POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 JE LI KO VIDIO MOJU EMU?

Go down 
2 posters
AutorPoruka
sara4251
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-07-18

JE LI KO VIDIO MOJU EMU? Empty
KomentarNaslov komentara: JE LI KO VIDIO MOJU EMU?   JE LI KO VIDIO MOJU EMU? EmptyFri Jul 18 2008, 18:43

Prije 10 dana mi je nestala maca
Nestala je iz stana sa Alipašinog polja, B faza.
Već je tri dana uzalud tražimo.
Odaziva se na ime Ema, na slici ima ogrlicu, ali je nije nosila kad je nestala.
Bilo kakva informacija bi mi mnogo značila!!!


JE LI KO VIDIO MOJU EMU? Ema001ft3sc1.th
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

JE LI KO VIDIO MOJU EMU? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: JE LI KO VIDIO MOJU EMU?   JE LI KO VIDIO MOJU EMU? EmptyFri Jul 18 2008, 23:01

sara4251 (citat):
Prije 10 dana mi je nestala maca
Nestala je iz stana sa Alipašinog polja, B faza.
Već je tri dana uzalud tražimo.
Odaziva se na ime Ema, na slici ima ogrlicu, ali je nije nosila kad je nestala.
Bilo kakva informacija bi mi mnogo značila!!!


JE LI KO VIDIO MOJU EMU? Ema001ft3sc1.th

Ja obicino ne odgovaram na ovakve postove ne zelim da ljudima prisjedam na muku pogotovo kada izgube tako nekog bliskog kao sto ti svoju macu. Meni se desio slucaj mace koja je isto pobjegla i nije se vratila, iako ju je cekao siguran i ljep dom u Njemackoj, ali takva je sudbina njena bila, tako da mislim da svoju macu mozda neces naci. Macke su velike zvjerkice, slobodu vole iznad svega kada je jednom osjete, tesko ih je natjerati da se opet vrate osim ako nisu na to naucene. Tesko jeste svakako prihvatiti da je nema utjehu mozes jedino naci ukoliko pomislis da ju je neko drugi nasao i doveo je sebi kuci ili u cinjenici da su macke jako snazljive zivotinje u prirodi. Nemoj me pogresno shvatiti, iskreno zelim da je nadjes.

Sretni i poz
Rambo
Na vrh Go down
sara4251
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-07-18

JE LI KO VIDIO MOJU EMU? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: JE LI KO VIDIO MOJU EMU?   JE LI KO VIDIO MOJU EMU? EmptySat Jul 19 2008, 13:09

RAMBO (citat):
sara4251 (citat):
Prije 10 dana mi je nestala maca
Nestala je iz stana sa Alipašinog polja, B faza.
Već je tri dana uzalud tražimo.
Odaziva se na ime Ema, na slici ima ogrlicu, ali je nije nosila kad je nestala.
Bilo kakva informacija bi mi mnogo značila!!!


JE LI KO VIDIO MOJU EMU? Ema001ft3sc1.th

Ja obicino ne odgovaram na ovakve postove ne zelim da ljudima prisjedam na muku pogotovo kada izgube tako nekog bliskog kao sto ti svoju macu. Meni se desio slucaj mace koja je isto pobjegla i nije se vratila, iako ju je cekao siguran i ljep dom u Njemackoj, ali takva je sudbina njena bila, tako da mislim da svoju macu mozda neces naci. Macke su velike zvjerkice, slobodu vole iznad svega kada je jednom osjete, tesko ih je natjerati da se opet vrate osim ako nisu na to naucene. Tesko jeste svakako prihvatiti da je nema utjehu mozes jedino naci ukoliko pomislis da ju je neko drugi nasao i doveo je sebi kuci ili u cinjenici da su macke jako snazljive zivotinje u prirodi. Nemoj me pogresno shvatiti, iskreno zelim da je nadjes.

Sretni i poz
Rambo

Nije moja maca bila željna slobode, jer je svaki dan izlazila i vraćala se kad je htjela (prozor mi je bio stalno otvoren).Ona je bila svakako slobodna maca. Sigurna sam da ju je neko uzeo, a taj neko ne zna da je to već nečija maca.
Na vrh Go down
Sponsored content





JE LI KO VIDIO MOJU EMU? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: JE LI KO VIDIO MOJU EMU?   JE LI KO VIDIO MOJU EMU? Empty

Na vrh Go down
 
JE LI KO VIDIO MOJU EMU?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: