POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 POMOCCCCC

Go down 
3 posters
AutorPoruka
mikica11
novi kolačić :)
novi kolačić :)
mikica11


Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-15

POMOCCCCC Empty
KomentarNaslov komentara: POMOCCCCC   POMOCCCCC EmptyFri Jul 18 2008, 14:53

eh od prijatelja sam cula da jedan pas svako jutro bude u kampusu kod faxa kriminalistickih nauka i da je u veoma losem stanju .. pas je skroz crne boje (ja ga vidjela nisam) .. kako prijatelj rece ne pomjera se i sumnja da ima neku bolest... tu dolazi jer mu daju hranu... ako mozete otici i provjeriti to i na neki mu nacin pomoci Smile....
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

POMOCCCCC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOCCCCC   POMOCCCCC EmptyFri Jul 18 2008, 15:32

mikica11 (citat):
eh od prijatelja sam cula da jedan pas svako jutro bude u kampusu kod faxa kriminalistickih nauka i da je u veoma losem stanju .. pas je skroz crne boje (ja ga vidjela nisam) .. kako prijatelj rece ne pomjera se i sumnja da ima neku bolest... tu dolazi jer mu daju hranu... ako mozete otici i provjeriti to i na neki mu nacin pomoci Smile....
E, tu je kvaka mikica11.
u ljudima koji koji su u kampusu, koji bi se trebali zapitati sta taj pas u takvom stanju radi tu. znaju li ti ljudi u kampusu da postoje veterinari. ako citav kampus nemoze pomoci jednom psu, ko moze. samo SOS valjda.
e nemoze vise ni SOS, jer su ga ljudi koji se ponasaju kao ti u kampusu iscrpli do kraja.
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

POMOCCCCC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOCCCCC   POMOCCCCC EmptyFri Jul 18 2008, 22:37

mikica11 (citat):
eh od prijatelja sam cula da jedan pas svako jutro bude u kampusu kod faxa kriminalistickih nauka i da je u veoma losem stanju .. pas je skroz crne boje (ja ga vidjela nisam) .. kako prijatelj rece ne pomjera se i sumnja da ima neku bolest... tu dolazi jer mu daju hranu... ako mozete otici i provjeriti to i na neki mu nacin pomoci Smile....

Oticu ja da provjerim kako je. Meni isto smeta tako indoletno ponasanje ljudi kada vide ovakav ili slican slucaj. Nemoj ovo shvatiti kao uvredu, ali ispada tako sa malo truda i volje da se pomogne, nazalost u drzavi ne postoje ljudi koji se brinu o takvim stvarima, tako da sve padne na pleca SOS ili ljudi dobre volje koji su spremni da zrtvuju svoje neko slobodno vrijeme ili novac za takve stvari. Tebi svakako hvala na info. ubuduce nemoj navoditi lokaciju jer medju nama postoje i zlonamjerni ljudi.

Poz
Rambo
Na vrh Go down
Sponsored content





POMOCCCCC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOCCCCC   POMOCCCCC Empty

Na vrh Go down
 
POMOCCCCC
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom-
Idi na: