POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 O udruženju

Go down 
3 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

O udruženju Empty
KomentarNaslov komentara: O udruženju   O udruženju EmptySat Aug 11 2007, 12:05

Uskoro...
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

O udruženju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O udruženju   O udruženju EmptyTue Sep 25 2007, 11:45

Dobar dan, ovo je moj prvi post a zanima me sve o udruženju u Zenici. Zivim u Zenici, ne moram reci da zivotinje jako volim, voljela bih pomoci a isto tako bih voljela i ucestvovati u aktivnostima oko otvaranja azila u Ze. Prosle godine je u posjeti nacelniku bio jedan gdin. iz RSPCA zajedno sa bivsom Mis BiH Danielom Vins, a tom prilikom je sef urbanizma rekao da ce se pitanje azila pokrenuti jako brzo. Do danas se nista nije ni desilo ni pokrenulo. Ne smijem ni reci koliko pasa za koje sam se brinula je ubijeno. Prosle godine su mi ubili kujicu Lilu sa dvije bebe, stare oko 1,5 mjesec. Njenu kcerku iz okota 2005 godine sam ja uzela,njenog brata su isto ubili proljetos. Sve su mi ih pobili i jako mi je tesko pricati o tome jer svako jutro hranim bilo kojeg od jadnika koje sretnem na putu ka poslu. Grad je pun lutalica, pasa i maca, ja ih ne mogu sve nahraniti jer niti jedna pojedinac to ne moze. Kuci imam macka, spasenog sa ulice prije 3 godine, mama ima macu koju sam izvadila iz rupe lifta u soliteru proslo ljeto, imamo i kujicu Dzenu-ona je na vikednici sa mojim tatom i takodjer je spasena sa ceste. Jos dvije mace smo udomili ovoga ljeta- jednu u Novi Travnik a jednu kod poznanice. Sve moje zivotinje su kastrirane, vakcinisane i zdrave. Zelim pomoci da se situacija u Zenici promijeni, znate li koga da kontaktiram i kako da se prikljucim udruzenju. Znam da sam oduzila ali situacija kod nas je strasna. Prosle godine sam cak kontaktirala i gdin. Velju iz SOS-a, odgovorio mi je ali mi pomoci nije mogao, ovo ljeto mi niko nije ni odgovorio, srecom maci sam nasla dobar dom. Poslala sam prije 2 godine i mail na adrese raznih udruzenja u Austriji, V. Britaniji i Njemackoj i svako par mjeseci ih podsjetim da je situacija jos gora, ali nista.Nista se ne desava a zivotinje pate.
Na vrh Go down
San
aktivisti
aktivisti
San


Broj komentara : 28
Location : NT
Registration date : 2007-08-05

O udruženju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O udruženju   O udruženju EmptyWed Sep 26 2007, 22:19

E draga Farah, znam tacno kako ti je.
Na vrh Go down
Sponsored content





O udruženju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O udruženju   O udruženju Empty

Na vrh Go down
 
O udruženju
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Naši prijatelji :: Pravo na život- Zenica-
Idi na: