POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!!   HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!! EmptyTue Jun 17 2008, 00:00

Do srijede tj do 18.06 mi je potreban psic star najvise do 6 mjeseci koji je neke krupn epasmine,nije bitan spol.
Naime,treba mi cuvar za veliko dvoriste,jer je moj pas kojeg sam imala 13 godina krepao.Pas kojeg udomim ce imati sve sto mu je potrebno,kucicu,sirinu za kretnje,hranu i sto je najbitnije ljubav!Ako neko ima ili zna gdje mogu naci ovakvog psa nek se javi na telefon:061 329 649 (do srijede jer tata u srijedu doalzi autom po mene i mog buduceg psa!Nadam se da mi neko moze pomoci)
Unaprijed se zahvaljujem
Samra
Na vrh Go down
edyyyy
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 9
Age : 41
Registration date : 2008-06-16

HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!!   HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!! EmptyTue Jun 17 2008, 02:04

e samra imam dva psica pogledaj u forum sad imaju 3 mjeseca i izuzetno strasno napreduju prelijepi su radi se o retweileru mjesancu sad vec imaju preko 10 kila i jako su poslusni
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!!   HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!! EmptyWed Jun 18 2008, 23:42

samra_h (citat):
Do srijede tj do 18.06 mi je potreban psic star najvise do 6 mjeseci koji je neke krupn epasmine,nije bitan spol.
Naime,treba mi cuvar za veliko dvoriste,jer je moj pas kojeg sam imala 13 godina krepao.Pas kojeg udomim ce imati sve sto mu je potrebno,kucicu,sirinu za kretnje,hranu i sto je najbitnije ljubav!Ako neko ima ili zna gdje mogu naci ovakvog psa nek se javi na telefon:061 329 649 (do srijede jer tata u srijedu doalzi autom po mene i mog buduceg psa!Nadam se da mi neko moze pomoci)
Unaprijed se zahvaljujem
Samra
nadjenooooooooooooooooo hvala
Na vrh Go down
Sponsored content





HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!!   HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!! Empty

Na vrh Go down
 
HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!
» HITNO POTREBAN PRIVREMENI SMJESTAJ ZA GARU IZ SINTERAJA!!!!
» Hitno potreban pomoc tornjaku!
» HITNO potreban dom za prekrasnog PULINA
» povrijedjeni psic

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: