POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kaki i Maki traze dom!!!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
mema
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-01-31

Kaki i Maki traze dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Kaki i Maki traze dom!!!   Kaki i Maki traze dom!!! EmptyFri Jul 18 2008, 19:06

Pozdrav

Ev jedne nevjerovatne price o gradjaninu Sarajeva i o dva kucica koja traze dom.Posto je gradjanin ovdje nebitan zbog cina koji je ucinio uzet cu za pravo da ga nazovem debilom i necu ga vise spominjati jer mi je muka od same poimisli.Eh sada Kaki i Maki su braca koja jos nisu ni progledala ni prohodala znaci totalno prepusteni slucaju.Trenutno su zbrinuti i imaju sve sto im mogu pruziti ali dobro bi mi dosao neki savjet ak je neko bio u mojoj situaciji.Sto prije date savjet njima ce biti udobnije i ugodnije stoga pozurite.Jedini kontakt je na mob 061 554 905.

[URL='http://uploadslika.com//izgled.php?id=154090Aa.jpg']Kaki i Maki traze dom!!! 154090Aa[/URL]
[URL='http://uploadslika.com//izgled.php?id=712937B.jpg']Kaki i Maki traze dom!!! 712937B[/URL]
[URL='http://uploadslika.com//izgled.php?id=705427C.jpg']Kaki i Maki traze dom!!! 705427C[/URL]
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Kaki i Maki traze dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaki i Maki traze dom!!!   Kaki i Maki traze dom!!! EmptyFri Jul 18 2008, 19:34

mema (citat):
Pozdrav

Ev jedne nevjerovatne price o gradjaninu Sarajeva i o dva kucica koja traze dom.Posto je gradjanin ovdje nebitan zbog cina koji je ucinio uzet cu za pravo da ga nazovem debilom i necu ga vise spominjati jer mi je muka od same poimisli.Eh sada Kaki i Maki su braca koja jos nisu ni progledala ni prohodala znaci totalno prepusteni slucaju.Trenutno su zbrinuti i imaju sve sto im mogu pruziti ali dobro bi mi dosao neki savjet ak je neko bio u mojoj situaciji.Sto prije date savjet njima ce biti udobnije i ugodnije stoga pozurite.Jedini kontakt je na mob 061 554 905.

[URL='http://uploadslika.com//izgled.php?id=154090Aa.jpg']Kaki i Maki traze dom!!! 154090Aa[/URL]
[URL='http://uploadslika.com//izgled.php?id=712937B.jpg']Kaki i Maki traze dom!!! 712937B[/URL]
[URL='http://uploadslika.com//izgled.php?id=705427C.jpg']Kaki i Maki traze dom!!! 705427C[/URL]
da dopunim pricu jer je mema isuvise pristojan za ovo. smrad "gradjanin" je pozvao sintore koji su odveli mamu i ostale kucice.
sada mema uz svoje pse ova dva pacica mora hraniti na cuclu.
Na vrh Go down
mema
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-01-31

Kaki i Maki traze dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaki i Maki traze dom!!!   Kaki i Maki traze dom!!! EmptyFri Jul 18 2008, 19:48

Mah neko je uzeo dva kucica a u tom su dosli sintori i odveli sve a onda je ovaj ono dosao i upoznat sa situacijom ostavio dva mala bespomocna steneta da cvile u mraku i to je bilo tik uz cestu i otisao u svoj topli dom i zaspao i ev bit cu mal slobodan pa reci dabogda ga i on izgubio.Ja sam prolazio sa svoji kerom i sreo te bespomocne stence jedan od mjestana mi je ispricao sta se desilo i ja sam ih odmah uzeo i sklonio kod sebe.MOLIM VAS najbitnije mi je da mi date savjete voljan sam se brinuti o njima i sve ali trebam bar malu podrsku.Dobro bi bilo sms-om jer nemam stalni pristup netu i da u poruci napisete ime da bih se ja kasnije mogao zahvaliti doticnoj osobi.HVALA cika Velji i nadam se da cemo uspijeti.
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Kaki i Maki traze dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaki i Maki traze dom!!!   Kaki i Maki traze dom!!! EmptyFri Jul 18 2008, 22:51

mema (citat):
Mah neko je uzeo dva kucica a u tom su dosli sintori i odveli sve a onda je ovaj ono dosao i upoznat sa situacijom ostavio dva mala bespomocna steneta da cvile u mraku i to je bilo tik uz cestu i otisao u svoj topli dom i zaspao i ev bit cu mal slobodan pa reci dabogda ga i on izgubio.Ja sam prolazio sa svoji kerom i sreo te bespomocne stence jedan od mjestana mi je ispricao sta se desilo i ja sam ih odmah uzeo i sklonio kod sebe.MOLIM VAS najbitnije mi je da mi date savjete voljan sam se brinuti o njima i sve ali trebam bar malu podrsku.Dobro bi bilo sms-om jer nemam stalni pristup netu i da u poruci napisete ime da bih se ja kasnije mogao zahvaliti doticnoj osobi.HVALA cika Velji i nadam se da cemo uspijeti.

Mena svaka cast uradio si pravu stvar super. Licno mislim da se moras posavjetovati s veterinarom on ti moze dati najbolje informacije sta trebas raditi. Nazovi Harisa 061 191131 ili Amara 061 397178.

Sretno i sve najbolje tebi, Makiju i Kakiju!

Poz
Rambo
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Kaki i Maki traze dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaki i Maki traze dom!!!   Kaki i Maki traze dom!!! EmptySat Jul 19 2008, 00:46

Odlicno si postupio!!!SVAKA CAST!!!
Sta mislis koliko otp imaju??Da znas kad ce progledati..Sad je bitno da im dajes zamjenu za majcino mlijeko!!!
A kasnije dolazi hrana
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Kaki i Maki traze dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaki i Maki traze dom!!!   Kaki i Maki traze dom!!! EmptySat Jul 19 2008, 16:50

Druze svaka ti cast! sretna sam kad cujem da ima jos ovakvih ljudi..
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Kaki i Maki traze dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaki i Maki traze dom!!!   Kaki i Maki traze dom!!! EmptySat Jul 19 2008, 17:29

D. (citat):
Druze svaka ti cast! sretna sam kad cujem da ima jos ovakvih ljudi..
maloprije je mema preuzeo pravu zamjenu za mamino mlijeko, pa je se za nadati da ce sa pacicima sve biti ok.
Na vrh Go down
mema
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-01-31

Kaki i Maki traze dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaki i Maki traze dom!!!   Kaki i Maki traze dom!!! EmptySat Jul 19 2008, 18:38

Mislim da imaju otp 10 dana mozda ni toliko jos nisu skroz otvorili oci mal manje od pola.Sto je najbitnije dobro su ,furaju ,zivahni su i imaju obrok na vrijeme.Hvala cika Velji na pruzenoj pomoci a i ekipi za podrsku.
Na vrh Go down
Sponsored content





Kaki i Maki traze dom!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaki i Maki traze dom!!!   Kaki i Maki traze dom!!! Empty

Na vrh Go down
 
Kaki i Maki traze dom!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» 2 KORNJACE TRAZE DOM
» URGENT: Traze se
» 4 psica traze dom
» 4 macica traze dom

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: