POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 HITNO

Go down 
5 posters
AutorPoruka
kika
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2008-03-13

HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: HITNO   HITNO EmptyFri Jul 18 2008, 11:02

vec nekoliko noci veliki zuti pas spava iza moje kuce. kad mu pokusam prici bjezi. pas je ocito pobjegao od nekoga (tj. otkinuo se sa lanca) jer mu je oko vrata jos uvijek ogroman metalni lanac koji dijelom visi. usi su mu nekako i suvise kratke vjestacki odrezane. ja se ne razumijem u pse i ne mogu reci da li je neke pasmine ili mjesanac ali je zut i veliki. Izgleda nekako neuhranjeno. zao mi je tog psa vidi se da je isprepadan. ja ne znam sta da ucinim ako neko od vas zna ovom psu bi definitivno trebali pomoci. ako znate i mozete da mu pomognete ja vam mogu poslati tacnu lokaciju gdje se nalazi
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO   HITNO EmptyFri Jul 18 2008, 11:09

Kika, rijec je o pit bulu koji je pobjegao, ne moras govoriti lokaciju jer znam o kojoj je rijec, bio je u borbama jer ako si primijetila sav je izujedan, i suvise je isprepadan da mu se moze prici, zbog borbi su mu i kupirane usi , ono sto mozes napraviti je da ga hranis, sto smo TL4 i ja napravili prvo vece kad smo ga vidjeli....
meni ga je strasno zao...ali mozda ako ga budes hranila, kad vidi da mu neces nista nadajmo se da ce se osloboditi da ga mozemo uzeti...jer ovako nema sanse...ja dugo nisam vidjela psa vise isprepadanog..
Na vrh Go down
kika
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2008-03-13

HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO   HITNO EmptySat Jul 19 2008, 11:54

cuku od juce ujutro nisam vidjela. ostavila sam mu hranu na mjestu gdje dolazi ali sam kasnije vidjela da hranu jedu macke. znajuci kakav mi je komsiluk ne bih se cudila da su vec zvali one ubice pasa da ga 'maknu'. mom komsiluku smetaju i moje macke a mogu zamisliti kako im smeta ovaj pas ali ja se ipak nadam da je cuko jos uvijek tu negdje i da ce biti ok.
Na vrh Go down
kika
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2008-03-13

HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO   HITNO EmptyTue Jul 29 2008, 12:58

pit bull je jos uvijek na istom mjestu. sad ima i 'jarana' dolaze u moje dvoriste ali cim ja izadjem oni bjeze. da mu barem neko moze skinuti onaj ogromni lanac oko vrata. ovom psu HITNO treba pomoci!
Na vrh Go down
SUNCE
aktivisti
aktivisti
SUNCE


Broj komentara : 19
Age : 30
Registration date : 2008-07-25

HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO   HITNO EmptyTue Jul 29 2008, 18:11

pa kako da mu pomognemo??? Rolling Eyes
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO   HITNO EmptyWed Jul 30 2008, 11:41

vidjeli smo ga prije nekoliko dana na glavnoj cesti...pokusacemo nesto smislit pa ti posaljemo pp!
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO   HITNO EmptyThu Jul 31 2008, 09:30

Moje zlato cupavo je smislilo kako da joj pomognemo. Ali izgleda da nece da kaze. Veci je problem kako joj prici, posto se plasi ljudi grozno ?
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO   HITNO EmptyThu Jul 31 2008, 11:25

Ja sam sinoc vidjela jednog zutog/smedjeg psa, koji je izgledao izgubljeno, lutao po cesti i bjezao od ljudi, imao nesto oko vrata. Mislim da nije bio pit bull, ni izujedan, ali ga nisam uspjela vidjeti izbliza.

Moze li mi neko poslati pp sa lokacijom, samo da utvrdim jel to mozda ipak taj pas?
Na vrh Go down
Sponsored content





HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO   HITNO Empty

Na vrh Go down
 
HITNO
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» HITNO!!!!!!!
» HITNO!!
» Beli...
» HITNO!!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: