POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Arwen
novi kolačić :)

Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-15

KomentarNaslov komentara: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Tue Jul 15 2008, 19:00

Mače napušteno od majke i na meti 2 vrane koje žele da ga iskljucaju! Spasila sam ga danas i nahranila ali ne mogu da ga držim jer nisam u Sarajevu 24/7. Tu imamo i 3 njemačka ovčara što dodatno otežava stvari! Mače je progledalo i traži dom pun ljubavi!

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vanna
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-22

KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Tue Jul 15 2008, 20:04

preslatko je mare..Ali je premaleno !!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Arwen

KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Tue Jul 15 2008, 21:15

Nakon konsultacija sa roditeljima i prije preuzetih obaveza, mikica11 se ne može brinuti za Džoržija i tražimo mu novi dom, POD HITNO! Danas će mikica11 i Džordži kod veterinara i po mlijeko za male mace, pa će biti spreman za novog vlasnika!

UDOMITE ME!!!

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Arwen

KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Wed Jul 16 2008, 17:45

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vanna
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Thu Jul 17 2008, 00:23

Presladak je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
mikica11

KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Thu Jul 17 2008, 00:53

pa usvojii ga Sad dusa mala ja ga ne mogu zadrzati inace nije placko samo pawa i jede majo ... dusaja ... i da li se u sos-u mogu ostaviti zivotinje ili ... (to mi je opcija ako ga niko ne bude htio) ja ne mogu iz ..... razloga Sad .. ali stvarno odmah ga zavolite
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Arwen

KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Thu Jul 17 2008, 10:06

mikica11 (citat):
pa usvojii ga Sad dusa mala ja ga ne mogu zadrzati inace nije placko samo pawa i jede majo ... dusaja ... i da li se u sos-u mogu ostaviti zivotinje ili ... (to mi je opcija ako ga niko ne bude htio) ja ne mogu iz ..... razloga Sad .. ali stvarno odmah ga zavolite

Mislim da smo Dzordziju nasli dom, javi mi se na MSN kad naletis! I love you
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vanna
starosjedioci
starosjedioci

KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Thu Jul 17 2008, 11:26

Ako jeste SUPER!!!!
Ja bih voljela jos macu da imam.... I love you
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   

Na vrh Go down

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1