POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moja Pomoc

Go down 
AutorPoruka
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Moja Pomoc Empty
KomentarNaslov komentara: Moja Pomoc   Moja Pomoc EmptyTue Jul 15 2008, 12:11

E ovako....Ja sam stavila slike nekih kuca na dr forume..Pogledajte kako sam to napravila

---------------------+65
Kao sto sam naslov kaze....Ima puno pasa U gradu sarajevu..Ko zeli psa,samo nek se javi.....Ja cu staviti slike nekih pasa,a mozete i reci kakvog bi..Ugl su mjesanci,ODMAH DA ZNATE!!
-----------------------
Ata
Ata je preslatko malo štene od dva mjeseca. Ženka je, i, kao što vidite, prilicno neuhranjena. Dobila je tabletu protiv unutarnjih parazita. Trenutno je kod jedne djevojke koja je može zadržati maksimalno 5 dana. Privremeno je smještena i sklonjena sa ulice, ali sada joj treba stalni udomitelj. Brojevi na koje mogu zvati zainteresovani su: 063/502 826(Kemal), 062/248 561(Maja)
Divna je, i narast ce manja nego sto sam ocekivala
To je njena slika:

Moja Pomoc P4110003rz6
-----------------------------------------
Bubica
Bubicu je pokupila sa ulice na Dobrinji Bahrija Avdic (066 339 124; 033 543 047) i privremeno je zbrinula uz svog psa.
hitno trebamo udomitelja. ovo je urgent.

Moja Pomoc 67tmkw
--*-----------------------------------------
o ova 4 psica stara 4 mjeseca (3 zenke i sivko) brine Zoka (061 140 973) na samo njemu znanoj lokaciji. to nece moci dugo trajati pa ih trebamo sto prije udomiti.
Moja Pomoc 15iajrr
Moja Pomoc W0lz55
Moja Pomoc Hvaq6h
Moja Pomoc 5bcrpc
----------------------------------+
DZIN je sectomjesecni pas spasen sa ulice na Bascarsiji i prihvacen kao kucni ljubimac.
Koliko god je imao srece da bude udomljen, toliko se sudbina gorko poigrala sa zdravljem njegovog udomitelja Miroslava koji je tesko obolio i nalazi se u bolnici.
DZIN je za sada u dvoristu Miroslavove kuce na Bascarsiji i jos nekoliko dana ce ga pazit susjeda.
Situacija je je izuzetno komplikovana i nije za detaljna objasnjenja javnosti.
Na nama je da DZINU nadjemo novi dom.
Moja Pomoc 2zh3b5v

Moja Pomoc 2ykzxpx
-----------------------------------------

Bobi je jedna dusha od psa i jako je razigran...Bio je zedan i gladan al mi djeca sa bjelava Smile smo ga nahranili.... : D Jako je velik,a to mozete i vidjeti po njegovim sapama...Ja bi voljela da ga vakcinisem,al nemam love,a starci su mi dali dzeparac koji sam potrosila,tako da se ne usudjejem pitat....Pa eto ako ste mozda voljni,zamolila bi vas da donirate pare za bobijevu vakcinaciju protiv bjesnila,ja cu ga okupat i naprasit onim puderom Smile te dovest na udomljavanje...
Hvala unaprijed...
P.S. Nebi znala procjenit koliko ima godina ipak cu to prepustiti vetu.
Moja Pomoc P8080039pa8
-------------------------------------------
Astra je vesela razigrana zenkica stara oko godinu dana,ljudi kod kojih je do sad bila ne mogu da se brinu vise o njoj zbog nedostatka vremena i poslovnih obaveza (astra je uredno vakcinisana)
(da nemam dvije mace uzela bih je sebi sigurno Smile )

nadam se da ce se neko javiti i pruziti joj novi dom

Moja Pomoc LlLZskHt6T8B9Uk7B3W34uCm3IDHUlEG

Moja Pomoc QSjjlTMd5T-WFZcUmQ3BmLtha5TsPB5q

066/429/829
-----------------------------------
Na vrh Go down
 
Moja Pomoc
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Moja mala stenad
» Da se malo upoznamo
» pomoc!
» Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce
» pomoc

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Štenci-
Idi na: