aug 12 2007, 08:08

MALENI

Maleni je mužjak, star 5-6 mjeseci.
Udario ga je auto ali se sada oporavlja.


Životinje koje se udomljavaju DSC00002

Životinje koje se udomljavaju DSC00001
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Životinje koje se udomljavaju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Životinje koje se udomljavaju   Životinje koje se udomljavaju EmptyWed Oct 03 2007, 21:15

Prije par dana komsinica je u svom podrumu pronasla 3 macica stara otprilike mjesec dana.Dobili su zubice a okice su im plave.Iznijela ih je van, u bastu, a jedina maca za koju smo mislili da im je mama stalno frkce i napada ih.Meleni su preslatki ali je problem sto nema ko brinuti za njih.Ja sam bukvalno cijeli dan na poslu, dodjem kuci na rucak, i opet nazad, do kasnih vecernjih sati.Danas je jedan malisan uginuo.Da li zbog bolesti ili gladi, ne znam.Ja ih hranim kad god sam u kuci ali to nije dovoljno.Ako im pod hitno ne nadjemo makar privremeni dom, dok ne ojacaju, ceka ih sudbina njihove seke.Jedan macic je tigrasti-zenka, i sivo bijeli-muzijak.Jako su umiljati i po cijeli dan placu.Bojim se da komsijama ne dosadi pa da ne ucine kakvu glupost.Molim vas, ako iko ima mogucnost da ih privremeno udomi neka se javi.Zaista je hitno!!!!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Životinje koje se udomljavaju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Životinje koje se udomljavaju   Životinje koje se udomljavaju EmptyWed Oct 29 2008, 22:34

I JESULI JOS ZIVI
Na vrh Go down
Sponsored content





Životinje koje se udomljavaju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Životinje koje se udomljavaju   Životinje koje se udomljavaju Empty

Na vrh Go down
 
Životinje koje se udomljavaju
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kuce koje cuva do udomljavanja Bikermama

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Naši prijatelji :: Pravo na život- Zenica-
Idi na: