POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 azil za napustene kucne ljubimce

Go down 
2 posters
AutorPoruka
argente73
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-06-19

azil za napustene kucne ljubimce Empty
KomentarNaslov komentara: azil za napustene kucne ljubimce   azil za napustene kucne ljubimce EmptyThu Jun 19 2008, 01:31

Halo raja,treba mi pomoc.u Tuzli sa jos nekim prijateljima zivotinja pokusavam da uradim nesto i potaknem Tuzlake na humni akt prema napustenim kucnim ljubimcima.Mislim da ce to biti velika borba,jer je neka Kruela Devil,znate onu crnobijelu tetu iz filma 101 dalmatinac.E upravo takva jedna gnjida se izgleda pokusala obogatiti na racun,tih malih stvorenja zapocevsi takav jedan projekat u Tuzli.Ali ti njeni sticenici jos uvjek u sve vecem broju ponovo ostaju bez svojih domova.Kao nema hrane.Ja sam veliki prijatelj zivotinjama.Od kako znam z sebe kuci sam donosila sta mi poadne pod ruku.Cak sam i 1997,pomogla jednom psu da dobije dom cak u Americi-Texasu.Zove se Major.Zato sada ponovo pokusavam da uradim nesto za ove nove prijatelje,i svaki dan sticem ih sve vise,ali u mojoj kuci nema dovoljno mjesta za sve.Niti sam ja novcano u mogucnosti da ih sve zbrinem.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

azil za napustene kucne ljubimce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: azil za napustene kucne ljubimce   azil za napustene kucne ljubimce EmptyThu Jun 19 2008, 11:19

argente73 (citat):
Halo raja,treba mi pomoc.u Tuzli sa jos nekim prijateljima zivotinja pokusavam da uradim nesto i potaknem Tuzlake na humni akt prema napustenim kucnim ljubimcima.Mislim da ce to biti velika borba,jer je neka Kruela Devil,znate onu crnobijelu tetu iz filma 101 dalmatinac.E upravo takva jedna gnjida se izgleda pokusala obogatiti na racun,tih malih stvorenja zapocevsi takav jedan projekat u Tuzli.Ali ti njeni sticenici jos uvjek u sve vecem broju ponovo ostaju bez svojih domova.Kao nema hrane.Ja sam veliki prijatelj zivotinjama.Od kako znam z sebe kuci sam donosila sta mi poadne pod ruku.Cak sam i 1997,pomogla jednom psu da dobije dom cak u Americi-Texasu.Zove se Major.Zato sada ponovo pokusavam da uradim nesto za ove nove prijatelje,i svaki dan sticem ih sve vise,ali u mojoj kuci nema dovoljno mjesta za sve.Niti sam ja novcano u mogucnosti da ih sve zbrinem.
udruzenje opstanak u tuzli je u januaru dobilo urbanisticku suglasnost za izgradnju azila.
skotlandjani su obezbijedili novac. opcina je preuzela obavezu da sredi sve oko gradjevinske dozvole, pa sada prebacuje sve na udruzenje opstanak.
dakle, bez obzira na sve sto se desavalo, u tuzli postoje uslovi da se napravi suvremeni azil i sada je sve do samih tuzlaka: da li hoce ili nece azil i koji treba da pitaju nacelnika imamovica: zasto se ne izda gradjevinska dozvola kada je sve spremno.
animoziteti (opravdani ili ne) prema odredjenim osobama nece pomoci zivotinjama i nanose stetu zastitarstvu.
gore navedeno nije razlog da ti sa svojim prijateljima ne napravis jos jedno udruzenje u tuzli ako nemozete naci zajednicki jezik sa opstankom.
sto vise udruzenja to vise pomoci zivotinjama.
tako ja mislim, jer niko nema pravo monopola na ljubav prema prema zivotinjama i na nacin kako da im se pomogne. vazno je spasiti sto vise zivota.
juce su mi se javili iz odzaka gdje su takodje formirali udruzenje i imaju obecanja iz opcine da ce im dodijeliti zemljiste na koristenje i novcanu podrsku. daj Boze da bude tako.
Na vrh Go down
 
azil za napustene kucne ljubimce
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Najbolja hrana za nase ljubimce :)
» azil
» 15.09.2007. azil
» NOVI AZIL ZA PSE U TUZLI

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: