POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Životinje koje se udomljavaju

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
D.
Admin
Admin

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: Životinje koje se udomljavaju   Sat Aug 11 2007, 12:05

GARA

Ženkica stara oko 4 godine.

p.s. dok ne dobijemo zvanične kontakt podatke
zainteresirani neka se jave meni na PM

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
D.
Admin
Admin

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: MALENI   Sun Aug 12 2007, 08:08

MALENI

Maleni je mužjak, star 5-6 mjeseci.
Udario ga je auto ali se sada oporavlja.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
animal lover
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 140
Registration date : 2007-10-02

KomentarNaslov komentara: Re: Životinje koje se udomljavaju   Wed Oct 03 2007, 21:15

Prije par dana komsinica je u svom podrumu pronasla 3 macica stara otprilike mjesec dana.Dobili su zubice a okice su im plave.Iznijela ih je van, u bastu, a jedina maca za koju smo mislili da im je mama stalno frkce i napada ih.Meleni su preslatki ali je problem sto nema ko brinuti za njih.Ja sam bukvalno cijeli dan na poslu, dodjem kuci na rucak, i opet nazad, do kasnih vecernjih sati.Danas je jedan malisan uginuo.Da li zbog bolesti ili gladi, ne znam.Ja ih hranim kad god sam u kuci ali to nije dovoljno.Ako im pod hitno ne nadjemo makar privremeni dom, dok ne ojacaju, ceka ih sudbina njihove seke.Jedan macic je tigrasti-zenka, i sivo bijeli-muzijak.Jako su umiljati i po cijeli dan placu.Bojim se da komsijama ne dosadi pa da ne ucine kakvu glupost.Molim vas, ako iko ima mogucnost da ih privremeno udomi neka se javi.Zaista je hitno!!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Životinje koje se udomljavaju   Wed Oct 29 2008, 22:34

I JESULI JOS ZIVI
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Životinje koje se udomljavaju   

Na vrh Go down

Životinje koje se udomljavaju
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1