POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

NOA

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
macak
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 14
Registration date : 2007-11-05

KomentarNaslov komentara: NOA   Thu Jun 19 2008, 09:24

Noa je super prosla i lijepo se ooravlja,sinoc je isla 5 minuta vani,posto me je vet. nazavao da vidi kako je i rekao da je izvedem ,pa sam to i uradila,a sto se lizanja rane tice,on mi je rekao da to smije da radi bez problema,pocela je lijepo i da jede kasastu hranumali nije jos imala stolicu,te se nadam da ce i to uskoro biti.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
velja
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: NOA   Thu Jun 19 2008, 11:01

macak (citat):
Noa je super prosla i lijepo se ooravlja,sinoc je isla 5 minuta vani,posto me je vet. nazavao da vidi kako je i rekao da je izvedem ,pa sam to i uradila,a sto se lizanja rane tice,on mi je rekao da to smije da radi bez problema,pocela je lijepo i da jede kasastu hranumali nije jos imala stolicu,te se nadam da ce i to uskoro biti.
sretno joj.
ako je problem lizanje rane mozemo ti posuditi elizabetanski ovratnik koji ce je sprjecavati da lize.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

NOA
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1